FORTUNA VETERİNER HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BATI MAH. İPEK SOK. DEMIREL APT. BLOK NO:14B PK:34890 PENDİK - PENDİK / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 25.03.2022 01:18:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.
 • Bilgiler Doğrulanmadı
 • 0216 506 22 34
 • Mesaj Gönder
 • Şuan Açık
  • Pazartesi 09:00 - 20:00
  • Salı 09:00 - 20:00
  • Çarşamba 09:00 - 20:00
  • Perşembe 09:00 - 20:00
  • Cuma 09:00 - 20:00 / Açık
  • Cumartesi 09:00 - 20:00
  • Pazar 10:00 - 17:00

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Eray Y.

Eray Y.

25 Mar 2022

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : FORTUNA VETERİNER HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 14 Nisan 2021 Çarşamba
 • Sermaye : 20.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - PENDİK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3881488553
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 305911-5
 • Oda Sicil Numarası : 1295760
 • NACE Kodu : 750004
 • Mersis No : 0388148855300001
 • E-Tebligat Adresi : 25858-11664-41102
TEŞHİS AŞI SERVİS TEDAVİ BAKIM
Fortuna Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır.
Fortuna Veteriner Kliniği olarak dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir.
Gayemiz; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır.
Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır.
Onların mutluluğu ve sağlığı için varız.
Fortuna Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur.
Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir.
Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
SAĞLIK HİZMETLERİ Meslek grubunda, PENDİK / İSTANBUL Bölgesinde Veterinerlik hizmetleri (hayvan hastanelerinde verilen hizmetler hariç) konularında hizmet vermektedir.
1. Her türlü hayvan tedavisi, bakımı, operasyon ve aşılamaları, pansiyon hizmetlerini yapabilir.
Bu konuyla ilgili teşhis için röntgen, ultrason, kan ve idrar tahlili, MR, sintigrafi, bilgisayarlı tomografi, her türlü biyokimyasal tetkikler, ambulans hizmetlerini verebilir.
Her türlü hayvan ürünleri, maması, aksesuarları, bakım malzemeleri, ilaç ve vitaminlerin ticaretini, imalatını, ithalatını ve ihracatını yapabilir
2. Konusu ile ilgili veteriner hekim, asistan, hemşire ve diğer tüm sağlık ekibini çalıştırabilir, diğer veteriner kliniklerine gönderebilir, kendi tesislerinde ve diğer veteriner kliniklerinde sözleşmeli yada serbest olarak personel çalıştırabilir.
3. Konusu ile ilgili yurt dışındaki firmalarla teşhis ve tedavi amaçlı anlaşmalar yapmak, mümessillik, acentelik vermek, almak, konusu ile ilgili ihalelere katılmak.
4. Her türlü veteriner klinikleri ve tıbbi cihazlar konularında yatırım yapmak ve bunları işletmek,
5. Şirket yukarıda belirtilen amaçları gerçekleştirmek için aşağıda yazılı isleri yapabilir.
a) Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.
Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
b) Şirket amacını gerçekleştirmek için kara, deniz, hava nakil vasıtaları alabilir, satabilir, kiralayabilir.
c) Şirket amacını gerçekleştirmek için konusu ile ilgili her nevi araç gereç, makine, cihaz ve is makinelerini alabilir, satabilir, kiralayabilir.
d) Şirket amacını gerçekleştirmek için çalışma konuları ile ilgili olarak yerli ve yabancı, hakiki veya hükmi şahıslarla veya bunların lisans sahipleri ile işbirliği yapabilir, lisans, telif ve buluş hakları satın alabilir, bunların yurt içi ve dışı mümessilliği ve distribütörlüğünü yapabilir, bayiliğini alabilir ve bu konuda her türlü hakları satabilir veya kiraya verebilir.
e) Şirket amacını gerçekleştirmek için çalışma konuları ile ilgili olarak yurt içinde ve yurt dışında şube, toptan ve perakende satış mağazaları açabilir, temsilcilik, mümessillik, acentelik, bayilikler alabilir, verebilir.
f) Yukarıda belirtilen çalışma konuları ile ilgili olarak şirket kendi ve üçüncü şahısların borçlarını teminen ipotek, menkul rehni, işletme rehni, kefalet garantisi vs. olarak her nevi ayni ve şahsi teminat verebilir. Bunlarla ilgili olarak tapuda tadil ve fek işlemleri yapabilir.
g) Yukarıda belirtilen çalışma konuları ile ilgili olarak şirket kendi alacaklarını teminen ipotek, menkul rehni, işletme rehni, kefalet vs. olarak her nevi ayni ve şahsi teminat alabilir.
Bunlarla ilgili olarak tapuda tadil ve fek işlemleri yapabilir.
h) Yukarıda belirtilen çalışma konuları ile ilgili olarak resmi ve özel her türlü ihalelere girebilir, taahhütlerde bulunabilir.
ı) Konusu ile ilgili uzun, orta ve kısa vadeli krediler alabilir, karşılığında ipotek verebilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
FORTUNA VETERİNER HİZMETLERİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL