KEPEZ SERAMİK VE DEKORASYON MAĞAZALARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ALTAY MAH. ORHAN BEY CAD. NO:1/116 ETİMESGUT - ETİMESGUT / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 1.05.2021 18:23:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : KEPEZ SERAMİK VE DEKORASYON MAĞAZALARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : KEPEZ YAPI MARKET
 • Kuruluş Tarihi : 9 Mart 2016 Çarşamba
 • Sermaye : 1.000.000
 • Vergi Dairesi : ANKARA - ETİMESGUT VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 5440649342
 • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 393718
 • NACE Kodu : 467305
 • Faaliyet Alanları : İnşaat Malzemeleri İmal ve Satıcılığı
 • Mersis No : 0544064934200012
 • Çalışan Sayısı : 11-50
Kepez Yapı Market,
1999 den günümüze Seramik, Banyo Ekipmanları, İnşaat ve Dekorasyon Malzemeleri Toptan ve Perakende Satıcısıdır.
İşini Uzman Kadrosuyla 21 Yıllık Tecrube ve Bilinçle Yapar.
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti İle Uzman Yapı Marketinde, Uygun Fiyatlı Tedarik Zinciriyle Kurumsal Müşteri ve Bayilerine Hizmet Vermektedir.
“İşimiz Gücümüz, Gücümüz İşimizdir”

İnsanların yaşamına nasıl değer katabiliriz, daha fazla nasıl dokunabiliriz?

Kepez Yapı Market; 1999 yılından bu yana iki mağazasıyla toplam 5000 m2 alanda ve online olarak da dijital platformda faaliyet yürüten, Türkiye’nin En Uygun Uzman Yapı Marketidir.

İnsanların yaşamını kolaylaştırmak, en değerli mekanları olan evlerinin yapımından dekorasyonuna kadar ihtiyaçlarını karşılamak, bunu yaparken de onlarla beraber mutluluğu paylaşmak bizim için en kıymetli değerlerdir. Uyurken, uyandığınızda, yemek yerken, su içerken, balkonda kahvenizi yudumlarken hep yaşamınızı kolaylaştırmak istedik. Sadece evlerde değil, iş yerlerinde, alışveriş merkezlerinde, kısacası hayatın her metrekaresinde imzamız olsun, bu imza da ulaşılabilir fiyatlarla sunalım istedik. Bu amaçla çıktığımız yolda, Yeni bin yıla 1 kala kapılarımızı Ankara’nın En Uygun Yapı Marketi olarak sizlere açtık.

Huzur içinde yaşadığınız evlerinizin, banyolarındaki seramikleri, duşakabinleri, musluk ve bataryaları, zeminlerdeki laminat parkeleri, duvarlarındaki tuğlaları, alçıları, boyaları, duvar kağıtlarını yalıtım malzemelerini tedarik ediyor ve rekabetçi fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Bunların yanı sıra evinizin ihtiyacı olan alet ve edevatı, tadilat ve tamirat için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, değiştirmeyi düşündüğünüz mutfağı, lavaboyu, klozeti, bahçe ürünlerini, tesisat araçlarını, el aletlerini evinizin ve iş yerinizin ihtiyacı olan binlerce ürünü en uygun fiyatlarla hem mağazalarımızda hem de web sitemizde hizmetinize sunuyoruz.

Tedarikçimiz olan Türkiye’nin önde gelen banyo, seramik, yapı ve dekorasyon malzemeleri üreticilerinin seçkin ürünlerini sorunsuz ve en uygun fiyatlarla mağazalarımızda ve web mağazamızda kullanımınıza sunuyoruz.

Aklınızda olsun!
Zamanın ve paranın sizin için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz, zamandan ve ekonomiden optimum tasarrufla uzman tadilat ekibimiz ‘’Evinizi on günde yeniliyor.’’
Bunun için mağazalarımızda sıcak bir çay yada kahve eşliğinde ürünlerinizi seçebilir, dekorasyon ekibimizden fikir alabilirsiniz.

İyi ki varsınız!

RESMİ FAALİYET KONUSU
TOPRAK ÜRÜNLERİ Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Banyo küvetleri, lavabolar, eviyeler, klozet kapakları, tuvalet taşı ve rezervuarları ile seramikten karo ve fayans vb. sıhhi ürünlerin toptan ticareti (seramik, cam, mermer, plastik, mermerit, demir, çelik, bakır veya alüminyum vb.) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
KEPEZ SERAMİK VE DEKORASYON MAĞAZALARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL