HABİT MAKİNA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KAYIŞDAĞI MAH. CANAN SOK. NO:3 PK:34755 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.06.2022 03:41:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Gökhan D.

Gökhan D.

21 Haz 2022

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : HABİT MAKİNA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 8 Mart 2022 Salı
 • Sermaye : 50.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4541914686
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 366856-5
 • Oda Sicil Numarası : 1357703
 • NACE Kodu : 241003
 • Faaliyet Alanları : Sıvı Tankı ve deposu, Treyler ve Romörk İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0454191468600001
 • E-Tebligat Adresi : 25808-54531-35861
Modüler Su Deposu, insana ve çevreye gösterdiği hassasiyet, projeye özel yaklaşım, müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleme, uzun vadeli çözüm arayışı ve kaliteye gösterdiği hassasiyet ile sektöründe bilenen, güvenilen ve saygın bir şirket olma yolunda sağlam adımlarla ilerlemektedir.

Amacımız daha teknolojik, daha kaliteli ve kullanılabilirliği yüksek, müşterinin her zaman makul fiyatlara bulabileceği, ülkemizde ve dünyada rekabet edebilir ürünler üretmek firmanın ana felsefesidir.
Geçmişten gelen bilgi birikimi ve ürün tecrübesi ile bağlantı elemanları ve endüstriyel ürünler alanında kısa süre içerisinde sektörde kendisine önemli bir yer edinmiştir.
Modüler su deposu bu gelişiminin arkasında müşteri odaklı ve bir tedarikçiden ziyade bir çözüm ortağı olmayı ilke edinen bir yönetim anlayışı vardır.
Hizmet verdiği tüm alanlarda sorumlulukların bilincinde olan Modüler Su Deposu faaliyetini her zaman için müşteri memnuniyeti ve en önemlisi "güven" ilkesini temel alarak sürdürmektedir.

Modüler Su Depoları
Prizmatik Modüler Paslanmaz ve Galvaniz Su Depoları
Prizmatik Modüler Özel Kaplamalı Su Depoları
Prizmatik Modüler GRP Su Depoları
Paslanmaz ve Galvaniz

RESMİ FAALİYET KONUSU
DÖKÜM VE METAL İŞLEME Meslek grubunda, ATAŞEHİR / İSTANBUL Bölgesinde Demir ve çelikten sıcak veya soğuk çekilmiş yassı hadde ürünleri imalatı (demir veya çelik alaşımlı levha, şerit, sac, teneke sac, vb.
dahil) konularında hizmet vermektedir.
DEMİR - ÇELİK
a. Her türlü demir-çelik ürünleri; Saç, çinko, pirinç, bakır, sarı, zamak, galvaniz saç, külçe, platina, U demiri, L demiri, flanş, boru eklenti parçalarının alımı, satımı, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü boru, dikişli ve çelik çekme boru ve bunların bağlantı parçalarının alımı, satımı, ihracatını ve ithalatını yapmak.
DEMİR HIRDAVAT
a. Bilumum hırdavat malzemelerinin pazarlanmasını, ithalatını, ihracatını, toptan alımını satımını yapmaktır.
b. Yurt içi ve yurt dışında her türlü demir, çelik, döküm veya sarıdan mamul cıvata, somun, gijon, bağlantı elemanlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatı ve ticaretini yapmak.
c. Her türlü kesici takım malzemelerini almak, satmak, imalatını yapmak.
Bu ürünlerin tamir ve bakımlarını yapmak, yedek parçalarını almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak.
d. Her nevi sınai yarı mamul ve mamul; matkap uçları, elmas matkap uçları, raybalar, kesici ağızlar, bıçaklar, testere ağızları, her türlü el aletleri, zımpara taşları, zımpara kumu, polisaj, parlatma malzemeleri, iş makineleri, çeşitli güç ve tonajlardaki presler, vinçler, saç kıvırma ve işleme tezgahları metal işleyen makineler, profil kesme ve taşlama takım tezgahları, her nevi ölçü aletleri, kaynak makineleri, transformatörler, her nevi arabalı ve benzeri şeritler, motor yağ ve devir daim pompaları, filtre pompaları, bilyalı rulo veya makaralı rulmanlar ve bunların çeşitli aksam ve parçaların imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatını yapmak.
e. Her türlü sanayi kolunda kullanılan ölçü, ayar, tamir ve bakım malzemelerinin, avadanlıklarının, teçhizat ve hırdavatın alımı, satımı, imalatı, ihracatı.
f. Her türlü kilit ile ilgili ham maddenin, yarı mamullerin veya mamullerin alımını, satımını, imalini, ithalat ve ihracatını yapmak.
ELEKTRİK MALZEMELERİ
a. Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri, elektronik devre elemanları, iletken, yarı iletken ve entegre devre elemanları, mikroçipler ve bunların birleştirme elemanlarının alım, satımı ile ithalat ve ihracatını yapmak.
b. Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdışına satabilir.
c. Sabit ve değişken dirençler, sabit ve değişken kondansatörler, selfler, zayıf akım transformatörleri, elektron tüpleri, diyotlar, transistörlerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
d. Her türlü elektrik malzemeleri ile bilumum elektrik motorları, bobinaj, tevzi panosu, uzaktan kumandalı otomasyon tesisleri, regülatör ve bunların yedek parça ve aksesuarları ile yine her türlü alçak ve yüksek gerilim elektrik malzemelerinin ithali, ihracı, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması ile bu malzeme ve cihazların toptan ve perakende alım ve satımını gerçekleştirmek.
e. Her türlü şarjlı ve kuru pillerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
f. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel inşaatın elektrik tesisatını yapmak, yaptırmak, taahhütlere girmek, bu işler için gerekli organizasyonları kurmak
ENERJİ
a. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumundan gerekli lisans alınarak enerji kaynaklarının üretim tesislerinde elektrik enerjisine dönüştürülmesi için üretim tesisi kurulması, elektrik enerjisi üretimi, üretilen elektrik enerjisinin ve/veya kapasitenin müşterilere satışını yapmak
b. Elektrik ve ısı üretimine ilişkin buhar tribünleri, gaz tribünleri, buhar kazanları, motorlar, jeneratörler, doğal gaz veya fuel-oil ve kömürle çalışan elektrik-ısı santralleri, enerji enstrümanları, filtreler, ısı geri kazınım ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapmak.
c. Elektrik ve ısı santralleri için kömür hazırlama, kömür yıkama, kireç hazırlama, filtre ve desülfirizasyon sistem ve ünitelerinin imalatını, iç ve dış ticaretini yapmak.
d. Her türlü biyolojik ve kimyasal arıtma tesislerinin, atıkların geri kazanım ünitelerinin projelendirilmesi.
e. Rüzgarla faaliyet gösteren elektrik enerjisi sağlamaya yönelik enerji santrallerinin parça parça veya tüm olarak imalatını yapmak.
GIDA
a. Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek.
b. İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.
c. Her türlü bebek mamalarını almak, satmak, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak.
d. Bebek mamaları ile ilgili ham, yarı mamul ve mamul maddelerini almak, ihracatını yapmak.
GÜVENLİK SİSTEMLERİ
a. Her türlü güvenlik sistemleri ve yedek parça ve aksesuarlarını satmak, imal etmek, ithalatını ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü yangın algılama sistemleri, gaz algılama sistemleri, hırsızlık alarm sistemleri, kapalı devre güvenlik sistemleri, yangın söndürme sistemleri ithalat, ihracatı, satışı, montajı, bakımını yapmak.
c. Güvenlik ve korumaya ilişkin tüm elektronik, optik, audiovisual, mekanik cihaz, kameralar ve monitörler almak ve satmak.
İNŞAAT
a. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi... ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
HABİT MAKİNA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL