ICEBERG BİLİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CAFERAĞA MAH. FERİT TEK SOK. MANZARA APT. NO:22/1 MODA PK:34710 KADIKÖY - KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 20.02.2020 16:34:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ICEBERG BİLİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 5 Şubat 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KADIKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4651054814
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 233665-5
 • Oda Sicil Numarası : 1223427
 • NACE Kodu : 631201
 • Faaliyet Alanları : Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri
 • Mersis No : 0465105481400001
 • E-Tebligat Adresi : 25898-43558-15416
IceBerg Bilişim – Zaman en kıymetli hazine!
Size özel içerik ve kimlik geliştiriyoruz!
Dinamik ve genç bir ekip ile yola çıktık.
Ekibimiz; alanında uzman bir kadrodan oluşuyor. Her müşterimizin mutluluğu, bir sonraki işimize olan isteğimizi artırıyor.
Siz bize iyi geliyorsunuz !

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA Meslek grubunda, KADIKÖY / İSTANBUL Bölgesinde Web portalı faaliyetleri konularında hizmet vermektedir.
İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, internet sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
Elektronik iş, Elektronik ticaret gibi internet üzerinden yapılacak her türlü ticari faaliyetin yürütülmesini, bu ticari faaliyetlerin yürütüleceği ortamı sağlamak amacıyla internet sitesi ve web portalı gibi her türlü teknolojik alt yapısı tesis edilmesini, kurulması, işletilmesi, kullandırılması ve ticaretinin yapılmasını temin etmek.
Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri ve hizmetlerini yapmak, satmak, ya da bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak.
Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık web programlama hizmetlerini vermek Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin yazılımını yapmak, hosting hizmeti vermek.
Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik elektronik donanımın toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatı, montajını yapmak.
Her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedici, saklayıcı, yazıcı, çizici, iletici, gösterici, tahvil edici, yorumlayıcı cihaz aksesuar donanım ünite parça ve yedek parçaları imali, montajı, servisi, dahili ve harici ticareti, eğitimi.
Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin alımı, satımı, pazarlaması, imali, montajı, bakımı için gerekli ham mamul yarı mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide imal edilmiş mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak alım satımı, ithal ve ihracı.
Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, dosya, kağıt, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerini üretmek, almak, satmak, ithal ve ihraç etmek. Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, eğitim, destek ve servis hizmeti almak, vermek.
Bilişim ve yazılım konusunda özel ve kamu sektörüne ticari sınai ve diğer konularda programlama ve otomasyon konusunda yazılım ve eğitim hizmeti vermek.
Bu hizmetleri gerektiğinde mühendislik bazında projelendirmek.
İlgili resmi mercilerden gerekli müsaadeleri alarak, her türlü eğitim faaliyetinde bulunmak, eğitimle ilgili ürün ve hizmetlerin ticaretini yapmak, eğitim konusunda malzeme ve proje üretmek ve bu malzeme ve projeleri kiralamak, satmak.
Şirket ve şahıslara pazar araştırması konusunda, her türlü danışmanlık konusunda, bilgisayar yazılım ve donanım konularında, bilgi ve iletişim sistemleri aracılığıyla hizmet vermek.
Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalat, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm taksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazlım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek, internet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
Şirket faaliyetleri ile ilgili olan veya bu faaliyetler için faydalı bulunan yerli ve yabancı ihtira haklarını ve beratlarını lisans ve imtiyazları, alameti farika ve ticaret unvanları izin ruhsatname patent teknik bilgi (Know How) ve benzeri hakları iktisap etmek devralmak kullanmak kiralamak kiraya vermek satmak ve gerektiğinde yabancı sermayeyle işbirliği yapmak.
Amacını gerçekleştirmek için her türlü kara, deniz ve hava nakil vasıtalarını satın almak kiralamak kiraya vermek, işletmek üzerinde şirket 1eh ve aleyhinde her türlü hakları tesis etmek ve bunları feshetmek
Her türlü iç ve dış finansman kaynaklarından uzun, orta ve kısa vadeli borçlar almak her nevi ticari senetler ihdas kabul ve ciro ey1emek.
Bunların tediyelerini temin için şirketin menkul ve gayri-menkul mallarını rehin ve ipotek etmek bir diğer hakiki ve hükmi şahısa kefalet vermek kefalet almak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ICEBERG BİLİŞİM İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL