HEDİGO ONLİNE MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ

FATİH SULTAN MEHMET MAH. TEPE SOK. NO:17/A PK:34470 SARIYER - SARIYER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 16.04.2019 01:20:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Saim Y.

Saim Y.

12 Nis 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : HEDİGO ONLİNE MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : HEDİGO
 • Kurucu Ortaklar : AYDOĞAN YILDIRIM
 • Yetkili : AYDOĞAN YILDIRIM
 • Kuruluş Tarihi : 5 Nisan 2019 Cuma
 • Sermaye : 100.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - SARIYER VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4610823978
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 187556/5
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0461082397800001
Sen seç, hediyen geliyooo!
Hedigo olarak size daha iyi hizmet sunabilmemiz için lütfen görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın.

PERAKENDE TİCARET Meslek Grubunda İSTANBUL / SARIYER Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu: Şirketin amaç ve konusunun başlıcaları şunlardır:
1- Her türlü hediyelik eşya ile kozmetik, güzellik, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm şampuan ve benzerlerinin, her türlü elektrikli, elektronik eşyanın, her türlü mutfak eşya ve ekipmanlarının, sanayi mutfaklarının, aksam ve aksesuarlarının, her türlü kırtasiye ve ofis malzemeleri ile kitap, dergi, cd, dvd ve benzeri yayınların, oyuncak ve benzerlerinin, her türlü temizlik malzemeleri ve ürünlerinin, her türlü müzik aletleri, enstrümanları, film, cd, dvd ve benzerlerinin, tekstil ürünleri, spor malzemeleri ve aksesuarlarının, hırdavat malzemeleri ve aletlerinin, oto aksam ve aksesuarlarının, evcil hayvanlarla ilgili her türlü pet ürünlerinin, her türlü bahçe malzeme ve ekipmanlarının, canlı ve yapay çiçek, film, fotoğraf makineleri, hırdavat ürünleri, spor ve sağlık ürünleri, kişisel bakım ve hobi ürünleri, takılar, saat, gözlük, beyaz eşya, ev elektronik ürünleri, oyuncaklar, gıda maddeleri, çocuklara ve büyüklere yönelik eğitim setlerinin internet ortamında pazarlamasını, aracılık, alım, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak. Şirket yukarıda sayılan ürünlerin tamamı ile Anne, Bebek, Çocuk, Elektronik, Teknoloji, Ev Yaşam, Giyim, Ayakkabı, Kozmetik, Kişisel Bakım, Mücevherat, Saat, Takı, Otomotiv, Motosiklet, Bisiklet, Spor, Outdoor, Yeme İçme, Seyahat ve Tatil kategorilerinde internet üzerinden pazarlamasını yapar, ayrıca internet üzerinden kendi sayfasından vereceği ilave sayfalarla gerçek kişi, kurum ve kuruluşlara ürünlerini pazarlayacak internet ortamları oluşturabilir, üreticilerin ürünlerini kendi sayfalarından aracılık sıfatı ile pazarlamasını yapabilir.
2- İnternet, çevirim içi sistemler ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin ve ürünün dağıtım, ticaret, pazarlama, aracılık ve iletişimini yapmak, iletişim sistemleri kurmak.
3- İlgili mercilerden izin almak kaydı ile telli veya telsiz haberleşme halleri ile yurtiçi ve yurtdışı enformasyon sistemlerine erişim hizmeti sağlamak ve her türlü hizmetlerini sunmak. İnternet erişimi sağlamak, internet üzerinden her türlü malın alım, satım, işlemlerini gerçekleştirmek ve bu amaçla çok kategorili sanal mağazalar oluşturmak ve alt yapı hizmetleri vermek.
4- Elektronik ortamda bilgi üretilmesini ve dağıtılmasını sağlamak amacı ile gereken her türlü teknik, elektronik, mekanik ve telekomünikasyon alt yapısını ve kullanıcı birimleri ile çevre cihazlarını kurmak, kurdurmak, kurulmasını sağlamak; bu amaçla her tür ve kategori bilgisayar donanımlarını ve iletişim teçhizatını kurmak, kurdurmak, kurulmasını sağlamak; bu cihazların ve gerekli program ve/veya yazılımların iç ve dış ticaretini, bakım, onarım ve montajını, pazarlamasını, satışını, kiralanmasını, gerekli servis hizmetlerinin verilmesini, depolanmasını, nakliyesini, tanıtımını ve ticaretini yapmak. Yurtiçi ve yurt dışındaki çeşitli sektör ve faaliyet konularına ilişkin bilgi merkezleri oluşturmak ve bu bilgileri talep eden kuruluşlara pazarlamak, sanal ortamda reklam pazarlamak.
5-Teknolojik alanlarda yazılım geliştirilmesi, araştırması, üretimi, bilgilerin elektronik ortamda elde edilmesi, yayılması, dağıtılması ve satışı.
6-Yukarıda sayılan konularla ilgili olmak üzere resmi ve özel sektör ihalelerine girmek, taahhütlerine girmek, alım ve satımını yapmak. Bu ihaleleri alıp kendi veya taşeron firmalar aracılığı ile yerine getirmek, askeri kurum ve kuruluşların açmış ve açacak oldukları ihalelere girmek, taahhütlerde bulunmak, teminatlar yatırmak, ekipmanları temin etmek, almak, tamir etmek ve bunların gerektirdiği bilcümle diğer iş ve işlemleri yapmak.
Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak aşağıdaki işlemleri yapar:
1. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir. Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
2. Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir. Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat, kefalet, işletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir. Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir.
3. Şirket konusu işlerin oluşabilmesi için kanuni mevzuatın gerekli kıldığı tüm teşebbüs ve merasimi ifade ederek gerekli izin, imtiyaz, ruhsatname, patent, ihtira beratları, lisans, know-how marka, fesihname, belge, alameti farika gibi sınai, mülkiyet haklarını ve .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
HEDİGO ONLİNE MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL