İST DENİM TEKSTİL İNŞAAT GIDA NAKLİYAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAYTAŞ MAH. ORGANİZE SANAYİ 6. CAD. OSB SİT. DİKAS MOBİLYA APT. NO:8/1 ADRES NO:2246853325 PK:21100 YENİŞEHİR - YENİŞEHİR / DİYARBAKIR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 10.03.2024 18:22:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Gülbin Y.

Gülbin Y.

8 Mar 2024

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : İST DENİM TEKSTİL İNŞAAT GIDA NAKLİYAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Firma Türü : ORTAK SAYISI BİRDEN FAZLA LİMİTED ŞİRKET
 • Kuruluş Tarihi : 3 Eylül 2019 Salı
 • Sermaye : 400000,00 TL
 • Vergi Dairesi : DİYARBAKIR - GÖKALP VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 4811102310
 • Ticaret Odası : DİYARBAKIR TİCARET VE SANAYİ ODASI
 • Sicil Numarası : 34748
 • NACE Kodu : 141401
 • Mersis No : 0481110231000001
 • E-Tebligat Adresi : 25888-81598-67931
İST DENİM TEKSTİL - Kusursuz İşçilik Yüksek Kalite
Diyarbakır İst Denim – SEVGİ, EMEKLE ÜRETİLEN KALİTE

1994 yılında İstanbul'da kurulan İst Denim Tekstil olarak ikinci fabrikamızı 2019 yılında Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi 1. Etap'ta kurduk.
1994-2000 yıllarında kendine tekstil sektöründe haklı bir yer edinen İst Denim Tekstil, 2000 yılından sonra ülkemizin girdiği sanayileşme sürecinde emin ve güçlü adımlarla yerini aldı.
2000-2015 yıllarında duyarlı yönetim çizgisini küçük ölçekli büyümeler ile birleştirip sağlam temeller üzerinde yükselen hedefleri ilke edinildi.
2015 yılından sonra teknolojiyle beraber yetişmiş insan gücüne yaptığımız yatırımlarla hızlı bir büyüme ivmesi yakalamış bulunmaktayız.
İst Denim Tekstil; tüm dokuma işlemlerini gerçekleştirdiği üç ayrı lokasyonda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.
Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi'nde tekstil fabrikası kurma çalışmalarımız son aşamaya gelmiş ve sektörüne yön verecek ürünleri üretmek adına hummalı çalışmaları yürütmektedir.

MESAJIMIZ
İST DENİM TEKSTİL, kurulduğu ilk günden beri çevreye ve topluma duyarlı üretim yapısını bozmadan, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine örnek olmaya ve bu vizyonunu her kademesine yansıtarak bilinçlendirmeyi hedeflemiştir.
Uzun dönemde, başta çalışanlar olmak üzere tedarik zincirinin paydaşlara katkı sağlaması sayesinde sürdürülebilir iş modeli oluşturmayı benimsemiş bir tekstil imalat firması olarak varlığını sürdürecektir.
Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek değer verdiğimiz müşterilerimizin her daim tercih ettiği bir iş ortağı olmayı amaçlıyor, bu yaklaşım ile firmamızı hızla bir yüksek hacimli üretim, mükemmel müşteri deneyimi ve sürdürülebilir hizmete sahip bir hazır giyim üretim firmasına dönüştürüyoruz.
Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla ticari ve teknolojik yetkinliklerimizi geliştirmek için sürekli yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için dijital erişim altyapımızı günden güne geliştiriyoruz. Değişen piyasa koşullarına cevap veren dinamik iş modellerimizi kullanarak uluslararası arenada işlerimizi ve hedeflerimizi başarıyla sürdürüyoruz.
Ayrıca işimizin her aşamasındaki sorumluluk, bu başarının en önemli unsurlarından biridir.
Ar-Ge ve Tasarım Merkezimizde geliştirdiğimiz yenilikçi çalışmalar ile maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak sektörde öncü olmayı hedefliyorken çevre dostu üretim, tam organik üretim aşamaları, organik ve geri dönüştürülmüş ürünlerle müşterilerimizin sürdürülebilirlik politikasını desteklemektedir.
İST DENİM TEKSTİL; sektöründeki en büyük üreticilerden birisi olarak, sağlam liderlik anlayışı, güçlü iş ortakları ve verimli iş modeliyle orta ve uzun vadede hızla gelişmekte olan faaliyet alanında büyümeye ve genişlemeye devam edecektir. 

İST DENİM OLARAK - Neler Üretiyoruz
Kot Pantolon
Büstiyer
Etek
Tulum

RESMİ FAALİYET KONUSU
İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI Meslek grubunda, YENİŞEHİR / DİYARBAKIR Bölgesinde Gömlek, tişört, bluz, vb. ceket altına giyilebilen giyim eşyası imalatı (dokuma, örgü veya tığ işi kumaştan) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
İST DENİM TEKSTİL İNŞAAT GIDA NAKLİYAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL