KONFOR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MOBİLYA DERİ TEKSTİL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

FATİH MAH. ÇAMLIK CAD. NO:46 PK:35414 GAZİEMİR - GAZİEMİR / İZMİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.12.2021 18:36:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
1 yorum
Ömer Ö.

Ömer Ö.

15 Arl 2021

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : KONFOR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MOBİLYA DERİ TEKSTİL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : ÇETMEN MOBİLYA
 • Kuruluş Tarihi : 17 Nisan 2003 Perşembe
 • Vergi Dairesi : İZMİR - HASAN TAHSİN VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 5760342866
 • Ticaret Odası : İZMİR TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : MERKEZ-107771
 • Oda Sicil Numarası : 966511
 • NACE Kodu : 310907
 • Faaliyet Alanları : Mobilya Aksesuarcılığı,Mobilya İmal ve Satıcılığı,Mobilya Satıcılığı,Mobilya Tasarımcılığı
 • Mersis No : 0576034286600001
 • E-Tebligat Adresi : 25969-32433-17518
KONFORLU YAŞAM ALANLARI YARATTIK
1978 yılından itibaren faaliyet gösteren; İzmir'den yola çıkarak hızla büyüyen, yenilikçi ve trend tasarımlarını dünyanın birçok noktasına ihraç eden bir marka haline gelmenin haklı gururu içindeyiz...
Bu başarımızın temelinde işimize duyduğumuz tutkunun yattığına inanıyoruz.
Yaşam alanlarınıza kalite, tasarım ve konfor katmak adına yılların verdiği deneyim ve ustalıkla, dünya trendlerini ve dekorasyonda en son tasarımları evinize taşıyoruz.
Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Dünya moda trendlerini yakından takip ederek sade modern ürün koleksiyonlarımızı dünyanın birçok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.

Konfor mağazalarımız; Ortalama 1500 m2 büyüklükte olan ve içerisinde yatak odaları, yemek odaları, koltuk takımları, genç odaları ve shop in shop Konfor Yatak ürün portföyüne sahiptir.

Konfor Yatak mağazalarımız da ortalama 150 m2 büyüklükte olan ve içerisinde yatak, baza, ve Konfor Mood ev tekstili ürün portföyümüz ile müşterilerimize güncel modern teknolojilerle mükemmel deneyimi yaşatıyoruz.

Konfor Mobilya olarak İzmir’in en büyük, devlete ait firmalardan sonra da sektörün ilk 3 firması arasındayız.
2020 yılında yaklaşık 25 Milyon Dolar ihracat hedefine ulaşarak sektörün en yüksek rakamlarında ilerlemeye devam edeceğiz.
Konfor Mobilya olarak 1000'i aşkın uzman personelin görev yaptığı yaklaşık 60 bin m2'lik üretim tesisimizde farklı yaşam alanlarının özgün ihtiyaçlarını karşılayacak modern ürünlere hayat veriyoruz.
Tasarım ve kalite çıtasını sürekli yükseltmek için Ar-Ge faaliyetleriyle trendlere yön veren Konfor Mobilya olarak markamıza yaptığımız yatırımlarla sektörün öncüsü oluyoruz.
2019 yılı içerisinde tescillenen Tasarım Merkezi’miz ve 35 yaş ortalamamız ile genç, dinamik ve kadın ağırlıklı çalışan ortalamamız ile her zaman fark yaratmak en büyük ilkemiz.

Konfor Mobilya ve Konfor Yatak olarak ürünlerimizi düzenli ve sürdürülebilir büyüyen mağazarımızda, çevreye ve geleceğe duyarlı politikalarımızla müşterilerimize sunuyoruz.
Müşterilerimizin güvenli, sağlıklı, mutlu ve keyifli bir alışveriş deneyimi geçirmeleri için var gücümüzle çalışıyoruz.
Sizleri; Önce Müşteri ilkesini başta tutarak, Konfor Ailemizi sağlıklı büyütmenin gururunu hep birlikte yaşamaya davet ediyoruz.

Modern çizgimiz, teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren trend koleksiyonlarımız ile gerçek konforu sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Şık bir konseptte tüm koleksiyonları bir arada sunmak amacı ile geliştirdiğimiz konsept mağazalarımızda ‘’evim senin kimliğin’’ diyerek tüketicimize daha yakın duruyoruz.
Dünya tüketim eğilimlerini ve gelişmeleri yakından takip ediyor ve estetiği harmanlayarak ürettiğimiz koleksiyonları, dünyanın bir çok noktasına ulaştırarak global bir vizyon ile büyüyoruz.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
KONFOR DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MOBİLYA DERİ TEKSTİL İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL