FUYA BİLİŞİM VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜZELTEPE MAH. KANARYALI SOK. NO:15A İÇ KAPI NO:A ÜSKÜDAR - ÜSKÜDAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.06.2022 03:24:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : FUYA BİLİŞİM VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : FUYA DESIGN
 • Kuruluş Tarihi : 7 Nisan 2021 Çarşamba
 • Sermaye : 20.000 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ÜSKÜDAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 3881485133
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 304407-5
 • Oda Sicil Numarası : 1294224
 • NACE Kodu : 620101
 • Faaliyet Alanları : Takı Tasarımı, İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0388148513300001
 • E-Tebligat Adresi : 25858-11666-84147
Fuya Design olarak modayı sürekli takip etmekte olup, müşterileriniz için özenle tasarlanmış ve seçilmiş zamansız takı koleksiyonlarını sunmanız adına gece gündüz çalışmaktayız.
Birbirinden özel bileklik, halhal, kolye, küpe ve yüzük çeşitlerimizi web sitemiz aracılığıyla sizlerle buluşturuyoruz.
Siz değerli iş ortaklarımıza bol kazançlı ve sağlık dolu günler dileriz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek grubunda, ÜSKÜDAR / İSTANBUL Bölgesinde Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb.
yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb) konularında hizmet vermektedir.
BİLİŞİM-YAZILIM-DANIŞMANLIK
1- Her türlü bilgisayar donanımı içine işlenmiş yazılımların, işletim sistemi yazılımlarının, uygulama yazılımlarının, veri tabanı, verimlilik artıran yazılımların, multi medya (çoklu ortam) yazılım ürününü ve benzeri sair her türlü mobil yazılımın geliştirilmesi, işlenmesi, çoğaltılması, her türlü fiziki ve elektronik ortamda yayılması
2- Gerek geliştirilen, gerekse kullanma lisansı alınıp satılan, gerekse ithal ihraç edilen, pazarlanan, yazılımları öğretmek veya kullanıcı ve bilgisayar personelinin eğitimi konusunda her türlü teknik destek, eğitim, teknik servis faaliyetleri gibi yazılım ve donanım için satış öncesi ve sonrası her türlü hizmeti yapmak, yürütmek,
3- Her türlü bilgisayar yazılım ürünleri, bilgisayar, bilişim, iletişim, elektronik iletişim ortamı, internet, çoklu ortam (multi medya) ürünleri alanlarında, mühendislik, mimarlık, müşavirlik, etüt, proje, fizibilite çalışmaları yapmak, her türlü destek, tamir, servis, montaj hizmetlerini yürütmek, gerektiğinde bunlarla ilgili teknik servisler kurmak, sistem çözümleme, bilgisayar teknolojisini geliştirme hizmetleri yapmak, pazarlamak, aynı hizmetleri internet üzerinde de vermek.
4- Gerekli yasal prosedürler yerine getirildikten sonra, İnternet Servis Sağlayıcısı bir firma olarak faaliyet göstermek, İnternet son kullanıcısına internet servis sağlama hizmeti sunmak, satmak veya İnternet hosting hizmeti sağlayıcısı olarak müşterilerine bu hizmeti sunmak, satmak veya İnternet üzerinden elektronik ticaret yapmak, elektronik ticaret hizmetlerini son kullanıcılara sunmak
5- Her türlü analog ve dijital donanım ürünlerin, bilgisayar (donanım), bilgisayar yan ürünü, yan donanım, birimleri, her türlü bilişim ve otomasyon sistemlerinin ticaretini yapmak,
6- Bilgisayar programlama faaliyetleri, sistem, veri tabanı, network, web sayfası v.b.
yazılımları ile müşteriye özel yazılımların yapılması, kodlanması ve bilişim sisteminin hazırlanması; bu yazılıların alımı satımı, ithalatını ve ihracatını yapmak.
7- Bilgisayar ve elektronik işletim yazılım programları yazmak, yazdırmak, satın almak, satmak, kiralamak, geliştirmek ve geliştirme amaçlı araştırmalar yapmak,
8- Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri, servis büro hizmetleri vermek, internet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
9- Her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedici, saklayıcı, yazıcı, çizici, yorumlayıcı cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçalan montajı, servisi, dahili ve harici ticareti ve eğitimini yapmak.
10- Ticari amaçla bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
11- Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak yada bunları kiraya vermek, internet üzerinden yayınlamak.
12- Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
13- Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin alımı, satımı, pazarlaması, montajı, bakımı için gerekli ham mamul, yan mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide yapılmış mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
14- Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik elektronik donanım montajını yapmak.
15- Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, danışmanlık, eğitim, destek ve servis hizmeti almak ve vermek.
16- Yazılan ve geliştirilen bilgisayar ve elektronik programları internet ve diğer ortamlarda yayınlamak, internet servis sağlayıcılığı yapmak, internet erişimlerini kurmak ve sağlamak, işletmek, alım satımını yapmak internet üzerimden alım satım yapmak.
17- İnternet üzerinden eğitim programları hazırlamak, internet üzerinde yer alacak web sitelerinin tasarlanması, yazılımlarının yapılması, internet servis ve sayfası hazırlamak için gerekli her türlü araç ve aletleri satın almak satmak kiralamak kiraya vermek kurulu sistemlere destek vermek.
18- Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak.
19- Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajı, bakımı, için gerekli ham mamul, yarı mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide yapılmış mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
20- Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, yazıcı şeridi, kartuş vb.
bilgisayar tüketim malzemeleri ve ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
FUYA BİLİŞİM VE ORGANİZASYON TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL