GÖKKUŞAĞI ZEYTİNYAĞI FABRİKASI KORAY KARAÇELİK

KADIKÖY MAH. FATİH SULTAN MEHMET BULVARI NO:54 PK:48850 SEYDİKEMER - SEYDİKEMER / MUĞLA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 8.05.2020 00:43:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Koray K.

Koray K.

7 May 2020

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : GÖKKUŞAĞI ZEYTİNYAĞI FABRİKASI KORAY KARAÇELİK
  • Kuruluş Tarihi : 31 Ekim 2011 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : MUĞLA - SEYDİKEMER MALMÜDÜRLÜĞÜ
  • Vergi Numarası : 41104858876
  • Ticaret Odası : FETHİYE TİCARET VE SANAYİ ODASI
  • Sicil Numarası : 8356
  • NACE Kodu : 104107
  • Faaliyet Alanları : Zeytin, Zeytinyağı İmal (Yağhane İşletmeciliği) ve Satıcılığı
  • Mersis No : 4110485887600013
SEYDİKEMER'DEN SOFRALARA UZANAN LEZZET
Koray Gökkuşağı Zeytinyağı Fabrikası | Seydikemer'den Sofranıza Uzanan Lezzet

RIVIERA ZEYTİNYAĞI
Dip zeytini olarak tabir edilen dalından koparak ağaç dibine düşen zeytinler dalından koptuğu anda asitlenmeye başlar. Bu zeytinlerden kimyasal ve ısı işlemlerinden geçtikten sonra tat ve kokusuz olarak yağ elde edilir. Bu yağ içine %10-20 arasında sızma zeytin yağı eklenerek tat ve koku bakımından yenebilecek duruma getirilmektedir.

NATUREL SIZMA
Dalından koparılarak direk mekanik yöntemlerle yağı ayrıştırılan zeytinin vermiş olduğu yağlara natürel sızma yağı denir. Natural sızma yağ en kaliteli zeytin yağıdır. Tat ve koku mükemmeldir. İçindeki antioksidan ve mineraller çok yüksektir.

ZEYTİNYAĞI SABUN
Zeytinin içeriğindeki tüm faydalı mineralleri bünyesinde barındıran zeytinyağlı sabun, çok eski çağlardan bu yana özellikle kadınların saç ve cilt güzelliği için kullandıkları doğal ve mucizevi bir çözüm.

ZEYTİN KOLONYASI
Zeytin bahçelerinden özenle toplanan zeytin çiçeğinin işlenmesiyle üretilen bu koku kendine has profili ile zeytin hasadının tüm doğallığını teninizle buluşturuyor. Muğla’nın bahar aylarında çiçeklerle süslenen efsanevi zeytin ağaçlarının en değerlilerinden olan Seydikemer Zeytin Çiçeği, hafif ve kalıcı kokusu ile sizi zeytin bahçelerinde tatlı bir gezintiye çıkartacak…

HAKKIMIZDA
İşletme sahibi Koray KARAÇELİK 1980 yılında Seydikemer ilçesinde doğmuştur. Seydikemer’in yerlisidirler. Ailesi dedesinden bu yana zeytinyağı üretimi yapmaktadır. Babası ağabeyi halen Seydikemer ilçe merkezinde zeytinyağı ve un üretimi yapmaktadırlar.

Yatırımcı Koray KARAÇELİK, babasının ağabeylerinin yanında çalışarak büyüdü. Zeytin sezonu haricinde tornacılık yaptı. 2007-2010 yılları arasında sezon haricinde Aydın’da zeytinyağı makinaları üretimi yapan POLAT AŞ.de çalıştı. Sektörü tanıması yanında POLAT A.Ş.’de 4 yıl çalışması zeytinyağı üretiminin her aşamasında kendisini yetiştirmesinde etkili olmuştur.

2011 yılında babasının yanından ayrılarak şimdiki işletmesini kurmuştur. 2011 yılında işletmesini ilk kurduğu yıl 500 ton, 2012-2013 sezonunda (yok yılı ) 400 ton, 2013-2014 sezonunda 800 ton, 2014-2015 sezonunda (yok yılı) 550 ton zeytin sıkmışlardır. 2015-2016 sezonunda ise 1200-1500 ton zeytin sıkılması hedeflenmektedir.

Koray KARAÇELİK eşiyle birlikte çalışmaktadırlar. Tarımsal faaliyetleri yanında damızlık yumurtacı civciv üretimi de yapmaktadırlar. Damızlık yumurtacı civciv üretimi bölgede ilk ve tekdir.

Kuruluş sahipleri uzun yıllardan beri tarım sektöründe faaliyet göstermektedir. Kendi tapulu arazileri üzerinde zeytin bahçeleri diğer tarımsal üretimlerini gerçekleştirmektedirler. Yatırımcı Koray KARAÇELİK’in ailesi uzun yıllardır Seydikemer ilçe merkezinde zeytinyağı üretme tesisi ve un değirmeni işletmeciliği yapmaktadırlar. Kendisi bu işletmede çocukluğundan beri faaliyette bulunmaktadır.

İşletme sahiplerinin çeşitli sektörlerde yatırımlarının bulunması kurumsal bir yapıya sahip olduğunun açık göstergelerinden biridir

RESMİ FAALİYET KONUSU
TOPTAN GIDA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Meslek grubunda, SEYDİKEMER / MUĞLA Bölgesinde Zeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
GÖKKUŞAĞI ZEYTİNYAĞI FABRİKASI KORAY KARAÇELİK
İPTAL