İLARİS İNŞAAT MİMARLIK VE MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SELİMPAŞA MAH. MEHMET AKİF ERSOY CAD. NO:10 C SİLİVRİ - SİLİVRİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 18.11.2023 00:29:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : İLARİS İNŞAAT MİMARLIK VE MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Firma Türü : TEK ORTAKLI LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 3 Haziran 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 250.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - SİLİVRİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4701226216
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 246735-5
 • Oda Sicil Numarası : 1236494
 • NACE Kodu : 711101
 • Mersis No : 0470122621600001
 • E-Tebligat Adresi : 25878-92538-73777
MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK Meslek grubunda, SİLİVRİ / İSTANBUL Bölgesinde Mimarlık faaliyetleri ve mimari danışmanlık faaliyetleri konularında hizmet vermektedir.
1) Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
2) Yurt içinde ve yurt dışında her türlü resmi ve özel sektöre ait inşaat taahhüt ve montaj işleri yapmak ve müstakil konut, iş hanları, fabrikalar, yollar, baraj ve göletler, park ve bahçe düzenlemeleri ve turistik tesisler, tatil köyleri inşa etmek ve kiraya vermek.
3) Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, özel kurum ve kuruluşlar ile tüm resmi kurumlar, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işleri için teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek.
4) Türkiye Cumhuriyeti devleti bakanlıklarının ve bakanlığa bağlı resmi kuruluşların, kamu iktisadi teşebbüsleri, iktisadi devlet teşekkülleri, kamu iktisadi kuruluşları, kamu bütçeli daireler, mahalli idareler, belediyeler, yapı kooperatifleri, özel sektör kuruluşları tarafından yurt içinde ve yurt dışında ihaleye çıkarılan inşaat, elektrik, tesisat, yol, su, kanalizasyon, doğalgaz, altyapı, üstyapı, dekorasyon, restorasyon işlerinin yeniden veya onarımı ihalelerine katılmak, teklif vermek, ihale şirkette kalırsa ihale sözleşmesi gereği işi yapmak ve teslim etmek.
5) Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek.
6) Her türlü havuz inşaatı ve arıtma işlemleri yapmak.
7) Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak.
8) Her türlü mimarlık hizmetleri vermek, şehir ve imar planları hazırlamak, uygulamalarını yapmak.
9) Her türlü mühendislik hizmetleri vermek, proje ve uygulamalarını yapmak.
10) Dekorasyonla ilgili spor salonlarının saha çizimi, boya, parke ve cam cila, duvar kağıdı, halıfleks, asma tavan-kartonpiyer, fayans-kalebodur, su ve elektrik tesisatı, çatı tadilat işleri yapmak
11) Her türlü konut, fabrika, atölye ve benzeri binalara çatı izolasyonu, dış cephe izolasyonu yapmak.
Isı yalıtımlı, giydirmeli dış cephe kaplama işleri yapmak.
12) Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, genç odası, koltuk, masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.
13) Her türlü tesislerin mobilya dekorasyon işlerini yapmak, taahhütlerde bulunmak.
14) Yurt içinde ve yurt dışında her türlü ahşap merdiven, ahşap merdiven korkuluğu, ahşaptan ev ve işyeri ürünleri, ahşap üzerine her türlü mamulün imalatını, pazarlamasını, dahili ticaretini yapmak.
15) Şirket her türlü mobilya cila malzemeleri alım satımı yapar, her türlü mobilya cilalama işlerini yapar, mobilya cilası ithalatını yapar.
16) Yurt içinde ve yurt dışında fuar, sergi, gösteri ve benzeri tanıtım ve teşhir mahallerinin standlarını yapmak.
Yine bu mahallerin tadilat ve dekorasyon işlerini yapmak.
17) Mobilya imalatı için gerekli olan her türlü orman ürünleri ve mamullerinin alımını, satımını, ithalatını, ihracatını yapmak.
18) Her türlü orman ürünlerinin; ham, mamul, yarı mamul olarak yurtiçinden ve yurtdışından temin edilmesi, bunların işlenmesi, yarı mamul veya mamul haline getirilerek veya işlenmeden yurtiçine ve yurtdışına satılması, pazarlanması.
19) Şirket her türlü marangozluk, doğramacılık işleri için gerekli makine alet ve ekipmanlarının alım satımını yapmak.
Orman ürünlerine dayalı üretimlerini gerçekleştirebilme amacı ile tomruk ve parke işleme tesisleri imalathaneler, tesisler, fabrikalar, fırınlama tesisleri, depolar kurmak, kurulmuşları kiralamak, kuracağı tesislerde ihtiyaç duyulacak her cins ve nevideki makine araç ve gereçleri gerek yurt içinden gerekse yurtdışından almak.
20) Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar ve kiraya verir.
21) Her türlü emlak ve gayrimenkulleri almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek ve aracılığını yapmak.
22) Faaliyet konusu ile ilgili her türlü konuda pazarlama, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, 23) Faaliyet konusu ile ilgili her türlü konuda yurt içinde veya yurt dışında bulunan alıcı ve satıcılar arasında alım satım komisyonculuğu yapmak, 24) Gümrük tarife cetvelinde yazılı bütün malların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak.
Şirket Amaç ve Konusunu Gerçekleştirmek Amacıyla,
a) Amaç ve konusu ile ilgili veya onun elde edilmesine değerlendirilmesine yardımcı olmak üzere şirketler, tesisler, fabrikalar, atölyeler, sanayi tesisleri, laboratuarlar ve ticari diğer üniteler kurabilir kurulu tesisler satın alabilir, kiralayabilir, işletebilir ve ya işlettirebilir.
Menkul kıymet portföy işletmeciliği ve aracılık faaliyeti niteliğinde olmamak kaydıyla bunların hisse senetlerini veya hisselerini satın alabilir, kısmen veya tamamen devralabilir, icabında satabilir.
b) Konusu ile ilgili yurt içinde ya da yurt dışında mümessillik, komisyonculuk, acentelik, bayilik alabilir verebilir irtibat büroları, satış ve dağıtım teşkilatı kurma işlemlerini ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
İLARİS İNŞAAT MİMARLIK VE MOBİLYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL