EBAL AĞ VE İPLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH. HÜRRİYET BUL. SKYPORT SİT. SKYPORT RESİDENCE BLOK NO:1 İÇ KAPI NO:64 PK:34524 BEYLİKDÜZÜ - BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 30.10.2023 03:02:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : EBAL AĞ VE İPLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Firma Türü : TEK ORTAKLI LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 22 Eylül 2022 Perşembe
 • Sermaye : 100.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3231235915
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 409064-5
 • Oda Sicil Numarası : 1402226
 • NACE Kodu : 464105
 • Mersis No : 0323123591500001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-67648-04656
Çelik Ağlar
Paslanmaz hammaddeden yapılmış yüksek kaliteli AISI 316, AISI 304 ve özel kaplamalı çelik malzeme ile çeşitli göz aralıklarıyla proje alanına uygun teklifler sunar. Çelik kalınlığı 1 mm ile 3mm arasında projeye ve uygulanacak alana göre değiştirilip, profiller ile çerçeve ile sabitleme seçeği veya direkt uygulamaya uygun çözüm sunabilmektedir. Çelik ağ ve bağlantı malzemeleri firmamız tarafından özenli ve titiz çalışmalar sonucunda üretilmektedir.

Ürünümüze ait uluslararası geçerli CE Sertifikasına sahip bulunmaktayız.
Profesyonel montaj ekiplerimiz ve her tür projeye uygun sertifikalı personellerimiz ile kurulum hizmeti de sunmaktayız.

İnşaat ve Yapı Grubu
KONVANSİYONEL TİP GÜVENLİK AĞ SİSTEMİ
İnşaatlarda yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı en çok tercih edilen sistemimizdir. Proje durumuna göre kutu profiller veya boru profiller zemine bağlantı yapılan firmamızın özel tasarımı olan flanşlarımız kendi tesisimizde işlenerek montaja hazır hale getirilir. İşlenerek kuruluma hazır hale getirilen sistemimiz olan MOF-KGAS1-KP veya MOF-KGAS1-BP TS-EN 1263-1 standartlarına uygun 7metre 100 Kg Testleri başarı ile tamamlayarak isteğe. bağlı olarak düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve Kalibrasyon Dairesinde yapılan çekme kopma testleri ve TÜV-SÜD sertifikaları ile sertifikalı dübeller, zincir kilitleri ve bağlama ile ipleri ile projeye uygulanır. Uygulamayı profesyonel montaj ekibimiz gerekli olan tüm İş Güvenliği sertifikaları, Mesleki yeterlilik belgeleri, sağlık raporları, Yüksekte Çalışma belgeleri ve Kişisel Koruyucu ekipmanları ve gerekli tüm belgeler ile çalışma yapılacak projelere teslim edilmektedir.

KASET Sistem
İnşaatlar da yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı geliştirilmiş sistemimizdir. Proje durumuna göre kutu profiller veya boru profiller zemine bağlantı yapılan firmamızın özel tasarımı olanflanşlarımız kendi tesisimizde6x4Metre, 5×4 Metre, 4×4 Metre 3x,4 Metre olarak standartlar işlenerek montaja hazır hale getirilir.

Projelerde ki kat aralıkları farkı ve özel ölçü gerektiren yerlerde metraj fark etmeksizin tesisimizde üretimi yapılır. Sistem kurulumu için projede mutlaka kule vinç olması gerekmektedir.

ASANSÖR GALERİ ŞAFT BOŞLUKLARI GÜVENLİK AĞ SİSTEMİ
İnşaatlar da yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı en çok tercih edilen sistemimizdir. Proje durumuna göre kutu profiller veya boru profiller zemine bağlantı yapılan firmamızın özel tasarımı olan ankrajlarımızla kendi tesisimizde işlenerek montaja hazır hale getirilir. İnsan hayatını boşluklar ölçü riske fark edebilecek derecedeki etmeksizin MOF-ALK1-DZ ürünümüz ile TS-EN 1263-1standartlarına uygun 7 metre 100 Kg Testleri başarı ile tamamlayarak isteğe bağlı olarak düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve Kalibrasyon Dairesinde yapılan çekme kopma testleri ve sertifikaları ile sertifikalı dübeller, zincir kilitleri ve uygulama alanına uygun ankraj malzemeleri ile uygulama yapılır.

DİKEY BİNA VE DIŞ CEPHE İSKELE GİYDİRME
İnşaatlar da ve Şehir içi alanlarda yaşanabilecek olası iş kazalarını önlemek amaçlı geliştirilmiş sistemimizdir. Devam eden inşaat projelerinde özellikle yüksek katlı binalar da öncelikli insan üvenliğini sağlamak ve daha sonrasın da katlar da bulunan ve tehlike arz eden parçaların rüzgâr veya yaşanabiliecek olumsuz durumlarda şantiye alanına yüksekten düşmeleri engelleyen sistemimizdir. MOF-DIG-1 ürünümüz standartlarına uygun ile birlikte düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve Kalibrasyon Dairesinde yapılan çekme kopma testleri ve sertifikaları ile sertifikalı dübeller, zincir kilitleri ve bağlama ile ipleri ve isteğe bağlı olarak küçük parçaların da düşmesini engellemek amaçlı 2×2 göz aralıklı ağ seçeneği ve iskele filesi baskılı veya baskısız seçenekleri eklenerek projeye uygulanır. Şehir içi alanlar da bina onarımları esnasında yaşanabilecek parça düşmelerini engellemek amaçlı 1x1veya 2×2 göz aralıklı ağlarımız veya %50 – %75 – %90 oranında jüt bezleri ile iskelelere kelepçeler ile uygulama yapılabilir veya direkt ürün satışı gerçekleştirilebilir.

DAĞ ve YAMAÇ GÜVENLİK AĞ SİSTEMİ
İnşaatlar da kullanılan fore kazıklarından çıkan taş ve kaya parçalarının yüksekten düşmesini engellenemek amaçlı üretilmiş ağımızıdır. Şantiye durumuna göre ip kalınlığı ve göz aralığı farklılık gösterecek şekilde süperivizörlerimizin ve şantiye sorumlusunun onayı ile profesyonel montaj ekibimiz ile uygulaması veya direkt malzeme temini sağlanmaktır.

Su Ürünleri Grubu
HDPE Offshore Tip Kafes Braketleri

Kafes Braketler Yüksek Mukavemetli HDPE hammaddelerden antioksidant ve UV katkısı ile uzun ömürlü, yüksek darbe direncine ve dayanıklılığa sahip olarak kafes borularının dış çaplarına göre üretilmektedir. 2×250 ve 3×315 seçeneklerimiz ile proje uygunluk alanı ve müşteri talebine göre 12KG ile 30KG arasında üretilmektedir. Seri üretim rengimiz siyah olup proje bazlı özel çalışmalar da istediğiniz renkte üretim yapılabilmektedir.

Offshore Tip Kuş Ağı Kuleleri
Kuşlar balık yetiştiriciliğinde temel sorunlardan bir tanesini oluşturmaktadır. Belli ölçülerde ki kafes tiplerinde bu sorun kuş ağlarının gergin bir şekilde bağlanması ile engellenebilmektedir. Fakat kafes çapları 12Q ve üzerine çıktığın da bu sorun ancak firmamızın geliştirmiş olduğu kuş kuleleri ile önlenmektedir. Böylece ağ suya temas edememektedir. Kuş Kuleleri kafes ölçülerine göre ve üzerinde çalışacak Kuş Ağ’ının ağırlığına göre değişmektedir. Boru Çapı 90/8 Atü’den başlayıp 160/12 Atü özelliklerinde ki borular ile özel makinelerimiz ve uzman montaj ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Çapa Sistemleri
Mooring sisteminin uygulanacağı alandaki akıntı şiddeti, dalga boyları, su altı zemin etüdü çapa seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardır. Bu bilgileri doğrultusunda kendi bünyemizde, kaliteli malzeme seçimi ve deneyimli kadrosu ile sisteme uygun halde üretim yapmaktadır. 250 KG ile 3.000 KG arasında dayanıklılık testleri ağırlığına göre minimum 7 TON maksimum 45 TON olarak değişmektedir.

Halatlar
Halat çeşitleri, hammadde özellikleri ve örme yapılarına göre sınıflandırılır. Dünyanın birçok ülkesinde kendini ispatlamış halat üretim tesisleri yer almaktadır. Mooring sistemlerinde halat seçimleri yaparken, bölgedeki hava koşulları, akıntı şiddeti, maximum dalga boylarını ve bunlardan doğacak tahmini tahrik yüklerini hesaplayan firmamız istenilen bölümde doğru değerlere sahip halatı sizlere buluşturmaktadır.

Kafes Ağları
1978 senesinden bu yana üretimini yapmış olduğumuz balık ağlarında 1997 senesinde dünya tarzını ülkemize getirip düğümsüz ağ üretimine başlayan firmamız 210/6 ip kalınlığı ile 210/400 ip kalınlığı arasında ve istenilen göz aralığında üretim parkuruna sahiptir. Kafes tipine göre kare, dikdörtgen ve en yaygın olarak kullanılan offshore tip kafes ağlarının donatımın da sektörde lider konumdadır. İplik çeşitleri ve ağ dokuma tarzı konusunda düğümsüz başta olmak üzere müşteri talepleri doğrultusunda düğümlü üretimde yapmaktadır. Kafes ölçü ve derinliği fark etmeksizin üretim yapabilmekte ve müşteri talepleri doğrultusunda haç, ölü torbaları, anti-fouling boyama ve güçlendirmeler ile donanım seçenekleri mevcuttur.

Kuş ağları
Üretimimiz de Polipropilen veya HDPE iplik tercih eden firmamız bu sayede normalden farklı olarak ipin suya batmasını engellemeyi başarmıştır.

RAF VE TIR FİLELERİ
Üretim alanlarında yapılan depolamalar da kullanılacak raflarlar da ki ürünlerin devrilme riskini ortadan kaldırmak amaçlı TS-EN 1263-1 standartlarına uygun 7 metre 100 kg Testleri başarı ile tamamlayarak isteğe bağlı olarak düğümlü veya düğümsüz ağ şeklinde uluslararası geçerlilik sertifikaları CE ve TSE Deney ve kalibrasyon dairesinde yapılan çekme kopma testleri ve sertifikaları ile MOF-RF1 ürünümüz ile önlenmektedir. Tırlarda parsiyel yüklenen ürünleri ayırmak, devrilmeyi engellemek ve kolay taşıma sağlama amaçlı olarak MOF-TF1 ürünümüz ile önlenmektedir. UV dayanıklı ve 5 yıl garantilidir. İstenilen ölçü ve ebatta üretim yapılabilmektedir.

DEPO - HANGAR - FABRİKA KUŞ ÖNLEME SİSTEMİ
Başta depo, hangar ve fabrikalar da sıklıkla yaşanan kuş yuvalama ve bu yuvalamalardan kaynaklanan olumsuzlukları engellemek amaçlı olarak MOF-KKF-2 ürünümüz ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel süpervizörlerimiz yerinde keşif yaparak alana uygun olan ağ seçeneklerimizi belirler. Bunlar genellikle 2×2 göz aralıklı ve 4×4 göz aralıklı yüksek mukavemetli UV katkılı ve 5 yıl garantili ağlardan oluşmaktadır. Renk seçeneklerimiz mevcuttur. Uygulamalar profesyonel ekibimiz tarafından tavan alanları, kolonlar, yükleme ve boşaltma alanları ile giriş çıkışlar olmak üzere kapatılır. Olası yuva yapma tamimiyle ortadan kaldırılmış olup yaşanılan sorunları için kesin çözümdür. Gerekli görülen yerlerde ağlarımızın yanı sıra kuşkonmazlar ile destekleme yapılır. Uygulamayı profesyonel montaj ekibimiz gerekli olan tüm İş Güvenliği sertifikaları, Mesleki yeterlilik belgeleri, sağlık raporları, Yüksekte Çalışma belgeleri ve Kişisel Koruyucu ekipmanları ve gerekli tüm belgeler ile çalışma yapılacak projelere teslim edilmektedir.

BAHÇE VE AÇIK ALAN KAPAMA Sistemleri
Yaşam alanlarında çocuk oyun alanlarında oyun parkları ve bahçelerde güvenliği sağlamak amaçlı ürünlerdir. Metal çitlerden ve örgü tellerden daha uygun maliyetlerle istenilen renk ve ölçülerde üretimi yapılabilmektedir. UV katkılı ve yüksek mukavemetli ipliklerden üretilir. Uzun ömürlüdür.

ÇATI KORUMA AĞLARI​
Çatılarda izolasyon amaçlı kullanılan taşları çeşitli kuşların alıp aşağı bırakmasını engellemek amaçlı üretilen ağlarımızdır. Ayrıca prefabrik ve çelik yapıların kurulumu esnasında yüksekte çalışmada insan ve malzeme düşmesini engellemek amaçlı kullanılır. İstenilen renk ebat ve ölçüde üretimi yapılır. Profesyonel montaj ekibimiz ile montaj hizmeti de verilmektedir.

Yaşam Alanları, Avm, Okul ve Spor Alanları

Evlerinizin veya iş yerlerinizde balkon, teras ve evcil hayvanlarınızı korumak amaçlı AVM’lerde iseaçık alan boşluklarını kapatmak amaçlı geliştirilen MOF-EIA1 ürünümüz ile önlenmektedir.
Okullarda merdiven boşlukları, teras alanları, bahçe çevreleme, oyun alanları ve spor alanları kapamaları MOFN-OK1 ürünümüz ile önlenmektedir
Spor alanlarında başta stadyumlar ve halı sahalarda saha içi ürünler ve tavan kapamaları, tenis, voleybol ve çeşitli branşlarda alan dışına top ve oyun malzemelerinin çıkması veya istenmeyen cisimlerin saha içine atılmasını engellemek amaçlı, Tribün Koruma Ağları, Kayak Pistleri koruma ağları, Golf antrenaman sahası kapama ağları, Paintball sahası kapama ağları, Futbol,Hokey ve Su Topu Kale Ağları, MOF-SAK1 ürünümüz ile önlenmektedir.
Alanlara göre süpervizörlerimizin yapacağı keşife göre kullanılacak ağ çeşitliliği belirlenir ve dilendiği takdirde profesyonel ekibimizce montaj hizmetimiz verilir.

DEKORATİF FİLELER
Ev ve İşyerlerinde kullanılmak üzere istenilenebatlarda ve renkler de üretilen filelerimizdir. Turistik tesisler deşezlong amaçlı, restaurant ve bunun gibi benzeri yerlerde dekor amaçlı kullanılmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda bizimle iletişime geçmenizyeterlidir.

PAZAR VE ALIŞVERİŞ FİLELERİ
Filelerimiz yüksek mukavemetli ipliklerdenüretilmektedir. UV katkısı ile nemli alanlarda kullanılabilir ve yıkanabilir. Gıda maddeleriile teması test edilip onaylanmıştır.70×60 cm’dir. Ölçüler fileler düz bir yüzeye yerleştirilip ölçülmüştür. Torbaya koyulacak malzemelere göre farklılık gösterilebilir. Çevre dostudur. Makine de maksimum 40 °C de hassas programda yıkanabilir. Çamaşır suyu kullanılmaz ve makinede kurutulmaz. Ütülenebilir. Kuru temizleme yapılmaz.

PAINT BALL FİLELERİ
Paintball eğlenceli bir oyun olmasının yanı sıra tehlikede arz etmektedir. Silahlarının menzillerinin uzun olmasından dolayı boya topları istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Bunu engellemek amaçlı olarak diğer canlılara ve yapılara zarar vermeyi önlemek amaçlı geliştirdiğimiz ürünümüzdür. Yüksek mukavemeti ve UV katkısı ile uzun ömürlüdür.

GOLF FİLELERİ
Golf alanlarında kullanılan ağlarımız yüksek mukavemetli ipliklerden üretilmiş olup UV Katkılıdır. Böylece uzunca yıllar kullanabilinmektedir. Her türlü iklim şartlarına uygun olup kesinlikle zarar görmez. İstenilen ölçü ve ebatlarda üretilebilir yerinde montaj edilebilirler.

OKÇULUK FİLELERİ
Okçuluk ağları çok özel bir malzemedir. Yüksek mukavemetli Polyester veya Polyamide ipliklerden üretilmektedir. Kalınlığı ve göz aralığı sebebi ile okun hedefi sapmasından doğacak olana monte edilir. Böylelikle hedefi ıskalayan okları durdurabilir. Okun hedefinden sapması sebebi ile olası yaralanmaları ve zararları ortadan kaldırır. Raylı bir sistem üzerine uygun şekilde monte edilir ve hareket edebilir. İstendiğinde demonte edilip tekrar kurulabilmektedir. Renk seçenekleri yeşil ve siyahtır. Ebatlar standart olarak 300x500cm olarak üretilmektedir.

TARIM AMAÇLI FİLELER
Kümes hayvanlarınız için kümeslerin açıkta kalan üst ve yan kısımlarını kapatarak kümes hayvanlarının dışarı çıkmasını ve dışarıdan gelebilecek yırtıcı kuş ve hayvanların girişini engeller. Yetiştirmiş olduğunuz meyve ve sebzelerinizi dolu, fırtına, sert yağmur,toz ve ürünlerinizi toplarken size yardımcı olması amaçlı geliştirilen bir üründür. Yüksek mukavemetli ve UV’li ipliklerden üretildikleri için uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

GÖLGELİK VE SERA FİLELERİ
%35 oranında ki gölgelikler en düşük gölgeleme alanına sahip ürünümüzdür. Spor sahaları ve seralarda sıklıkla kullanılmaktadır.
%45 oranında ki gölgelik filelerimiz botanik alanlar, bahçeler, peyzaj alanları ve seralarda güneş ışığını sağlamak amacıyla kullanılır.
%55 oranında ki gölgelik filelerimiz çiftlikler, hayvan barınakları, peyzaj alanları, iskeleler, inşaatlar ve tarlalarda güneşin yakıcı etkisinden zarar görebilecek alanlar da kullanılır.
%75 oranında ki gölgelik filelerimiz inşaatlar, iskeleler, sosyal tesisler, fidanlıklar, seralar, tarlalar, dut, ceviz, fındık ve zeytin toplamak amaçlı kullanılır.
%95 oranında ki gölgelik filelerimiz yaşam alanlarında, sosyal tesisler de, havuzlar, çiftlikler ve arazi bölmelerinde kullanılır. Böylece size ait bir alan oluşturulur. İstenilen ölçü ve ebatlarda üretimlerimiz mevcut olup kuş gözü halkalarla ile birlikte montaja hazır halde yollanır. Özel projeleriniz de üzerlerine reklam amaçlı baskı uygulaması yapılmaktadır.

HAKKIMIZDA
1980’den bu yana Türkiye’de kuruluş amacı yüksek mukavemetli iplikler, ağlar, makrome iplik, halatlar ve kurulma amacına uygun olarak üretimler yapmaktadır.

Firmamız gelişen teknoloji ve yeni çağa ayak uydurmak amaçlı geçmiş tecrübe ve deneyimini yenileyerek markamızın adı altında pek çok farklı sektöre farklı alanlarda hizmet vermeye başlamıştır.

Ürünlerimizin tamamı kullanım alanlarına uygun olarak üretilerek ilgili tüm testlerden başarı ile geçmiştir. Sertifikalandırılıp yeni çağa uygun modern şekilde tasarlayarak son teknoloji makineler ile sektörel kullanımlara uygun üretimler yaparak yeni sistemler ve montaj hizmetleri eklemiştir.

İnşaat Sektörü, İş ve Yaşam Sektörü, Yapı ve Metal sektörlerinde yapmış olduğu geliştirmeleri uzman ekibi ile üretmektedir Profesyonel montaj ekibinin alanında yapacağı tüm çalışmalara ait İş Güvenliği sertifikaları ve Mesleki Yeterlilik belgeleri mevcuttur.

Değişen Çağ ile siz değerli müşterilerimizin düşüncelerine ve vereceğimiz hizmete önem veriyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TEKSTİL YAN SANAYİ ÜRÜNLERİ Meslek grubunda, BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL Bölgesinde Diğer tekstil ürünleri toptan ticareti (balık ağı, çuval, çul, halat, urgan dahil) konularında hizmet vermektedir.
1- Her türlü balık ağının ithal, ihraç ve dahili ticaretini yapmak, kendi tesislerinde üretmek veya fason olarak yaptırmak,
2- Deniz avcılığı ile ilgili mantar, iplik, halat, kurşun vb.
diğer av malzemelerinin ithal, ihraç, imalat ve dahili ticaretini yapmak veya fason olarak yaptırmak,
3- Su ürünlerinin üretiminde ve avcılığında kullanılan yağmurluk, çizme, iş elbisesi gibi malzemelerin ithal, ihraç ve dahili ticaretini yapmak,
4- Güvenlik ağları (Emniyetli çalışma koşullarını oluşturmak amaçlı ağlar),
5- Spor tesisi ağları (Kale ağları, tenis kortu, voleybol ağları, trambolin vb.),
6- Kabuklular, yumuşakçalar ve diğer su ürünleri ithal, ihraç ve dahili ticaretini yapmak,
7- Endüstriyel amaçlı ağlar (Santrifüj torbaları, kargo ayırma ağları, tırmanma ağları vb.)
8- Ağ ve iplik sanayi ile ilgili her türlü hammadde alımı, satımı, imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak,
9- Her türlü taze ve dondurulmuş gıda, hazır yiyecek ve içeceklerin toptan ve perakende ticareti, alım, satım, ithalat ve ihracatını yapmak.
Restoran, kafe, bar, lokanta, alış veriş, spor ve eğlence merkezi faaliyetlerinde bulunmak, bayilik almak, vermek ve işletmek,
10- Her türlü motorlu araç alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, bayilik almak vermek.
Ticari amaçlı her türlü araç kiralamak ve kiralatmak, alım ve satımını yapmak,
11- Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otomobil, otobüs, minibüs, kamyon, kamyonet, traktör, motosiklet, bisiklet, trayler, silindir, yükleme ve boşaltma makineleri, iş makineleri, inşaat makineleri, motorlu ve motorsuz kara hava ve deniz taşıtlarının ve yedek parçalarının alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
Bayilik almak ve vermek, distribütörlük ve mümessillik almak.
İlgili araçlara servis hizmeti vermek ve servis işletmeciliği yapmak,
12- Her türlü eğlence, düğün, gösteri merkezi, fuar, seminer, sergi, panayır alanı, konferans, kongre merkezi ve sanatsal gösteri merkezini sosyal veya ticari amaçlı olarak işletmek, kiraya vermek, kiralamak, organizasyon düzenlemek ve danışmanlık yapmak,
13- Türkiye Cumhuriyeti Devleti Bakanlıklarının ve Bakanlığa bağlı resmi kuruluşların kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurtiçinde ve yurtdışında çıkarılan ihalelere katılmak, teklif vermek, ihale Şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek,
14- Konusu ile ilgili her türlü iş makinelerinin imalatını yapmak, almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek, ithalat ve ihracatını yapmak,
15- Konusu ile tüm ürün ve malzemeleri Sosyal medya ve İnternet aracılıyla satmak.
Şirket Bu Maksatla:
a-)Konusu ile ilgili ihaleler açabilir, ihalelere katılabilir, teklif alıp, teklif sunabilir, taahhüdü başlamış işleri devir alabilir, veya devredebilir.
Taahhüt işleri, acentelik, komisyonculuk, mümessillik, bayilik verebilir ve alabilir.
b-)Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü şahısların borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları almak ve vermek.
c-)Şirketin maksat ve mevzuunu gerçekleştirmek için gayrimenkul mallar satın alabilir, satın alınan gayrimenkul mallar üzerine bina inşa edip tesisler kurabilir, yine maksat ve mevzuunun tahakkuku için gayrimenkul mallar kiralayabilir.
d-)Şirket sahibi bulunduğu menkul mallar ile gayrimenkul malları gerektiğinde satabilir, kiraya verebilir, rehin ve ipotek edebilir.
e-)Konusu ile ilgili olarak her nevi motorlu ve motorsuz kara, deniz, hava taşıtları satın alabilir, kiraya verebilir, kiralayabilir, satabilir.
f-)Konusu ile ilgili marka, ihtira beratı, know how, ustalık ve diğer sınai ve ticari lisans alameti, fahrika, patent, ruhsat gibi mülkiyet haklarını iktisap edebilir, devir ve ferağ edebilir ve bunlar üzerinde ayrıca sair maddi ve fikri haklar distribütörlükler mutemetlik bayilik ticari vekillik danışmanlık antlaşmaları hususlarında bilcümle akit ve muameleler yapabilir.
g-)Şirket konusu ile ilgili yerli ve yabancı hakiki ve hükmi şahıslarla mevzuat çerçevesinde ortaklıklar tesis etmek, acentelik almak ve vermek, ilgili yabancı sermayeyi teşvik yapılması hükümlerinden faydalanarak şirkete yabancı ortaklar almak, kurulmuş şirketlere iştirak etmek ve gereğince iştiraklerini devir başka şekillerde sonlandırmak.
Mümessillik anlaşmaları yapmak, şirket işleri için iç ve dış bankalarla ve finans kuruluşlarıyla her nevi kredi anlaşmaları yapabilmek ve kredi temin etmek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
EBAL AĞ VE İPLİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL