DUHAK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ

EVLİYA ÇELEBİ MAH. KÜME SOK. TUZLA TIC. MRKZ. NO:2D/20 PK:34944 TUZLA - TUZLA / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 11.01.2022 18:16:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : DUHAK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 4 Aralık 2019 Çarşamba
 • Sermaye : 500.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KARTAL VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3131157738
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 221501-5
 • Oda Sicil Numarası : 1211289
 • NACE Kodu : 412002
 • Faaliyet Alanları : İnşaat Taşeronluğu
 • Mersis No : 0313115773800001
 • E-Tebligat Adresi : 25888-68616-22433
 • Çalışan Sayısı : Yalnızca kendim
Duhak İnşaat; 2019 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız, esasında 20 yıllık, eğitim, pratik ve uygulama tecrübesiyle var olmuştur.
Duhak İnşaat olarak inşaat sektöründeki amacımız ve gayretimiz; kaliteyi arttırmak, talep edilen işi beklenildiği gibi doğru yapmak, işin tamamlanmasına müteakip tüm özellikleriyle kabulünü yapıp güvenli şekilde işi bitirmektir.
Firmamız bu temel prensiplere dayalı olarak çalışmalarını; taahhüt, tadilat, emlak ve proje danışmanlığı gibi alanlarda yürütmektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KONUT İNŞAATI Meslek Grubunda İSTANBUL / KARTAL Bölgesinde İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
İNSAAT
-Her türlü inşaat taahhüt isleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve Araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
-Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj isleri yapmak ve müstakil konut, is hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve Bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.
-Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye Çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat islerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
-Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli Daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, Doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, yenileme islerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği isi yapmak ve Teslim etmek.
-Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek.
-Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak.
-Her türlü dekorasyon isleri, tamirat ve boya isleri yapmak.
-Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak.
-Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
-Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kâğıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı tadilat İsleri yapmak.
-Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, Danışmanlık, etüt, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.
-Durum (hâlihazır), kadastro, yeraltı maden ocakları, deniz dibi, Tünel ve baraj, yol, su, kanalizasyon, boru hattı gibi şerit haritalarının yapımı. Parselasyon planlarının yapımı.
-Islah-imar planlarının yapımı ve uygulama işlemlerinin yapımı.
-Konusuyla ilgili her türlü dengeleme, hesaplama, yazım ve çizim islerinin yapımı.
-İnşaat malzemeleri (demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, alçı, çimento, fayans, seramik, marley vb.) imalatı, alım satımı, ithalat ve İhracatını yapmak.
-İnşaat islerinde kullanılan her türlü demir, çelik, bakır, çivi, alüminyum ve mamulleri, tuğla, ateş tuğlası, kiremit, kireç, doğrama, alçı, çimento, fırınlanmış kum, mermer, mozaik, Fayans, seramik, vitriniyle, marley, parke, armatür, PVC boru ve birleştirme parçaları, temiz su ve birleştirme parçaları, yalıtkan malzemeleri, duvar kâğıdı, boya, banyo ve mutfak Aksesuarları, hazır kapı, merdiven ve bütün elektrik malzemelerinin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Şirket her türlü mimari plan proje çizimini ve taahhüdünü yapmak. Bunları uygulamaya koymak, fenni mesul lük almak proje yöneticiliği ve ilgili resmi kurumlardan her türlü inşaat ve iskân ruhsat işlemleri yapmak. Çizmiş olduğu projeler üzerinde tadilat yapmak ve uygulamak. Üç boyutlu modelleme çizimi yapmak, peyzaj projesi ve uygulaması yapmak, dekorasyon yapmak, tadilat, röleve yenileme ve onarım yapmak. Açılan yurt içi ve yurt dışı proje yarışmalarına katılmak. Yurt içinden ve yurt dışından almış olduğu plan projelerin çizimi ve uygulamasını yapmak veya başka bir firma ile birlikte yürütmek. Her türlü jeodezi ve fotogrametri mühendisliğinin yapılabileceği işler ve Lisanslı Harita ve Kadastro Mühendislik Bürosu işleri yapmak, her hangi bir yöntem ve ölçekte çizgisel ve sayısal harita yapımı, kadastro haritaları, fotogrametri ve uzaktan algılama işleri, kent ve coğrafi bilgi sistemleri oluşturulması, etüt ve işletme haritaları, kentsel ve kırsal arazi ve arsa düzenlemeleri, parselasyon ve planları, hâlihazır harita, imar planı ve mevzii imar planı ve çizimi, aplikasyon, ifraz, tevhid, yola terk, tescile konu olan harita ve planlar yapmak. Her türlü arazi ölçümü, yer kontrol noktalarının tesisi, deformasyon ölçmeleri, plankote, hidrografik ölçmeler, yer altı ölçmeleri, konum belirlemeleri, karayolu ve enerji nakil hatları proje ve aplikasyon işlerini, kanalizasyon projeleri, köprü ve baraj proje ve aplikasyonu yürütmek. Her türlü projelerin arazine uygulama işlerini yapmak, tapu ve kadastro teknik hizmetleri ve işlemlerini yürütmek. Harita ve imar mevzuatı konusunda danışmanlık ve müşavirlik hizmeti vermek. -Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat mühendisliği projelerinin yapılması ve yaptırılması, projelerinin tasdikinin yapılması ve yaptırılması, yapılmış bulunan projenin tadilat ve değişikliğinin yapılması ve yaptırılması, yurt içinde ve yurt dışında her türlü otel, motel, okul, banka, hastane, otogar, benzinlik, iş merkezi, plaza, konut ve diğer her .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
DUHAK İNŞAAT LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL