İSTİNYE OKULLARI EĞİTİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

ACARLAR MAH. 9. CAD. NO:3/18 PK:34800 BEYKOZ - BEYKOZ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 2.05.2021 21:03:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : İSTİNYE OKULLARI EĞİTİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 28 Temmuz 2017 Cuma
  • Sermaye : 1.000.000,00 TL
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYKOZ VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 4810630603
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 93411-5
  • NACE Kodu : 853114
  • Mersis No : 0481063060300001
  • E-Tebligat Adresi : 25939-81569-39669
İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ
"Liv Hospital”, “Medical Park " ve "VM Medical Park" olmak üzere üç ayrı hastane markasını tek çatı altında buluşturan MLPCare Grubu’nun 25 yıllık bilgi ve birikiminin devamı olarak, 21. Yüzyıl Anadolu Vakfı tarafından 2015 yılında kurulmuştur.

Kendisini fark yaratacak eğitim ve araştırmaya adamış başarılı akademik kadrosu ile İstinye Üniversitesi, öğrencilerine var olan bilgiyi aktararak kendi alanlarında güçlü bir donanım sağlarken, eğitim ve araştırma performansı ile yeni bilgi üretilmesine katkıda bulunarak Türkiye’nin ve dünyanın seçkin üniversiteleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

Öğrenci odaklı eğitim anlayışını üniversitenin tüm süreçlerinde uygulayan İstinye Üniversitesi, bilim ve araştırma merkezi olma vizyonu doğrultusunda, öğretim üyelerinin araştırmaları ile bilimin sınırlarını genişletmeyi, bilimsel gelişmelerden edinilen bulguları toplumun refahı için uygulamaya geçirmeyi ve bununla birlikte topluma kaliteli ve erişilebilir sağlık hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Öğretim, araştırma ve toplum hizmetleri etkinliklerini evrensel standartlarda yürüterek, öğrencilerine geniş tabanlı bir bilgi yelpazesinin yanı sıra, teknoloji ve sanatı da kapsayan bir öğrenme ve ilerleme ortamı sunar.

Öğrencilerini liderlik yetenekleri ile donatılmış, bilimin gücüne güvenen, dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden, eleştirel düşünebilen; insani ve etik değerlere sahip, kendini geliştirme ve yaratıcılığını kullanma alışkanlığı edinmiş bireyler olarak yetiştirir. İstinye Üniversitesi, geleceğin yetkin, yaratıcı ve ileri görüşlü bireylerini bünyesinde yetiştirerek toplumumuzun sosyal, kültürel, ekonomik, bilimsel ve teknolojik gelişiminde önemli bir rol oynamayı ve insanlığın ilerlemesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

RESMİ FAALİYET KONUSU
(i)Egitim ve ögretim amacı ile Milli Egitim Bakanlıgı?ndan veilgili diger tüm kurumlardan gerekli izin, ruhsat ve lisansların alınması kaydı ile, ana okulu, ilkögretim okulu (ilk okul ve orta okul), hertürlü lise, özel okul, hazırlık okulu, yüksek okul, üniversite ve benzeriegitim ögretim kurumları ve okulları açmak, açtırmak, isletmek, islettirmek, yönetim ve idaresi konusundafaaliyette bulunmak, bu okullarda egitim ögretim görecek ögrencilere egitim ögretim hizmetleri vermek.(ii)Kisisel gelisim, kurs, ders, seminer, sertifika ve benzeri programları hazırlamak ve sunmak, herçesit mecrada ve özellikle sosyal medya üzerinden hertürlü egitim ve ögretim hizmetleri vermek. (iii)Faaliyet konusu ile alakalı, hertürlü dergi, katalog, kitap, gazete ve benzeri yayınları hazırlamak.......ve anasözleşmesinde yazılı işler.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
İSTİNYE OKULLARI EĞİTİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL