ELİPTİK YAZILIM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

NİSPETİYE MAH. AKMERKEZ E-BLOK KAT:9 ETİLER PK:34340 BEŞİKTAŞ - BEŞİKTAŞ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 8.11.2019 17:29:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ELİPTİK YAZILIM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : BTCTURK
 • Kuruluş Tarihi : 26 Nisan 2017 Çarşamba
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MECİDİYEKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3320450146
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 81918-5
 • NACE Kodu : 620101
 • Mersis No : 0332045014600001
 • E-Tebligat Adresi : 25959-76635-89417

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

BtcTurk - Bitcoin, Ethereum ve Ripple alım satım platformu
Türk Lirası ile kolayca Bitcoin, Ethereum ve Ripple alıp satabileceğiniz en güvenli adres. Bitcoin, Ethereum ve Ripple alıp satmak için hemen üye olun.

BTCTurk - Bitcoin Alım Satım Platformu
Türk Lirası tabanlı Bitcoin ve Ethereum Borsası

Kripto Para:
Kriptografik/şifreli olarak güvenli işlem yapmaya ve ek sanal para arzına olanak sağlayan dijital değerlere, kripto-para denir. Kripto-paralar, alternatif para birimidirler, dijitaldirler ve aynı zamanda sanal paradırlar. Kripto-paralar, merkezi elektronik paraların ve bankacılık sistemlerindekinin aksine, merkezi olmayan yapıdadırlar. Merkezi olmayan bu yapının kontrolü Blok-Zincir (BlockChain) işlem veri tabanları tarafından gerçekleştirilir.

Bitcoin cüzdanı: Bitcoin bir kripto para’dır. Bitcoin adreslerinizi ve onların şifrelerini tutan bir bilgisayar dosyasıdır. Bitcoin adresler arasında transfer edilir. Bitcoin adresleri rastgele oluşturulan kriptografik açık anahtar eşleridir. Açık adresler yaklaşık 33 harf ve sayı kullanılarak oluşturulan “1” ya da “3” ile başlayan dizilerdir.

BtcTurk Hakkında
BtcTurk, 2013 yılında kurulan Türkiye'nin ilk, dünyanın 4. kripto para alım satım platformudur. 530 binden fazla üyesiyle, kripto para işlemleri yapmak isteyen alıcı ve satıcıları tarafsız ve güvenli bir şekilde buluşturur. BtcTurk, blokzincir ve kripto paralarla ilgili bilgi birikimini ve deneyimini kripto paralarla ilgilenen herkesle paylaşarak sektöre öncülük etmeyi hedeflemiştir.

BtcTurk’ün avantajları nelerdir?
• BtcTurk, 5 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin ilk ve en güvenilir kripto para alım satım platformudur.
• BtcTurk’te hesap açıp, TC Kimlik Numarası ve e-fatura bilgilerinizi paylaştıktan sonra adınıza kayıtlı bir banka hesabından TL yatırarak hemen alım satım işlemleri yapmaya başlayabilirsiniz.
• Giriş güvenliği için Google Authenticator, Lastpass Authenticator ya da Authy ve benzeri geçici giriş kodları üreten uygulamaları kullanabilirsiniz.
• Akbank üzerinden haftasonları ve tatil günleri dahil 7/24 para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınız onaylandıktan sonra Papara aracılığıyla diledikleri an para yatırıp çekebilirsiniz.
• Canlı sohbet ve e-posta ile 7/24 destek ekibimize ulaşabilirsiniz.
• Kripto para transferlerinde transfer ücreti ödemezsiniz.<

Nasıl Başlayabilirim?
Kripto para veya TL yatırarak hemen BtcTurk’te alım satım yapmaya başlayabilirsiniz. Hesap limitleriniz dahilinde TL çekebilirsiniz. Kripto para çekebilmek ve Papara aracılığıyla 7/24 para yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebilmek için Onaylı Hesap statüsüne geçmelisiniz. Hesabınızı onaylamak için Hesap > Hesap Onayı bölümündeki adımları takip edebilirsiniz.

BtcTurk'te hangi kripto paralarla işlem yapabilirim?
Türk Lirası ile Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Tether alıp satabilirsiniz. Ayrıca Tether ile Bitcoin işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz.

En az ne kadar TL yatırabilirim?
Türkiye’deki bankalar üzerinden havale veya EFT ile en az 100TL yatırabilirsiniz. Onaylı Hesap sahipleri Papara aracılığıyla 10TL ve üzeri tutarları yatırabilirler.

Kripto Para yatırma ve çekme limitleri nedir?

Birim: Yatırma - Çekme
Bitcoin: 0,0005 - 0,0005
Ethereum: 0,001 - 0,001
Litecoin: 0,0005- 0,0005
Ripple: 1 - 20
Tether: 1 - 10

BtcTurk’te hesap tipleri nelerdir?
Onaysız hesap: Sadece isim soyad, e-posta adresi ve cep telefonu bilgisi girilmiş hesaplardır. Onaysız hesaplar herhangi bir işlem yapamaz. Ön Onaylı Hesap: TC Kimlik Numarası (TCKN) ve e-fatura bilgilerini paylaşmış kullanıcı hesaplarıdır. Ön onaylı hesap sahipleri Türk Lirası yatırarak kripto para alım satım işlemleri gerçekleştirebilir.

BtcTurk’te hesap tipleri nelerdir?
Onaylı Hesap: Kimlik doğrulamak için talep edilen belgeleri (kimlik, dilekçe ve kimlik ile çekilmiş fotoğraf) BtcTurk ile paylaşmış ve belgeleri kontrol edildikten sonra onaylanmış hesaplardır. Onaylı Hesap sahipleri hesap limitleri dahilinde TL yatırma ve çekme, kripto para yatırma ve çekme ile Papara ile 7/24 TL yatırma ve çekme işlemleri gerçekleştirebilirler. Hesap limitlerinizi Hesap > Hesap Bilgileri sayfasından kontrol edebilirsiniz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
Şirket, yürürlükteki her türlü mevzuata uymak kaydıyla internet üzerinde her türlü mal ve hizmetin alım-satımını yapmak, dağıtmak, tanıtmak ve pazarlanmak ile bu amaçla açık arttırma veya eksiltme düzenlemek, internet sitelerinde ilan almak, vermek, ithalat ve ihracat yapmak ve alım satım işlerinde aracılık etmek üzere kurulmuştur.HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ELİPTİK YAZILIM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL