FATİH ALTUNDAL TURKUAZ GIDA

MURATPAŞA MAH. KAMİL CAD. NO:21 B PK:34040 BAYRAMPAŞA - BAYRAMPAŞA / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.09.2020 23:18:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : FATİH ALTUNDAL TURKUAZ GIDA
 • Tabela Ünvanı : TURKUAZ GIDA
 • Kuruluş Tarihi : 16 Temmuz 2019 Salı
 • Sermaye : 250.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - TUNA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 67114188444
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 200030-5
 • Oda Sicil Numarası : 1189808
 • NACE Kodu : 463902
 • Faaliyet Alanları : Kuru Bakliyat Satıcılığı
 • Mersis No : 6711418844400001
Turkuaz Gıda & Tekstil Ürünleri
Tekstil Ürünleri, İçecek Grubu, İçecekler, Temel Gıda Ürünleri, Gıda Ürünleri, Baharat, Tuz - Baharat - Bulyon, Yağlar, Sıvı Yağlar, Makarnalar, Makarnalar, Unlar, Un, Şekerler, Bakliyatlar, Şeker, Çorbalar, Bakliyat - Bulgur - Prinç, Hamurlar, Çorba, Konserve, Hamur Ve Pasta Malzemeleri, Sos Ürünleri, Konserve - Salça, Içecekler, Ketçap -Mayonez - Soslar

Turkuaz Gıda Tekstil Firması yılların geleneğiyle oluşmuş bu sektöre, tümüyle yeni bir anlayış, yeni bir tarz getirmek üzere siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.

Yıllardır değişmeyen,hükmünü yitirmiş ve çağdaş teknolojiden uzak üretim sistemlerinin etkisiyle, sektörün giderek itibar kaybetmiş olduğunu, piyasaya yıllardır aynı ürünlerin sürüldüğünü, bu ürünlerin çoğunda evrensel tasarım ve üretim niteliklerinin gözetilmediğini gözlemleyen X firması, dünya da hızla büyüyen bu sektöre “geleneği koruyan , ancak; modern çağa uygun, kaliteli ve kullanışlı ürünler” üretme azmi ve anlayışıyla adım attı.

Bu kadim geleneğin en genç üyelerinden birisi olmakla birlikte; sektöre olan tutkusu, dinamizmi, yeniliğe açık, idealist anlayışı, dürüstlüğü, disiplinli çalışmasıyla, tüm zorluklara rağmen günden güne büyüyerek, konusunun en önemli markalarından olan X firması ...

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TOPTAN GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / BAYRAMPAŞA Bölgesinde Belli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda gıda (dondurulmamış), içecek ve tütün toptan ticareti konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1.Belirli bir mala tahsis edilmemiş mağazalarda gıda (dondurulmamış), içecek ve tütün toptan ticareti
2.Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek.
3.İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
FATİH ALTUNDAL TURKUAZ GIDA
İPTAL