FEVZİ GANDUR GEMİ ACENTELİĞİ ANONİM ŞİRKETİ

ORUÇ REİS MAH. İSTANBUL TİCARET SARAYI VADİ CAD. NO:108 KAT.3 ESENLER - ESENLER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 11.06.2019 10:37:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : FEVZİ GANDUR GEMİ ACENTELİĞİ ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : FEVZİ GANDUR LOGİSTİCS
 • Kurucu Ortaklar : CEMİL FUAT GANDUR Yönetim Kurulu Başkanı Münferiden, ALİ FUAD GANDUR Yön.Kur.Başkan Yardımcısı Münferiden
 • Yetkili : CEMİL FUAT GANDUR Yönetim Kurulu Başkanı, ALİ FUAD GANDUR Yön.Kur.Başkan Yardımcısı
 • Kuruluş Tarihi : 23 Şubat 2016 Salı
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ATIŞALANI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3850709969
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 25004
 • NACE Kodu : 522902
 • Faaliyet Alanları : Nakliyecilik ve Nakliyat Komisyonculuğu
 • Mersis No : 0385070996900017
 • E-Tebligat Adresi : 25929-41603-00900
70+ Yıllık Deneyim
1948 yılında denizyolu acenteliği yaparak girdiğimiz lojistik sektöründe 70 yılı geride bıraktık. Bugünümüze baktığımızda tüm modlarda taşıma operasyonları yöneten, entegre lojistik hizmetleri sunan köklü bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.

Fevzi Gandur Logistics olarak şeffaflık ve güvenirlilik bizi biz yapan değerlerimizin başında geliyor. İlk günden bu yana, tüm süreçlerimizde daima değerlerimizi ve müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz. Geçmişin tecrübesi, günümüzün dinamikliği ve her zamanki sorumluluk duygusuyla yolumuza devam ediyoruz.

Hizmet kalitemizi artırabilmek adına yatırımlarımızda süreklilik sağlıyor, odak noktamıza teknolojiyi ve insan kaynağını alıyoruz.

Lojistik sektörünün yapısını ve değişkenlik gösteren operasyon gerekliliklerini bilen profesyonel kadromuzla tutarlı bir iş süreci uyguluyoruz. Bu sayede problemlere müşterilerimizin gözünden bakabiliyor, onlar ile görüş birliğine varabiliyoruz.

Lojistiğin en kritik noktası olan süre kavramını göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin taleplerine hızlı geri dönüşler yapıyoruz. Böylece yüksek standarda ulaşan iş akışlarımız, her an dinamik kalmamızı sağlıyor.

Müşterilerimize ihtiyaç duydukları en doğru ve hızlı hizmeti sunabilmek amacıyla profesyonel yöntemlerden yararlanıyor, lojistik sektöründeki deneyimimizi müşterilerimize özel geliştirdiğimiz çözümlerimize yansıtıyoruz. Güçlü acente ağımız ve bağlantılarımız sayesinde yurt içinde her şehre, başta uluslararası ticarette ön planda olan tüm merkezler olmak üzere dünyanın birçok noktasına hizmet verebiliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz operasyonlarda bizi sadece “taşıyan” değil, her türlü probleme karşı çözüm üreten bir lojistik şirketi olarak gören müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Fevzi Gandur Logistics olarak bugüne dek olduğu gibi, gelecekte de iş ortaklarımızın ve lojistik sektörünün büyümesine ve gelişimine katkı sağlamayı sürdüreceğiz.

Vaadimiz
Lojistik problemlerinize en iyi çözümü bulmak
Hızlı ve adil fiyatlandırma yapmak
Her zaman ulaşılabilir olmak
İşimizi en kaliteli şekilde yapmak
Talep ve ihtiyaçlarınızı hızla ele alarak, doğru ve zamanında bilgi sağlamak

Hizmetlerimiz
Havayolu Taşımacılığı
Denizyolu Taşımacılığı
Uluslararası Karayolu Taşımacılığı
Yurtiçi Lojistik ve Dağıtım
Proje Taşımacılığı
Depolama

RESMİ FAALİYET KONUSU

Kara,deniz ve hava yolu ile her türlü eşya, yolcu nakliyatı yapmak ve bu maksatla yurt içinde ve yurt dışında şubeler, bürolar, acentelikler, depo, antrepo ve mümessillikler açmak, kurulmuş büro ve acentalıklar ile ticari bağlantılar yapmak, depolama ve lojistik hizmetleri sunmak. 2-Yurtiçi ve uluslararası gemi işletmeciliği yapmak, yerli ve yabancı bandıralı gemilere Türk limanlarında acente olarak hizmet vermek, kumanya ve akaryakıt ile diğer ihtiyaç malzemelerinin teminini sağlamak, transit işlemlerini yapmak, temsil ettiği armatörlerin yapmakla yükümlü olduğu denizcilikle ilgili tüm işleri resmi ve özel teşebbüsler nezdinde gerçekleştirmek, yük bağlamak, brokerlik yapmak, donatma iştiraklerinde bulunmak, her türlü yurt içi ve yurt dışı nakliye işlerini taahhüt etmek, her türlü nakliye işleri için komisyonculuk yapmak, yükleme, tahliye, diğer liman hizmetlerini gerçekleştirmek.gümrüklerde acenteligini yaptıgımız gemiler ve armatörlerle ilgili her türlü gümrük islemlerini takip etmek , yapmak 3-Uluslararasıve yurt içi kara, deniz ve hava yolu ile nakliyat yapmak üzere her türlü gemi, kamyon, kara ve deniz tankeri, treyler, layter, otobüs, minibüs, frigorifik taşıma vasıtalarını, vagon ve benzer taşıtları satın almak, inşaa etmek veya ettirmek, kiralamak, kiraya vermek, işletmek, rehnetmek, satmak. 4-Gemicilik ile ilgili işleri yapmak, yeni veya kullanılmış gemi satın almak, ithal ve ihraç etmek, gemi ticareti ve pazarlamasını yapmak, kiralamak ve kiraya vermek, işletmek, gemi sahibi olarak armatörlük yapmak. 5-Gemi sökme tersaneleri kurmak ve işletmek, her türlü tonajda gemi inşaa etmek veya fason olarak yaptırmak, satmak, kiraya vermek, 6-Yerli ve yabancı resmi ve özel sektör kuruluşlarının kara, deniz ve hava nakliye dahil her türlü işlerine ilişkin olarak mümessillik hizmetlerini sunmak, acenteliklerini yapmak, distribütörlük ve mutemetlik yapmak, 7-Savunma sanayi ile ilgili yerli ve yabancı firmaların her türlü mümessillik, temsilcilik, acentelik, danışmanlık hizmetlerini yapmak, 8-İthalat, ihracat, pazarlama, dahili ticaret işleri ile iştigal etmek, her türlü resmi ve özel ihalelere girmek 9-Şirketin işletme konusu ile ilgili eşya, makine, cihaz ve araç almak ve satmak, ithal ve ihracatını yapmak, maden işletmek, satın almak, satmak ve ithal ve ihracatını yapmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
FEVZİ GANDUR GEMİ ACENTELİĞİ ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL