GLOBALPİYASA ELEKTRONİK YAYINCILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÖL MAH. İNÖNÜ CAD. NO:31 KAT:1 SAPANCA - SAPANCA / SAKARYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 2.08.2020 02:06:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : GLOBALPİYASA ELEKTRONİK YAYINCILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 15 Ekim 2003 Çarşamba
  • Sermaye : 200.000,00 TL
  • Vergi Dairesi : SAKARYA - SAPANCA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 2100304890
  • Ticaret Odası : SAKARYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 04601
  • NACE Kodu : 620902
  • Mersis No : 0210030489000001
  • E-Tebligat Adresi : 25969-98790-15972
Ürünler, Üreticiler, Satınalmacılar, İş Arayanlar Sosyal Ticaret Ağında e-ticaret'te buluşuyorlar.

Globalpiyasa.com internet tabanlı bir ticaret, kariyer, sosyal medya, tanıtım, fuar ve diğer elektronik yayıncılık bileşenlerini içeren bir platformudur. Otomatik çeviri özellikleriyle Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca dillerinde içerik sağlamakta, bu içeriği Google, Yandex ve diğer arama motorlarının indekslemesini sağlamaktadır.

Globalpiyasa.com ticari düzeyde uluslararası ağı işletmeler ağı olarak ürünlerin yanı sıra firmaları da kapsamaktadır. Ürün arama, firma arama, satın alma talebi ya da kişi arama gibi temel özellikleriyle birlikte, bireysel üyeler ve firma temsilcisi kişiler arasındaki iletilerin yönetilmesini sağlayan özellikleriyle de gelişkin bir global ticaret platformu ve arama motorudur.

Globalpiyasa.com platformu sürekli zenginleşen içeriğiyle, Endüstriyel, Ticari, Akademik ve Kariyer bileşenleriyle Üniversite – Sanayi işbirliğine katkı sağlamaktadır.
Globalpiyasa.com aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri, Teknoparklar ve Teknoloji Transfer Ofisleri için ortak bir bütünleşik veri tabanıdır.

Globalpiyasa.com aşağıda listelenen temel işlevleriyle, ticari ve sosyal olmak üzere iki ayrı düzeyde çalışmaktadır. Ticari ve sosyal düzeyler, platformun temel işlevleri ve bu işlevlerin içinde yer aldığı süreçlerde iç içe geçmiş durumda ve sürekli etkileşim içindedir. Globalpiyasa.com tüm bu süreçlerde ürün, firma, satın alma talebi, iş adayı, hizmet, proje ve makalelere erişimi sağlarken bir arama motoru görünümündedir. Ancak bu arama motoru ticari ve sosyal bir iletişim ağı içinde işlemektedir. Bu anlamda uluslararası iletişim ağı tabanlı bir arama motorundan söz ediyoruz… bu iletişim ağının ülke yöneticileri, temsilcileri, danışmanları ve çözüm ortaklarıyla tüm dünyayı kapsaması ve dünya genelindeki kurumsal ve bireysel üyeleri için hizmet üretmesi globalpiyasa.com’un temel hedefidir…

Bu temel hedef çerçevesinde Türkiye’de üretim ve ihracat yapan firmaların hem iç pazardaki fırsatlara hem dünya pazarlarına ulaşmaları önemli bir özel hedeftir.

Globalpiyasa.com veri tabanı Ticari, Sosyal ve Akademik düzeylerinin yanı sıra gelişkin bir Kariyer Platformudur. Globalpiyasa.com kapsamında firmalar web sitelerini oluşturur ve ürünlerini yayınlarken kendilerine özel İnsan Kaynakları Yönetim Paneliyle iş ilanları da yayınlamakta ve yönetmektedirler.

Globalpiyasa.com Türkiye’nin en gelişkin Ürün Arama Motorunu, İşletmeler Ağı Projesini, Kariyer ve Sosyal Ağ projelerini ülkemizin kullanımına sunarken küresel bir vizyonla yurt dışı temsilcilikler oluşturmakta, anlaşmalar imzalamakta, global hedefleri olan bir büyüme stratejisi izlemektedir.

Globalpiyasa.com katılımcı on binlerce firma, Çözüm Ortağı Üniversiteler, Ticaret ve Sanayi Odaları, Organize Sanayi Bölgeleri ve diğer kurumların katkısıyla Türkiye’nin en büyük İnternet Tabanlı Ortak Veri Tabanı Projesini yürütmektedir.

Kurumunuzun, firmanızın katılımı ya da bireysel katılımınız sizin için olduğu kadar globalpiyasa.com projesi için de önem taşımakta ve birlikte ortak veri tabanı oluşturma vizyonuna katkı sağlamaktadır.

Globalpiyasa.com Tekstilkent Şubesi
Adres : Tekstilkent A9 Blok No:42 Oruçreis34235 Esenler/İstanbulTürkiye
Telefon : +90 212 438 6479

Anadolu Yakası Satış ve Eğitim Ofisi
Adres : Uzunçayır Caddesi Sarılar İş Merkezi No:24/7 Hasanpaşa / Kadıköy / İstanbul PK:34722
Telefon : 0850 811 2535 - 0850 811 2536 - 0216 590 0389 - 0216 339 4904
Faks : 0216 590 0387

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
GLOBALPİYASA ELEKTRONİK YAYINCILIK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL