İFFET ARI TEKNO RAY DOLAP

SAHRAYICEDİT MAH. ATATÜRK CAD. TİMSAROĞLU APT. NO:26/A KADIKÖY - KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 8.09.2019 02:01:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Mustafa T.

Mustafa T.

29 Ağu 2019

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : İFFET ARI TEKNO RAY DOLAP
  • Tabela Ünvanı : TEKNO RAY DOLAP
  • Kuruluş Tarihi : 26 Eylül 2003 Cuma
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ERENKÖY VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 42818055698
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 14746
  • NACE Kodu : 325004
  • Faaliyet Alanları : Mobilya Aksesuarcılığı
  • Mersis No : 4281805569800017
Üretimimiz ağırlıklı olarak ray dolap mobilyaları, yatak takımları, giysi dolapları, genç odaları, depolama vb. amaçlı üretimleri kapsamaktadır.

Her zevke, her mekana ve her ölçüye uygun...
Giysi Dolaplarımız ile giysi odası modüllerimiz farklı taleplere ve zevklere uyum sağlayabilen çok esnek ölçülerde, geniş bir model ve renk yelpazesinde üretilmektedir. Aynı şekilde ahşap mobilyalarımız da farklı ölçü ve renklerde sunulmakta, talep halinde özel tasarım ve üretim yapılabilmektedir.

Estetik ve zerafet bir arada...
Tasarımlarımızda estetik görünüme olduğu kadar, fonksiyonelliğe de çok önem veriyor, rahat ve kolay bir kullanım için her santimetrekarenin doğru kullanılmasına özen gösteriyoruz. Dolap iç donanımlarının farklı kullanım ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilmesine imkan sağlıyoruz.

Uzun ömürlü ve emniyetli...
Üretimimizde kullanılan malzemelerin seçiminde kalite ve dayanıklılığın yanı sıra kullanıcıların sağlık ve emniyetini ön planda tutuyoruz. Ağırlıklı olarak ithal bağlantı elemanları ve aksesuarlar kullanıyoruz.

Kişiye özel üretim...
Özel dolap veya mobilya taleplerinde, tecrübeli müşteri temsilcilerimiz ve mimarlarımız vasıtasıyla ihtiyaç sahiplerine yardımcı oluyor, onların ihtiyaç ve zevkleri doğrultusunda bir tasarım geliştiriyor ve üretim yapıyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
Masa, sandalye, dolap, kanepe, yatak odası, oturma odaları, yemek odaları, genç odası, koltuk, oturma grupları, vitrin gibi bilumum teknik ve gayri teknik ev, otel, mağaza, bilumum ticarethanelerin ekipman ve malzemeleri, parçaları, tüm bu konularla alakalı malzeme, parça, ekipmanların (ahşap, metal, pvc plastik) toptan ve perakende alım satımı, imalat ve montajı, yapmak ve yaptırmak. Tıbbi, cerrahi, dişçilik veya veterinerlikle ilgili mobilyaların, berber koltukları ve benzeri sandalyeler ile bunların parçalarının imalatı (ameliyat ve tetkik masası, ayarlanabilir hastane yatağı, dişçi koltuğu, vb.) (X ışını masa ve koltukları hariç) Amaç ve konusu ile ilgili olarak ev, işyeri ve bilumum ticarethanelerin dekorasyon ve tasarım hizmetlerini yapmak ve yaptırmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
İFFET ARI TEKNO RAY DOLAP
İPTAL