HÜKÜMDAR BİLİŞİM HİZMETLERİ BUKET HÜKÜMDAR

YENİBOSNA MERKEZ MAH. KUYUMCUKENT A.V.M. BLOGU KAT:1 NO:403 PK:34197 BAHÇELİEVLER - BAHÇELİEVLER / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 4.02.2020 16:10:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
3 yorum
Ahmet E.

Ahmet E.

4 Şub 2020
Ömer M.

Ömer M.

4 Şub 2020
Turgut Ö.

Turgut Ö.

29 Eki 2018

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : HÜKÜMDAR BİLİŞİM HİZMETLERİ BUKET HÜKÜMDAR
  • Tabela Ünvanı : HÜKÜMDAR BİLİŞİM HİZMETLERİ
  • Kuruluş Tarihi : 31 Aralık 2012 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - YENİBOSNA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 37588987836
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 847995
  • NACE Kodu : 479114
  • Faaliyet Alanları : Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri
  • Mersis No : 3758898783600013

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Web tasarım hizmetleri yanı sıra sizlere kurumsal grafik tasarımı ve SEO hizmetleri de sunmaktayız. Başarılı bir web tasarımı ile internette yerinizi alın.

Hükümdar Bilişim Web Tasarım Hizmetleri ve Web Sitesi Tasarımı
Web tasarım ajansı aynı zamanda Özel yazılım firması olarak tüm hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz ile yapılmaktadır.

Hükümdar Bilişim Web Tasarım Hizmetleri
Web dünyasının modern ve profesyonel yüzü Hükümdar Bilişim hizmetleri kurulduğu 2008 yılından bu yana yapmış olduğu web tasarımlarında çağdaş modernizeyi gururla temsil eden bir firmadır. Kuruluşumuz 8 yılı aşkın bir süredir değerli müşterilerimize sunduğu hizmet kalitesinden hiçbir taviz vermeden yürüttüğü çalışmaları sürekli güncellenen programları ile desteklemesi ve hızlı bir şekilde tasarımlarına yansıtması prensibi sayesinde bütün müşterilerinin takdirini kazanmıştır.

Hükümdar Bilişim ailesi bünyesinde yazılım mühendisleri, bilgi teknolojileri, Seo uzmanları ve içerik yöneticilerini barındıran profesyonel bir anlayışla ve en gelişmiş teknik donanımı kullanan yüksek kapasiteli web tasarımı ve hosting sağlayıcısıdır. Bugüne kadar tasarımını yaptığımız Tekfen Holding, Fıratpen, Baransan Holding, Atasay Kuyumculuk, Altınbaş, Koçak Gold gibi son derece büyük firmaların yanı sıra Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı gibi devlet kuruluşlarına profesyonel hizmet sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Son derece incelik gerektiren yüzlerce algoritmanın birleştiği Web tasarımı alanında çok sayıda ödül almış olan kuruluşumuz değerli müşterilerimizin göstermiş olduğu yüksek teveccühe layık olmanın bilinci ile yoluna kararlı bir şekilde devam etmektedir.

Değişik dönemlerde bünyesine gokce bilisim, intaguar ve mediguark gibi web tasarım firmalarını katan Hükümdar Bilişim Hizmetleri web dünyasını uzman kadrosu ile şekillendirmeye devam ediyor.

Bugüne kadar güvenliğin ön planda olduğu kamu kurum ve kuruluşlarının dışında çok sayıda Holding seviyesinde kuruluşun tasarımlarında imzası bulunan Hükümdar Bilişim Hizmetleri yüksek işlem kapasitesine sahip sigorta şirketleri için geliştirilmiş özel yazılımlar kullanmaktadır.

Değişimci ve yenilikçi bir anlayışla kadromuzda bulunan çalışma arkadaşlarımızı en ileri düzeyde teknik donanıma sahip kalifiyeli personel seviyesine getirmek için sürekli eğitimlerinin geliştirilmesini sağlıyoruz. Yapmış olduğumuz büyük işlerde profesyonelliğini kanıtlamış olan şirketimiz yazılım piyasasında istediği hedefi yakalamış durumdadır.

Günlük düşünen değil hayallerini ve hedeflerini yıllara yayarak yaptığımız hizmetleri sürekli hale getiren bir şirket olduk. Bugüne kadar bizleri tasarımını yaptığımız müşterilerimizin dışında yazılım ve bilişim dünyasıyla hiç alâkası olmayan kişi veya kuruluşlar ziyaret ederek güler yüzlü anlayışımızdan ve elimizden gelen her konuda yardımcı olmamızdan dolayı kendileri ile kalıcı dostluklar kurmuş olduk. Ekibimizle birlikte birbirinden başarılı işlere imza atmamız ve almış olduğumuz tüm işlerin zamanında ve talep edildiği şekilde müşterilerimize teslim etmiş olmamızdan kaynaklanan memnuniyetin dile getirilmesi ile gerçekleşen bu dostluklarımız halen devam etmektedir. Bu memnuniyetin getirisi olarak Türkiye' nin bütün bölgelerine vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi firmamızı ülke çapında tanınan bir şirket yapmıştır. Değerli müşterilerimizde sağladığımız güvenin neticesi olarak müşterimiz nerede olursa olsun sanki aynı şehirdeymiş kadar bizlere güvenmiştir ve bizler bu güvene layık olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlerinde aklınızda bilişim, yazılım ve web tasarımı ile ilgili sorularınız varsa mutlaka bizlerle paylaşmanızı isteriz. Uzman kadromuz ve en üst seviyede teknolojimiz ile sizlerin hizmetinde olmaktan ve şirketimize fiziki olarak gelmeniz halinde sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Hizmetler
Web Tasarım
SEO
E-Ticaret
Mobil Uygulama
Google Adwords
Özel Yazılım Çözümleri
B2B Bayilik Sistemi
Grafik Tasarım
Kurumsal Kimlik
Sosyal Medya

HÜKÜMDAR WEB TASARIM HİZMETLERİ
Web Tasarım, Sosyal medya ve tüm internet sistemleri için markalarınızı müşteri olarak değil, iş ortağınız olarak görüp en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti yaratıcılıkla birleştirerek sizlere sunuyoruz. Web Tasarım ajansı, web tasarım şirketleri

Web dizayn hizmetimizi istanbulda olmak üzere bir çok ilde hizmet veriyoruz. Bursa web tasarım yapımında hizmet veriyoruz. Ankarada mobil uygulama geliştirmeleri yapıyoruz. İzmir de web tasarım hizmetimizi müşterilerimize veriyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İnternet web yazılım programlama danışmanlık ve bilişim hizmetleri işleri

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
HÜKÜMDAR BİLİŞİM HİZMETLERİ BUKET HÜKÜMDAR
İPTAL