EMSAN MUTFAK GEREÇLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YAKUPLU MAH. BEYSAN SAN.SİT. BİRLİK CAD. NO:22 K:3 BÖLÜM A PK:34310 BEYLİKDÜZÜ - BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.10.2019 17:18:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : EMSAN MUTFAK GEREÇLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 8 Haziran 2009 Pazartesi
 • Sermaye : 25.000.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MARMARA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3340511103
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 701196-0
 • NACE Kodu : 464401
 • Faaliyet Alanları : Çelik Eşya Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0334051110300012
 • E-Tebligat Adresi : 25949-56669-88887
Yemek Takımları - Ev Aletleri - Mutfak Ürünleri - Emsan
Mutfak eşyaları, yemek takımları, küçük ev aletleri ve ev için gerekli malzemeler, tüm Emsan yeni sezon ürünleri, kampanyaları ve indirimleri sitemizde.

Emsan ayrıcalıklarının, yurdun dört bir yanında yeri var...

Bundan 40 yıl önce, küçük bir emaye atölyesinde buluşmuştuk sizinle... O günden bu yana, hep daha şık, daha kaliteli ve daha yenilikçi olmanın çabasıyla yanınızda yer aldık. Yılların verdiği deneyimimizle, hak ettiğiniz değeri mutfağınıza yansıtırken, siz de hiçbir zaman Emsan’dan vazgeçmediniz. Günümüzde ise, sofralarınıza ayrıcalıklar sunan Emsan olarak yurdun dört bir yanında kendine yer bulmanın mutluluğu içindeyiz. Geçmişin tecrübesinin geleceğin fikirlerindeki önemine değer verdiğimiz için, ürettiğimiz ilk sofra tabağını sizlerle paylaşmak istedik.

Annenizle yemek pişirirken rastladınız onlara, sonra dostlarınızla bir toplantıda eşlik ettiler sizlere. Hummalı bir düğün sofrasında yine onlar vardı yanınızda... Çocuğunuzun okula başladığı ilk gün, çayı onunla demlediniz, ailenizle yemekteyken, sofrayı onlarla kurdunuz... Dünden bugüne mutfağında Emsan ayrıcalıklarına yer veren sizler için, klasikliğin getirdiği sadeliği temel alıp, çağın gerekliliği olan modernizmin çizgisinde ilerliyor ve mutfağınıza ayrıcalıklar sunmanın gururunu yaşıyoruz.

Genel Bilgiler
İsterseniz Rize’de çay keyfinde, isterseniz Bodrum’da bir akşam yemeği sofrasında, isterseniz Ayder yaylasındaki nefis bir kahvaltıda ya da Boğaz’a karşı yenilen şık bir yemekte, isterseniz de peri bacalarında kahvenizi yudumluyor olun, Emsan’ın ayrıcalıklı dünyasında siz de yerinizi bulun, çünkü Emsan’ın gönlünde de sizin ayrıcalıklı yeriniz hep hazır!

RESMİ FAALİYET KONUSU
Her türlü madeni plastik ve cam eşya imalatı ile bakalit ve sap imalatı yapmak... Şirket amacına ulaşabilmek için konusuna giren ve gerekli olan tesisleri gayrimenkulleri iktisap devir ferağ edebilir kiralayabilir satış mağazaları fabrika depo şantiye ve benzeri tesisler inşa edebilir ve bu gayri menkuller üzerine irtifak intifa kat mülkiyeti kat irtifakı tesis edebilir alım ve satım işleri yapabilir. Şirket amacına ulaşabilmek için kendi ve üçüncü kişilerin borç ve alacaklarını temin açısından şirket lehine ve aleyhine kendi ve üçüncü şahısların gayrimenkullerini ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları verebilir ve alabilir. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayri menkul alabilir satabilir kiralar kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir ipotek alabilir ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak intifa sükna gayri menkul mükellefiyeti kat irtifakı kat mülkiyeti tesis edebilir.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tastihi ifraz tevhid taksim parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
EMSAN MUTFAK GEREÇLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL