IONTEGRA YAZILIM BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH. FAZIL BİLGE SOK. NO:3 EMEKLİ SUBAY EVLR. 51. BLOK D.1 PK:34394 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 8.05.2022 20:48:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : IONTEGRA YAZILIM BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 2 Temmuz 2019 Salı
  • Sermaye : 500000,00 TL
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - GÜNGÖREN VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 4650982473
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 198122-5
  • NACE Kodu : 620101
  • Mersis No : 0465098247300001
  • E-Tebligat Adresi : 25909-43562-57153
IONTEGRA YAZILIM
Yazılım ve donanım çözümlerimizle dünyaya entegre olun!
IONTEGRA olarak Depo Yönetim Sistemi(WMS), Saha Sipariş Uygulaması ve diğer yenilikçi çözümlerimiz ile Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri, yazılım firması olma hedefi ile yola çıktık. Artan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Rekabetin giderek arttığı bu sektörde başarımızla fark yaratmak için çok çalışıyoruz. Bunun için tek bir yöntemimiz var: Aynı işi daha kolay, daha etkin ve adres bağımsız yapmak! Kendi yöntemimizdeki önceliğimizi ise yazılımla donanımların tam entegrasyonla çalışması olarak belirliyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyetinden emin olana kadar onlara “destek” olma ilkemize sadık kalıyoruz ve çıktığımız yolda bu ilkemize daima sadık kalarak ilerleyeceğiz.

Depo WMS
V3 ile entegre çalışarak deponuzun en verimli şekilde kullanılmasını ve iş akışının minimum sürede tamamlanmasını sağlar. Raflarınız ve deponuzdaki ürünler adreslenerek depodaki tüm işlemlerinde zamandan ve kullanılan depo alanından, kargo ve E-ticaret entegrasyonlarıyla da zamandan tasarruf sağlanır. Satış kanallarından gelen siparişlerin veya deponuza mal kabul ile giren ürünlerin adreslenmiş olan raflara çıkış ve giriş işlemlerinin en kısa sürede gerçekleştirilmesine olanak tanır. Bunu yaparken de çalışanların performans bilgilerinin ve depoda işlem gören her ürün hareketinin takibinin yapılmasını mümkün kılar.

IO Mobil
Saha satış çalışanları için siparişlerin alınabileceği, müşterilere özel iskonto ve kampanyaları göz önünde bulunduran, müşterilere ait daha önce verilen siparişler, müşteri ekstrelerinin kontrol edilebileceği ve bir çok özelliği içinde barındıran yenilikçi çözümler sunuyoruz. Alınan siparişlerin, ürün stoklarının, fiyat ve kampanyaların mobil uygulama sayesinde sahada da takibinin yapılabilmesini sağlıyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / ŞİŞLİ Bölgesinde Bilgisayar programlama faaliyetleri (sistem, veri tabanı, network, web sayfası vb. yazılımları ile müşteriye özel yazılımların kodlanması vb) konularında hizmet vermektedir. Firma İş Konusu: YAZILIM, a. Her türlü bilgisayarı ,donanımlarını,yazılımlarını almak satmak ve ithalatını ihracatlarını yapmak b. Her türlü yazılım üretimini teknik desteğini , servis ve eiğitiminin yurt içinde ve yurt dışında hizmetini vermek,bunlarla ilgili her türlü internet,web,domain alımı satımı ithalatını ve ihracatını yapmak,her türlü network kurulumu ve hizmeti vermek,her türlü barkod ve barkod yan ürünleri imalatı,alımı satımı ve ithalatı ihracatı yapmak ,yurt içinde ve yurt dışında her türlü bilgisayar bayiliği ve teknik servisinin açılması, toptan ve parekende satışı yapmak ,komisyonculuk, iç ve dış mümessillikler ve pazarlamacılık işleri yapmak,şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü her türlü gayrimenkul alabilir,satabilir,kiralar,kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edilebilir,ipotek alabilir,ipotek verebilirve ipotekleri fesh edebilir. c. Şirket gayrimenkulleri üzerinde ittifak,intifa,sükna ,gayrimenkul mükellefiyeti, kat ittifakı kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi,ifraz,tehvid,taksim.parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirilebilir. DANIŞMANLIK, a. Şirket her türlü bilgisayarın, donanımların ve yazılımlşarın danışmanlığını yapmak, komisyonculuğunu yapmak ve destek sunmak, b. Şirketin konusu ile ilgili her türlü markaların, ihtira hakları ve beratlarının, ruhsatnamelerin, ustalık haklarının , ticaret unvanlarının, brövelerin alınması , satılması, kiraya alınması, kiraya verilmesi, c. Şirket işleri için gerekli taşıtları iktisap etmek, devretmek ve bunların üzerinde ayni ve şahsi tasarrufta bulunmak.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
IONTEGRA YAZILIM BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL