HİLAL ŞAKALAK AS7 KAĞITÇILIK VE GIDA TİCARET

GÜZELBAĞ MAH. AKÇAY SOK. NO:48 PK:07230 MURATPAŞA - MURATPAŞA / ANTALYA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 12.01.2022 07:07:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : HİLAL ŞAKALAK AS7 KAĞITÇILIK VE GIDA TİCARET
 • Tabela Ünvanı : AS7 KAĞITÇILIK - AS7 MARKET
 • Kuruluş Tarihi : 11 Ağustos 2016 Perşembe
 • Sermaye : 50.000 TL
 • Vergi Dairesi : ANTALYA - DÜDEN VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 7980084925
 • Ticaret Odası : ANTALYA TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 94290
 • Oda Sicil Numarası : 95675
 • NACE Kodu : 464917
 • Faaliyet Alanları : Her Çeşit Sabun, Temizlik Tozu ve Temizlik Malzemeleri İmal ve Satıcılığı,Kağıt Ambalaj Malzemesi İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 1982942692200015
AS7 Market - Otel restaurant ve diğer turizm işletmelerinde kullan at, logolu peçete bardak gibi ürünlere yönelik çalışma yapan 12 yıllık bir firmayız. Çeşme, Bodrum, Antalya, İstanbul ve Türkiye'nin farklı vilayetlerinden müşterilerimize en uygun ve kaliteli butik ürünler sunma amacındayız. Yakın bir zamanda yapmış olduğumuz ihracatlar ile ürünlerimizi yurt dışı pazarlarına sunmanın grurunu yaşıyoruz. Hizmet vermekten kıvanç duyduğumuz müşteri kitlemizi her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz. .

Farklı ürün çeşitlerimiz ile tüm sektörel ihtiyaçlarınızı karşılayan anında çözüm üreten firmayız. Yüksek servis ağımız ve hızlı çözümlerimiz ile sizlere siparişlerinizi zamanında teslimat yaparak çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizlere 7/24 iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Toplu ürünlerde özel teklif alabilirsiniz.

Peçeteler, Runner ve Masa Örtüleri, Kullanat Ürünler, Bardaklar ve Kapaklar, Gıda Kapları ve Kapakları, Baskılı Ürünler, Bebek Setleri, Karton Kutu ve Tabaklar, Renkli Tuvalet Kağıdı, Yışbaşı Desenli Peçeteler

RESMİ FAALİYET KONUSU
Oyuncak, zücaciye ve hediyelik eşya alanlarında PLASTİK VE KAUÇUK meslek grubunda MURATPAŞA/ANTALYA Bölgesinde Plastik sofra, mutfak ve diğer ev eşyası ile tuvalet eşyası toptan ticareti (plastik tepsi, bardak, tabak, poşet, sünger vb.) gibi konularda faaliyet göstermektedir.
İştigal Konusu: Plastik Sofra, Mutfak ve Diğer Ev Eşyası İle Tuvalet Eşyası Toptan Ticareti (Plastik Tepsi, Bardak, Tabak, Poşet, Sünger vb) Belli Bir Mala Tahsis Edilmemiş Mağazalarda Dondurulmuş Gıda Toptan Ticareti Atık ve Hurda Toptan Ticareti (Kağıt, Cam, Plastik vb Olanlar) (Metal Olanlar Hariç) Otomobillerin ve Hafif Motorlu Kara Taşıtlarının Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Perakende Ticareti (Ambulans ve Minibüs Benzeri Motorlu Yolcu Taşıtları Dahil (3,5 Tondan Daha Az)) (Galericiler Dahil) Motorlu Hafif Kara Taşıtlarının ve Arabaların Sürücüsüz Olarak Kiralanması ve Leasingi (35 Tondan Daha Az Olan Otomobil, Kamyonet, vb Dahil, Motosiklet Hariç) (Finansal Leasing Hariç)

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
HİLAL ŞAKALAK AS7 KAĞITÇILIK VE GIDA TİCARET
İPTAL