KORKMAZ MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

SARIGAZİ EMEK MAH. ORDU CAD. NO:30 SANCAKTEPE - SANCAKTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 15.05.2019 18:35:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : KORKMAZ MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : KORKMAZ MUTFAK
 • Kuruluş Tarihi : 31 Ocak 1978 Salı
 • Sermaye : 200.000.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MARMARA KURUMLAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 5790209345
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 152232-0
 • NACE Kodu : 257101, 464907
 • Faaliyet Alanları : Çelik Eşya Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0579020934500015
 • E-Tebligat Adresi : 25979-02445-60911
KORKMAZ MUTFAK ÜRÜNLERİ, SOFRA ÜRÜNLERİ
Mutfağınızda yeniliğe yer açın. Lezzet dünyanızı her geçen gün daha da genişleten Korkmaz,hayatınıza tat katacak yeni ürünlerini sizlerle buluşturmak için sabırsızlanıyor...

Hakkımızda
1972 yılında, 50 m²’lik küçük bir atölyede büyük bir heyecan ile temellerini attığımız Korkmaz markası olarak aynı heyecanla bugün paslanmaz çelik mutfak eşyaları, elektrikli ev aletleri ve sofra ürünleri üretimiyle ülkemizin en önemli, Dünya’nın da sayılı markaları arasında yer alıyoruz.

45 yılı aşkın süredir sürekli değişim ve gelişim göstererek istihdama ve Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayan nitelikli iş gücümüz, ileri üretim teknolojimiz, Ar-Ge yatırımlarımız, örnek çevre ve atık yönetimimiz, ulusal ve uluslararası alanda yaptığımız marka yatırımları ile geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.

Global ekonomide Türkiye’yi temsil eden bir marka olmanın sorumluluğunu ve gururunu taşıyarak yüksek kaliteli ürünlerimiz ile dünya pazarında ülkemizden ve adımızdan çokça söz ettiriyoruz. 100’e yakın ülkeye yaptığımız ihracat ile sektörümüzdeki öncü global markaların da başında geliyoruz. Yıllık milyonlarca ürün üretimimiz, yatırımlarımız, ihracatımız, 45’den fazla mağazamız, yurt içi ve yurt dışındaki yüzlerce bayimiz ile Türkiye’nin ileriye yönelik hedeflerinin destekçisi büyük bir markayız.

“Üretmek: Daha iyiyi, daha yeniyi, daha güzeli ve insana yakışanı üretmek...” misyonu ile hareket ediyoruz. Sahip olduğumuz kalite belgeleri ve uluslararası standartların da üzerindeki üretimimiz ile insan sağlığına, doğaya ve çevreye önem veriyor, sürdürülebilir stratejiler geliştiriyor ve bunları uyguluyoruz.

1972 yılından bugüne, değişmeyen heyecanımızla,

KORKMAZ

RESMİ FAALİYET KONUSU
METAL ÜRÜNLER VE MUTFAK EKİPMANLARI - Çatal-bıçak takımı ve diğer kesici aletler ile metal sofra ve mutfak eşyalarının toptan ticareti (bakır mutfak eşyaları dahil)
Firmanın İş Konusu: Paslanmaz saç,alüminyum,çelik,bakır,sarı,krom,demir ve her türlü maddeden mamül çelik çaydanlık,çelik tencere,çelik düdüklü tencere,çelik cezve,teflonlu tencere,teflonlu tava, teflonlu kek kalıbı,teflonlu tepsi,ev ve sanayi tipi mutfak eşyası imalatı toptan alımı satımı ithalatı ve ihracatını yapmak. Maksat ve konusunun gerektirdiği tüm menkul ve gayrimenkul malları temellük edebilir ve bunlar üzerinde her türlü hukuki tasarrufta bulunabilir. bu kabil malları satın alabilir, inşa ettirebilir, gerektiğinde tekrar satabilir, başkasına kiralayabileceği gibi kiraya verebilir, gerektiğinde onarır veya genişletebilir. Gayrimenkullerin tapu kayıtları üzerinde tevhid veya ifraz işlemleri yapabilir, ayni yada şahsi haklar tesis edebilir. Maksat ve mevzuunun tahakkuku zımmında para istikraz edebilir, bu cümleden olmak üzere kanunun tayin ettiği çerçeve içerisinde her türlü teminat verebilir. Özellikle mal varlığına dahil menkul ve gayrimenkuller üzerinde alacaklılar lehine rehin ve ipotek tesis edebilir veya 3.şahıslardan ipotek ve rehin alabilir. İş bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, gerektiğinde her türlü kefalet altına girebilir ve 23.9.2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
KORKMAZ MUTFAK EŞYALARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL