ERM ENDÜSTRİ TEKNİK HIRDAVAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BEYLİKDÜZÜOSB MAH. BİRLİK SAN. SİTESİ 1. CAD. NO:24/8 PK:34520 BEYLİKDÜZÜ - BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 11.03.2020 14:28:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ERM ENDÜSTRİ TEKNİK HIRDAVAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : ERM SHOP
 • Kuruluş Tarihi : 4 Nisan 2019 Perşembe
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3640504982
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 187350/5
 • Oda Sicil Numarası : 1177133
 • NACE Kodu : 475202
 • Faaliyet Alanları : Hırdavatçı (Nalbur) İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0364050498200001
 • E-Tebligat Adresi : 25949-53671-05996
TEKNİK HIRDAVAT Meslek Grubunda İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda hırdavat (nalburiye) malzemesi ve el aletleri perakende ticareti (çivi, vida, kilit, menteşe, çekiç, testere, pense, tornavida, takım tezgahı uçları, perçin, vb.) (tarım ve bahçecilik el aletleri dahil) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1- Her türlü endüstri malzemeleri, metal ve alüminyum profil ve ürünlerinin imalatını, alım satımını, ithalat ve ihracatı ile nakliyeciliğini yapmak, bayiliklerini açmak, bayilikler devralmak, bayilikler vermek, devretmek.
2- Her türlü teknik hırdavat, hırdavat, pvc ürünleri, petrol ürünleri, yağ ürünleri, iştigal konusu ile ilgili elektrikli ve elektriksiz her türlü aletin imalatını, alım satımını, ithalat ve ihracatını yapmak, bayiliklerini açmak, bayilikler devralmak, bayilikler vermek, devretmek.
3- İnşaat malzemeleri alım satımı ile inşaat ve harfiyat müteahhitliğini yapmak, kum ve çakıl ocakları açmak ve işletmek, madencilik ile ilgili sahalar almak veya devralmak, açık veya kapalı maden ocakları işletmek, devir almak, devretmek. Mermer fabrikası kurmak, istihraç etmek, iç ve dış ticaretini yapmak.
4- Şirketin amaç ve konusu yukarıda gösterilmiş olup, amaç ve konusu ile ilgili olmak üzere;
Şirket yukarıda yazılı işlerle ilgili olarak şubeler açabilir, ithalat, ihracat, acentalık, distribütörlük, bayilik yapabilir.
Konusu ile ilgili özel, tüzel ve kamu ihalelerine iştirak edebilir. Kurulmuş ve kurulacak fabrika, tesis ve işletmelere iştirak etmek, fabrikalar, atölyeler ve tesisler kurmak.
Her çeşit taşınır ve taşınmaz malların ve bunlara ilişkin hakları edilmek, işletmek, kiralamak, kiraya vermek, tapuya şerh verdirmek, gereğinde satın almak ve satmak, başkalarına ait taşınır ve taşınmaz mallar üzerinde şirket yararına her türlü rehin hakları kurmak ve tescil ettirmek. Başkalarına ait taşınır ve taşınmaz mallar üzerinde ayni haklar kurmak ve bunları tapu kütüğüne şerh ettirmek.
Taşınır ve taşınmaz malların satış vaadi sözleşmesini yapmak ve bunları tapu kütüğüne şerh ettirmek. Her türlü gayrimenkul tasarrufuna izinlidir.
Markalar, patentler, ihtira beratlar, lisans ve teknik yardım gibi gayri maddi hakları ihdas etmek ve bu hakları devretmek.
Kurduğu rehin ve ipotekleri feketmek, tesellüm ve temlik muameleleri yapmak hakkına sahiptir.
Yukarıda gösterilen konulardan başka illerde şirket için faydalı ve lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiği takdirde ortaklar kurulu karar aldıktan sonra şirket bu işleri de yapabilecektir.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ERM ENDÜSTRİ TEKNİK HIRDAVAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL