HALA TEKSTİL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORUÇREİS MAH. VADİ CAD. GİYİMKENT SİT. Ö40 APT. NO:108/243 ESENLER - ESENLER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 24.11.2021 21:24:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : HALA TEKSTİL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 20 Ocak 2014 Pazartesi
 • Sermaye : 1.005.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ATIŞALANI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7390508046
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 904363-0
 • Oda Sicil Numarası : 902390
 • NACE Kodu : 464103
 • Faaliyet Alanları : Kumaşçılık
 • Mersis No : 0739050804619406
 • E-Tebligat Adresi : 25949-06235-91977
 • Çalışan Sayısı : Yalnızca kendim
Şirketimiz Pardesü ve Ferace Kumaşı üzerine kurulmuştur.
İthalat yolu ile Kumaşlarımızı Avrupa, Asya ve Mısırdan gelmektedir.
Dilerseniz size Kumaş Kartelamızı gönderebiliriz.
Manto için Prada kumaşımız mevcuttur. Prada Kumaş 150cm eni, Ramada Ferace için 170cm. enindedir.

Size Yurtdışından Kumaş Sipariş Etme Hizmeti Sunuyoruz. Size Kapınıza Teslim Etme Hizmeti Sunuyoruz. Size Gümrükleme Hizmeti Sunuyoruz.

KUMAŞ SİPARİŞİNİZİ ALIRIZ, SÖZLEŞMEMİZİ İMZALARIZ, ÜRETİMİ BAŞLATIRIZ,TÜRKİYE’YE GETİRİRİZ, GÜMRÜKLEMESİNİ YAPARIZ, KAPINIZA TESLİM EDERİZ.

Biz HALATEKSTİL olarak Profesyoneliz Ama Yüzde Yüz Müşteri Memnuniyeti için Amatör Bir Ruhla Çabalayıp, Çalışıyoruz. Her Zaman Bizi Motive Eden Gerçek Tutkumuz Müşterimiz için Kaynaklar Bulup, Satın Alıp ve Zamanında Müşterimize Teslim Etmektir.

İTHALAT GÜMRÜKLEMESİ
İthal edilecek eşya ile ilgili olarak fizibilite çalışmasının yapılması,
Dahilde İşleme Rejimi uygulamaları,
Door-to-door işlemlerde siparişten itibaren tüm aşamaların takibi,
Nakliye firmasından eşyanın seyahat ve evrak bilgilerinin takibi,
Vesaiklerin (varsa) konşimento cirolarını yaptırılması,
Ordinonun alınması,
Eşya ile ilgili G.T.İ.P. tespiti,
Orijinal tasdikli ilgili belgelerin tasnifinin yapılarak operasyon departmanına teslimi,
Küşat yapılması,
Gümrük kabul ve tescil işlemine başlayarak malın muayenesinin yapılması,
Eksiklik, hasar veya hata durumunda tutanakların tutulması ve ilgili birimlerin bilgilendirilmesi,
Tahakkukların yapılarak ilgili teminat veya vergi ödemelerinin yapılması,
İlgili firmanın vermiş olduğu talimatta belirtilen adrese malın fiziki teslimi.

Yün pamuk ipek suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden tekstil ürünlerinin alımı satımı imalatı ithalatı ve ihracatını yapmak.

HALA, TEKSTİL, HALATEKSTİL, TEKSTİLKENT, ESENLER, FERACE, PRADA, RAMADA, KUMAŞ, FERACE KUMAŞ, PRADA KUMAŞ, RAMADA KUMAŞ, KUMAŞCI, KOT, POLYESTER KUMAŞ, PAMUKLU KUMAŞ, DOKUMA KUMAŞ, KADİFE, DOKUMA, KOT, NİKOL, POLYESTER, VİSCON, SATEN, SATEEN, ŞİFON POLYESTER

RESMİ FAALİYET KONUSU
KUMAŞ - Kumaş toptan ticareti (manifatura ürünleri dahil)
Firmanın iş Konusu
TEKSTİL, KONFEKSİYON
a. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü ipek, pamuk, yün, sentetik tabi elyaftan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende ticaretini ve pazarlamasını yapmak.
c. Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının ihracı, ithali, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
Kreasyonlar hazırlamak, defileler düzenlemek, bayilik, acentelik, mümessillik almak vermek, bu işlerle ilgili atölyeler, fabrikalar kurmak, mağazalar açmak.
d. Her türlü yün, orlon ve sentetik ipliklerden örülmüş bay, bayan ve çocuk trikolarının imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
e. Her nevi bayan ve çocuk gelinliklerin, nişanlıkların dikimi; gelin başı, eldiven, jüpon ve benzeri malzemelerin alım satımı, işçilik, ithalat ve ihracatını yapmak.
f. Gelinlik ve nişanlıkla ilgili her türlü kumaş, gupür dantel, tül, saten ve sair malzemelerin imalatı, toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
g. Pamuklu ve sentetik kumaştan her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.
h. Her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatı.
i. Her türlü dokuma ve dokuma ürünlerini imal etmek.
j. Her nevi dokuma etiket imalatı ve toptan satışı, baskı etiket imalatı alım satımı
k. Emniyet kemeri, paraşüt kolonu, tüfek kayışı, palaska ,bel kemerleri, çanta kolonları, kolon kurdele, ekstrefor, şerit, sargı bezi, bel lastiği, tuhafiye lastik çeşitleri, ayakkabı şerit ve biyeleri, erkek ve çocuk pantolon askıları ve her çeşit dar dokuma çeşitleri imalatı ,ihracatı ve ithalatını yapmak
l. Tekstil ürünlerine nakış işlemlerini yapmak, yaptırmak.
m. Her türlü tekstil ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak.
BİLUMUM İPLİK
a. Her türlü endüstriyel dikiş ve sanayi iplikleri imalatı, alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü pamuk ipliği ile tabii suni ve sentetik elyaftan mamul ve bunların karışımından meydana gelen ipliklerin, polyester suni ipek ipliklerin, yün ipliklerin, boyalı ipliklerin üretimi, bükümü, apresi, kasarı, empirmesi, çile, dantel yumağı, ağ ipliği üretimi bu ipliklerin sarılacağı ağaç, plastik veya karton masura, bobin ve makara imalatı, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatı.
EV TEKSTİLİ VE MEFRUŞAT
a. Her türlü mefruşat, perdelik ve perdelik tül, güpür mamullerinin, iç ve dış ticaretini yapmak.
b. Her türlü ev tekstil ürünleri ve aksesuarlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
c. Bilumum döşemelik kumaş, battaniyeler, pikeler, çarşaflar, uyku setleri, yastık ve yastık kılıflarının imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı ve pazarlamasını yapmak.
TUHAFİYE
a. Her türlü dantel, iplik çeşitleri, fisto, kurdele, lastik, tela, kasnak, şiş, tığ, kanaviçe, çıtçıt, makas, perde şerit, larç çeşitleri, terzi taşı, mezura, cırt bant, sutaşı, vatka ve kol düğmesi ve düğme çeşitleri alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü kemik, plastik ve metal fermuar ile fermuar yan malzemeleri ihracatı, ithalatı, imalatı ticaretini yapmak.
DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI
a. Her türlü elektrik ve elektronik ev aletleri; buzdolabı, bulaşık, çamaşır makineleri, triko ve nakış makineleri, teyp, radyo, televizyon, müzik seti, mutfak robotları, saç kurutma makinesi alım satım, tamiri, bakımı, bunlarla ilgili yedek parça aksamlarının ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende alım satımı.
Bu cihazların teknik servis bayiliklerini almak ve işletmek.
EMLAK MÜŞAVİRLİĞİ
Her türlü emlak, her türlü gayrimenkul ve özellikle siteler, plazalar, marketler, depolar, soğuk hava depoları, villa tatil köyleri, devre mülk, apart otel, motel, kamping gibi turistik tesisler, organize sanayi bölgeleri, spor kompleksleri, mesken, ev, apartman, işyeri, arsa, arazi gibi gayrimenkulleri almak, satmak, satın almak, komisyon karşılığında, satışına aracılık etmek, kiralamak, kiraya vermek; bahçe, tarla ve arsalar üzerinde parselasyon ve imar durumlarını çıkarmak, gerektiğinde projelendirmek.
Gayrimenkuller üzerine irtifak, intifa, sükna, kat mülkiyeti, kat irtifakı, şufa hakları ve vefa hakları, gayrimenkul mükellefiyeti tesis etmek.
REKLAM VE ORGANİZASYON
a. Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek, kiraya vermek, kiralamak ve danışmanlık yapmak.
Yetkili mercilerden izin almak kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, tiyatro oyunları, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri sanat ve eğlence faaliyetleri organize etmek, sergilemek, tertip etmek veya ettirmek.
b. Sesli ve ışıklı, görüntülü gösteriler yapmak, mevcut organizasyonlara katılmak.
Her türlü müzik yapımı üretmek, ürettiği müzik yapımlarını ses taşıyıcılarına kayıt etmek, çoğaltmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
HALA TEKSTİL DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL