İKİ PAKET PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ACIBADEM MAH. ÇEÇEN SOK. AKASYA A KULE KENT ETABI APT. 25 A/150 ÜSKÜDAR - ÜSKÜDAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 12.01.2022 07:27:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : İKİ PAKET PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : 2 PAKET
 • Kuruluş Tarihi : 24 Ağustos 2020 Pazartesi
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ÜSKÜDAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4701241431
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 260676-5
 • Oda Sicil Numarası : 1250445
 • NACE Kodu : 479114
 • Faaliyet Alanları : Kağıt Ambalaj Malzemesi İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0470124143100001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-92586-58580
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ÜSKÜDAR / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Şirketin başlıca amaç ve konuları aşağıdaki gibidir;
1- Metal, ahşap, cam, seramik, porselen, taş, mum, plastik, kağıt, polyester, bez ve deriden mamul olmak üzere her türlü turistik ve hediyelik eşya imalatı, alımı satımı ihracatını yapmak.
2- Her türlü yerli ve yabancı hazır giyim, konfeksiyon ürünleri ve aksesuarları toptan ve perakende alım satımını, imalatını, ithalat ve ihracatını yapmak.
3- Her türlü sanatsal ürünleri ve aksesuarların tasarımı imalatı ve ithalatını yapmak.
4- Her türlü temizlik maddeleri ve malzemelerinin, sıvı, toz ve takı deterjan çeşitleri konsantre deterjan, sıvı sabun, sabun, yumuşatıcı ve benzeri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
5- Ev ürünleri, mutfak eşyaları, cam ve camdan mamul ev eşyaları züccaciye ürünleri, ev dekorasyon ürünleri, kristal avize, aydınlatma malzemeleri alım satımı, ithal ve ihracı, bu ürünlerin pazarlanması.
6- Her türlü züccaciye, çelik mutfak eşyası, şişe, cam ürünleri, porselen, emaye, plastikten mamul ürünler, mutfak eşyaları alım satımı, ithalatı ve ihracatı.
7- Her türlü iş yeri, okul ve diğer kırtasiye malzemesi alım ve satımını, pazarlamasını, ithalat ve ihracatını yapmak.
8- Her türlü kitap, dergi, her nevi kağıt, evrak, okul araç ve gereçleri, vb.
malzemeler alım ve satımını, ithalat ve ihracatını yapmak,
9- Her türlü spor malzemeleri alım satımı ve ticaretini, ithalat ve ihracatını yapmak
10- Her türlü oyuncakların üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
11- Her türlü kozmetik, parfüm ve kişisel bakım ürünleri ile temizlik malzemesinin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
12- Her türlü kağıt ve kağıttan mamul, yarı mamul maddenin alımı satımı, ithalat ve ihracatı.
13- Her türlü yangın algılama, gaz algılama, hırsızlık alarm, kapalı devre güvenlik, yangın söndürme sistemlerinin üretimi, alımı satımı, dağıtımı, pazarlamasını, ithalatını ve ihracatını, montaj, tamir ve bakımını yapmak ve yaptırmak.
14- Her türlü ses, ışık, güvenlik, görüntü sistemlerine yönelik alet ve edevatlarını alıp satmak, kiralamak, kiraya vermek, ithalatını, imalatını ve ihracatını yapmak, montaj ve taahhüt işlerinin yapılması,
15- Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek.
İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, İnternet sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve İnternet servis sağlayıcılığı yapmak.
16- Her türlü evcil ve evcil olmayan hayvanlarla ilgili hayvan yemi, aksesuarları, kuş kafesi ve tüm ihtiyaçlarını, muhteva eden emtia ve mamulleri toptan ve perakende olarak alıp satmak, ithalatı ve ihracatını yapmak
17- Her türlü akvaryum ve akvaryum malzemeleri, akvaryum balığı, balık yemi, akvaryum için gerekli olan hava motoru, akvaryum kumu, akvaryum için su ısıtıcısı, akvaryum süs ve aksesuarlarını toptan ve perakende olarak alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
18- Her türlü elektrik motoru, jeneratör, transformatör, elektrik dağıtım ve kontrol cihazlarının, elektirik akümülatör alım satımı, ihracatını yapmak.
19- Her türlü sanayi ve iş makineleri, cihazları ile bunlara ait yedek parçaları, teçhizat ve ekipmanlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
20- Her türlü dayanıklı tüketim malları, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, video, teyp, radyo, mutfak robotları, saç kurutma makinesi, müzik seti, fırın, şofben, elektrik süpürgesi, uydu anteni, tv sehpaları, elektrikli ve elektriksiz küçük ev aletleri, elektrikli ısıtıcılar, her türlü elektrik ve elektronik eşya, beyaz eşya, oto teyp, cd çalar, dvd, vcd ve benzeri ürünlerin ve sarf malzemelerinin alımını, satımını ve pazarlamasını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende olarak yapmak, bakım, onarım ve servis hizmetlerini yapmak, yedek parçalarının ticaretini yapmak.
21- Her türlü motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıt araçlarını, spor ve eğlence araçlarını, otomobil, otobüs, kamyon, kamyonet, tanker, TIR, minibüs, traktör, treyler, iş ve tarım makineleri ile akümülatör, ve bunlara ait makine ve yedek parçalarını ve her türlü lastiklerini, otomotiv aksam ve parçalarını kiraya vermek, kiralamak, alımı ve satımı işlerini tüm boyutları ile yapmak, bunların ithalatını, ithalat mutemetliğini ve ihracatını yapmak, yine bunların servis, bakım, onarım ve pazarlamasını yapmak, 22- Her türlü bisiklet, motosiklet ticareti yapmak, yedek parçalarının ticaretini yapmak.
23- Şirket yurt içinde ve yurt dışında her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma, sistem ve cihazlarının elektrikli ve elektronik aletlerin, alım ve satımını, tamir ve bakımını, tesisat işlerini yapmak.
24- Her türlü restoran, lokanta, yemek fabrikaları, kafeterya, fast food büfeleri, turizm tesisleri gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar işletir, kiralar kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
İKİ PAKET PAZARLAMA DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL