E HABER AJANSI İNTERNET HABER ÜRETİM PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ

YEŞİLKÖY MAH. ATATÜRK CAD. EGS BLOKLAR APT. NO:12/1 PK:34149 BAKIRKÖY - BAKIRKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.03.2022 00:15:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Mevlüt Y.

Mevlüt Y.

9 Mar 2022

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : E HABER AJANSI İNTERNET HABER ÜRETİM PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 9 Ağustos 2019 Cuma
 • Sermaye : 64.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3231002422
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 203802-5
 • Oda Sicil Numarası : 1193586
 • NACE Kodu : 639101
 • Mersis No : 0323100242200001
 • E-Tebligat Adresi : 25898-67677-57960
E-Haber Ajansı Türkiye Yerel Ajansı
e-Haber Ajansı Türkiye'nin İlk Dijital Haber Ajansı 2007'den beri...
İnternetin Olduğu Her Yerden, İnternetin Olduğu Her Yere Haber

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA Meslek Grubunda İSTANBUL / BAKIRKÖY Bölgesinde Haber ajanslarının faaliyetleri (medya için haber, resim ve röportaj tedarik eden haber bürosu ve haber ajanslarının faaliyetleri) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
AMAÇ VE KONU

Madde 3-Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır:
1- Yurt içinde ve yurt dışında Yerküre üzerindeki tüm ülkelerde Haber Ajansı olarak faaliyet göstermek.
2- 5187 sayılı Basın Kanunu çerçevesinde Haber Ajansları faaliyeti kapsamında yazılı, resimli, sesli, videolu haber üretmek derlemek ve servis etmek.
3- Haber Kaynaklarına haber ürettirmek.
Bu haberlerin satışı ve uygun mecralarda haber yayınlanmasını temin etmek.
Bu çerçevede anlaşmalar, sözleşmeler tesis edilmek.
4- Sosyal Medya kanalları ile çeşitli işbirliği anlaşmaları tesis etmek.
5- İnternet ortamında talep edilecek türden içerik üretmek, ürettirmek bu içeriklerin üretimini ücretlendirmek, satmak, servis etmek.
6- Google, Youtube, Facebook, Twitter, TikTok, Yandex, Baidu gibi yaygın internet ve teknoloji kuruluşlarıyla yenilikçi projelerde beraber yer almak.
7- Her ülkenin kendi hukuki çerçevesi içinde o ülkelerde Haber Ajansı faaliyetleri yürütmek var olan haber ajansları ile ticari işbirlikleri tesis etmek.
8- Televizyon ve müzik programları üretmek veya ürettirmek, uluslar arası alanda yayıncılara, prodüktörlere ve komünikasyon organizatörleri ile reklamcılara hizmet vermek.
Reklam ve tanıtım programları ve ürünlerinin her türlü yayın aracı ile yayınlanmasını sağlamak.
9- Her türlü sinema, TV, video filmlerinin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, teşhir, pazarlama işlerini yapmak ve yurtiçi, yurtdışında düzenlenen ödüllü, ödülsüz şenlik, festival, panayır, fuar ve pazarlara katılmak, gösteriler düzenlemek.
10- Her türlü ses ve görüntü kayıt stüdyolarının kurulması, Haber yazma atölyelerinin tesisi ve bu konuda editörlük hizmetleri redaktörlük hizmetleri vermek, veya bunları veren firmalar ile işbirliği yapmak.
11- Haber Ajansına ait temsilciliklerin verilmesi, alınması, bunlarla ilgili telif hakkı ihtira beratı gibi taşınmaz hakların satın alınması ve satılması.
Sinema ve TV alanında her türlü teknik danışmanlık hizmeti yapmak.
12- Radyo ve televizyonların kuruluşu ve yayınları hakkındaki mevzuat hükümleri çerçevesinde kalmak kayıt ve şartı ile her türlü reklam ve tanıtım programları ve ürünlerinin her türlü şifreli şifresiz yayın araçları (uydu, parasal vericiler, yansıtıcılar ve benzeri) ile yayınlanmasını sağlamak.
13- Film, video ve kapalı açık televizyon stüdyoları için gereksinim duyulan radyo ve TV vericileri dahil tüm işletme malzemelerinin (kamera ışıklandırma, gösterim, ölçü bakım, arşivleme, şifreleme, abone yönetim sistemi, şifre çözme cihazları, ses kaydetme, montaj, film kaset) kesin veya geçici olarak ithal etmek, ihraç etmek.
14- Uluslararası, bölgesel ve yerel düzeyde faaliyet gösteren televizyon ve radyo istasyonları için canlı ve banttan olmak üzere program, belgesel, haber, klip ve reklam ve her türlü prodüksiyon hizmeti yapmak, hazırlamak, derlemek ve pazarlamak.
15- Haber Ajansı olarak günlük gelişmeleri haber yaparak Yazılı, sözlü görüntülü yayın yapan kuruluşlar ile internet haber sitelerine yazılı resimli videolu haberleri tedarik edederk servis emek.
16- Şirket konusu ile ilgili mercilerden izin almak kaydıyla basım, yayın faaliyetleri içinde siyasi, sosyal, iktisadi, ilmi, mesleki, aktüalite, magazin, spor, sanat ve kültür, turizm, konularında süreli veya süresiz gazete, dergi, kitap, haber bülteni, radyo ve televizyon programları, videobant programları, yazılı, sözlü, sesli ve görüntülü basın yayın faaliyetlerinde bulunmak üzere ve kendi basım faaliyetleri ile diğer basın yayın kuruluşlarına yayın, haber ve programlarını yurt içi ve yurt dışı dağıtımını yapmak ve matbaa ambalaj ve kağıt sanayisi kurmak, bilumum baskı, cilt, renk ayrımı, fotokopi ozalit, teksir ve her nevi dizgi işlerini yapmak bunlar için gerekli olan makine teçhizat, tesis ve işletmeleri kurmak, satmak, ithal etmek, ihraç etmek, kiralamak, kiraya vermek, her türlü matbaa makinesi, gösterici ve çekici ham film veya her türlü film, bant, kaset, oynatıcı, gösterici ve çekici seslendirme tekniği ile ana ve yardımcı cihaz ve makineler, film yıkama ve kurutma, tab, stüd-yo kayıt ve montaj, cihazlarını elektronik aletlerini ve malzemelerini ve bunların yedek parçalarını imal etmek, ithal ve ihraç etmek, dahili ve ticaretini yapmak.
17- Konusu ile ilgili her türlü reklam ve tanıtıcı unsurlu filmler çekmek veya başkalarına çektirmek, ışıklı ve ışıksız tabela, afiş ve ilanlar yapmak.
18- Haber Ajansı yaptığı haberlerde telif haklarını gözeterek haber üretimi ve yayını konusunda elektronik imza ve Zaman Damgası kullanarak haberleri tescilettirmek.
19- Televizyon, radyo, basın, yayın, sinema, mecmua, dergi, afiş, elektrik ve elektronik her nevi teknik cihaz, internet üzerinden reklamcılık yapmak, bunun için gerekli olan stüdyolar, tasarım atölyeleri kurmak, film reji, yazılı, sesli, ışıklı ve görüntülü tanıtım ve ilan işlerini yapmak ve yaptırmak.
20- İnternet üzerinden reklam hizmetleri, elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak.
Telif ve patent hakları elde etmek.
Şirket amacına uygun olarak internet web tasarımı ve sayfalarının, reklam, elektronik posta kutularının hazırlanması, firma isim ve tescili ve internet üzerinde alan bulundurmak, yayın yapmak, internet sunucularının kurulması, kiralanması

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
E HABER AJANSI İNTERNET HABER ÜRETİM PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL