KARAMEL YAPIM LİMİTED ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH. KORE ŞEHİTLERİ CAD. YONCA APT.C A BLOK NO:1-3/17 PK:34394 ŞİŞLİ - ŞİŞLİ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.01.2021 00:54:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : KARAMEL YAPIM LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 8 Kasım 2016 Salı
 • Sermaye : 1.000.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 5170576853
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 55218-5
 • Oda Sicil Numarası : 1045240
 • NACE Kodu : 731101
 • Faaliyet Alanları : Fotomodel, Manken Ajansı, Prodüksiyon ve Organizasyon Hizmetleri,Reklâmcılık
 • Mersis No : 0517057685300018
 • E-Tebligat Adresi : 25949-28464-13272
MEDYA, TASARIM VE YAYINCILIK HİZMETLERİ
1. Her türlü mecrada yayınlanmak üzere programlar,diziler, filmler, sinema filmleri gibi medyalar oluşturmak, görsel ve işitsel materyaller hazırlamak, bunları tasarlamak, tasarlatmak, yeniden yapmak, yaptırmak, prodüksiyon ve reprodüksiyon hizmetleri sunmak, ithalatını ve ihracatını yapmak ve yaptırmak.
2.Fikir sanat eserleri üretmek, hazırlamak, hazırlatmak, yeniden işlemek.
3.Her türlü ortamda üretilen fikir ve sanat eserlerinin tasarımı, yayınlanması, çoğaltılması, dağıtımı, pazarlaması, tanıtımı, sergilenmesi, fikir ve sanat eseri sahipleri ile yayıncıların telif haklarının temsili ve satışını yapmak.
4.Her dilde, süreli ve süresiz gazete, dergi, kitap, ansiklopedi, risale ve broşür çıkartmak, yaymak ve dağıtmak.
5.Yabancı ülkelerde yayınlanmış fikir ve sanat eserlerinin ithali, dahili ticareti ve ihracatını yapmak.
6.Reklam ve ilanların televizyon,radyo, internet, gazete, dergi, kitap ve diğer süreli ve süresiz yayın organlarında ve diğer mecralarda yayınlanmasını sağlamak,
7.Her türlü kitap, dergi ve gazetenin yayınlanmasını temin amacı ile baskı işleri yapmak, matbaa kurmak ve işletmek, serigrafi, saya atölyeleri, matbaa laboratuarları kurmak,
8.Her türlü baskı, dizgi, cilt yapmak, broşür, afiş, kartvizit, fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, tahsilat makbuzları ve benzeri evrakın dizgi ve baskısını yapmak.
9.Her cins ve ölçüde matbaa, ofset, ekspres baskı, banyoları, fotoğraf, video ve fotoğraf çekimi, tabı, film yıkama, stüdyo ve sanayi çekimleri, sergi fotoğrafları, slayt banyosu, reprodüksiyon ve ışıklı fotoğraf tabı vermek.
10.Matbaa levazımatı, matbaa boyaları, cilt levazımatı ve kimyasal maddelerin alım satımını yapmak.
11.Her türlü kağıt ve kağıttan mamul ürünün ve kağıt hurdasının imalat, ithalat ve ihracatını yapmak ve bu kağıtların hurdalarının alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
12.İmal ettiği ham kağıtların imali için gerekli bilcümle tıbbi ve kimyevi maddeler ile bilumum hammaddeleri, tabii sentetik madeni ve toz boyaların ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak. 13.Her türlü medyanın üretimi, planlaması, ithalat, ihracat, satış ve pazarlamasını yapmak, yurtiçinde ve yurtdışında mümessillik, acentelik, temsilcilik kurmak ve bu işleri yürütmek için şubeler açmak.
14.Her türlü medya, filmcilik, fotoğrafçılık, tasarım ve yayıncılık konularında eğitim, pazarlama ve danışmanlık hizmetlerini yürütmek.
BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ
1.Bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurtiçi ve yurtdışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak, alan adı tescili yapmak, internet ortamında alan adı barındırmak, bilgi yönetim merkezleri kurmak, veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, yada bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak, yazılımlar üretmek ve geliştirmek, bunların ithalat ve ihracatını yapmak.
2.Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve yan donanımları birimleri ile tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek.
3.İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü yayın hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
4.Bilgisayar programlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerin alımı, satımı, pazarlaması, imali, montajı ve bakımı için gerekli ham, mamul ve yarı mamul sistemlerin, ünitelerin, parçaların ve yedeklerin; bunlara uygun her türlü bilgisayarlar ile veya elektronik kontrol edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide imal edilmiş mamul ve yarı mamul parça sistem ve üniteler olarak alım satımı, ithal ve ihracı yapmak. 5.Bilgisayar makineleri, donanımları, yazılımları ve sistemleri ile disk, disket, manyetik bant, dosya, kağıt, yazıcı şeridi, kartuş vb. bilgisayar tüketim malzemeleri ve bilgi teknolojilerini üretmek, almak, satmak, ithal ve ihraç etmek.
6.Kamu, özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak, mühendislik, müşavirlik, eğitim, destek ve servis hizmeti almak, vermek.
7.Kırtasiyelerde satılması mutad olan her nevi okul malzemesinin, iş yeri için gerekli faks, fotokopi makinesi, ozalit, teksir makineleri, hesap makinesi, yazar kasa, yazıcı ve benzeri gibi mekanik ve elektronik büro malzemelerinin alımı, satımı, kiralanması, tamir ve servis bakım işçiliğini yapmak.
8.Her derecede özel ve kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyacı olan malzemeleri imal etmek, satmak, bayiliğini, ithalat ve ihracatını yapmak, satış ve pazarlamasını yapmak.
9.Her türlü kurumsal veya bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılığı, internet içerik sağlayıcılığı hizmeti vermek ve internet üzerinden elektronik posta adresi tesis etmek, elektronik ortamda sitelere kullanıcı kaydetmek, internette web sayfası oluşturmak, web sayfasında reklam gösterimleri hizmetlerini almak ve vermek.
10.Her türlü elektrikli ve elektronik ürün ve hizmetin alım ve satımını yapmak, bunlarla ilgili yedek parça aksamları ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende alım ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
KARAMEL YAPIM LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL