EVEREST SONDAJ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

OSTİM OSB MAH. 1170 CAD. NO:4/42 YENİMAHALLE - ÇANKAYA / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 8.10.2019 23:39:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : EVEREST SONDAJ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 22 Eylül 2016 Perşembe
  • Vergi Dairesi : ANKARA - BAŞKENT VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 3820229508
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 399645
  • NACE Kodu : 431301
  • Mersis No : 0382022950800010
  • E-Tebligat Adresi : 25979-71619-40734
Şirketimiz 2016 yılında sondaj ve maden sektörüne; sondaj operasyonları içinde sektörün önde gelen firmalarında, her kademelerinde görev yapmış ve 10 yıllı aşkın operasyon tecrübesi, uzun yıllar kazanılmış bu tecrübeyi sektöre profesyonel, kaliteli, ekonomik, yenilikçi ve şeffaf hizmet vermek, ayrıca sektörün alternatif arayışlarını karşılamak, yenilik katmak için kurulmuştur.
Şirketimiz 2017 yılının ikinci yarısında karotlu sondaj hizmetleri vererek sondaj sektöründe kendine hedef edindiği görevleri başarı ile tamamlayarak sektörde kendine yer edinmiştir.
Şirketimiz sektörde, maden arama, jeoteknik ve çevresel uygulama, geniş çaplı su kuyuları ve Mühendislik hizmetlerini işveren memnuniyeti çerçevesinde hizmet vermektedir.
Şirketimizin öncelikli hedefleri; profesyonel, kaliteli, yenilikçi, insan, çevre, iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında etkin ve kalıcı uygulamalarıyla ve yöntemleriyle ekonomik maliyet sunmaktır.

HİZMETLERİMİZ

"Wire-Line" Karotlu Sondaj
Jeoteknik Sondaj
Su Sondaj
Eğimli Sondaj
Çok Amaçlı Sondaj
Çevresel Etki Araştırma Sondajı

SONDAJ HİZMETLERİMİZ
KAROTLU SONDAJI

EVEREST SONDAJ; Uluslararası (Jorc) standartlarda düşey ve eğimli, karotlu sondaj hizmeti vermektedir.
Hidrolik ve Mekanik paletli ve güçlü yürüyüş sistemine sahip karotlu maden sondajı makinelerimiz ile Türkiye’nin her yerindeki zorlu koşullarda çalışabilen Karotlu Mermer, maden sondajı ve zemin etüdü hizmeti sunuyoruz.
Yerli yapımı, Wire-Line sondaj makinamız, kapasitesine ve yeteneklerine göre çok düşük işletme maliyeti, uzun çalışma ömrü ve performansı ile yetişkin ve tecrübeli personellerimizde birlikte işletmelerinize ve şantiyelerinize değer katacaktır.

JEOTEKNİK SONDAJ
EVEREST SONDAJ; Uluslararası (Jorc) standartlarda, Jeoteknik sondaj hizmeti vermektedir.
İnşaat ve madencilik sektöründe jeoteknik araştırmalara gereksinim duyulması nedeni ile uzman kadromuz ve işinize uygun sondaj makinelerimizle birlikte Jeoteknik Sondaj hizmeti vermekteyiz.
ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRME (ÇED) SONDAJI
EVEREST SONDAJ olarak, Türkiye’nin her yerindeki sahalarınızda Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Sondaj hizmeti sunuyoruz.
İşletme inşaasına başlamadan zemin hakkında bilgi sahibi olmak, sahada çalışmaya başlamadan önce kalite ve rezervleri bilmek, yüksek maliyetlerden kurtararak firmanızın ve sizlerin saha üzerindeki hâkimiyetini arttırıp, güçlü olarak kalmanızı sağlamak amacı ile hizmet vermekteyiz.

HİDROJEOLOJİK GÖZLEM KUYULARI
EVEREST SONDAJ olarak, Türkiye’nin her yerindeki sahalarınızda Hidrojeolojik amaçlı Gözlem Kuyuları ve Pompa testleri yapılması hizmeti sunuyoruz.
Genel olarak bir su kuyusu açılırken üzerinde durulacak en önemli konu, maksada uygun kalite ve miktarda suyu bulmak için inilmesi gereken derinliğin bilinmesi ve bu derinlikte kuyunun durdurulmasıdır. Jeolojik yapı, açılacak kuyuların maliyetine ve elde edilecek su miktarına tesir eden en önemli faktördür.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
EVEREST SONDAJ MÜHENDİSLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL