GÖKHAN YÜKSEL YÜKSEL YAPI İNŞAAT DEKORASYON

HUNAT MAH. KALPAKLIOĞLU CAD. NO:7 B PK:38030 MELİKGAZİ - MELİKGAZİ / KAYSERİ / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 25.04.2021 02:34:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : GÖKHAN YÜKSEL YÜKSEL YAPI İNŞAAT DEKORASYON
  • Tabela Ünvanı : YÜKSEL YAPI MİMARLIK
  • Kuruluş Tarihi : 22 Mart 2019 Cuma
  • Vergi Dairesi : KAYSERİ - ERCİYES VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 25547149388
  • Ticaret Odası : KAYSERİ TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 50839
  • NACE Kodu : 412002
  • Faaliyet Alanları : İnşaat Taşeronluğu
  • Mersis No : 2554714938800001
YÜKSEL YAPI MİMARLIK - Plan Proje Taahhüt Dekorasyon Peyzaj Anahtar Teslimi İnşaat İşleri
2007 yılında İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Kayseri’de kurulmuş olan Yükselyapı İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Yükselyapı İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

YükselYapı ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KONUT İNŞAATI Meslek grubunda, MELİKGAZİ / KAYSERİ Bölgesinde İkamet amaçlı binaların inşaatı (müstakil konutlar, birden çok ailenin oturduğu binalar, gökdelenler vb.nin inşaatı) (ahşap binaların inşaatı hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
GÖKHAN YÜKSEL YÜKSEL YAPI İNŞAAT DEKORASYON
İPTAL