KÜÇÜKGÜZEL GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HOCAPAŞA MAH. ANKARA CAD. ANKARA HAN NO:28/104 PK:34110 FATİH - FATİH / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.10.2020 15:54:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : KÜÇÜKGÜZEL GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 30 Mayıs 2019 Perşembe
 • Sermaye : 1.000.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - HOCAPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6040742853
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 194872-5
 • Oda Sicil Numarası : 1184656
 • NACE Kodu : 474201
 • Faaliyet Alanları : Telefon, Cep telefonu, Faks, Telsiz ve Diğer Haberleşme Cihazları ve Aksesuarları Satış, Tesisat Kuruculuğu, Bakım ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0604074285300001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-59364-17516
TELEKOMÜNİKASYON Meslek Grubunda İSTANBUL / FATİH Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda telekomünikasyon teçhizatının perakende ticareti (telefon, cep telefonu, faks vb.) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1-Her çeşit telefon, cep ve mobil telefonları, telefon santralleri, telsiz haberleşme cihazları, yedek parçaları nakil vasıtaları ve bunların yedek parça ve aksesuarlarını haberleşme hizmetlerini sağlamak için gereli olabilecek her türlü donanımın dağıtımı, kiralanması ve başka suretle teminini sağlamak,ithal etmek ve pazarlamak.
2-Her türlü komünikasyon sistemlerini ve bu alanla ilgili bilgisayar, faks, büro makinaları, elektrik, elektronik, elektro mekanik, pinomatik araç ve gereçleri ithal etmek ve pazarlamak,
3-Haberleşme, kitle haberleşmesi, her türlü iletişim konularında araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak, bu organizasyonları düzenlemek, bu konularda müşavirlik, mümessillik ve işletim hizmetleri yapmak,
4-Mevzuat ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında mümessillikler, komisyoncular, acentelikler ve bayilikler verilebilmesi,alınabilmesi ve tesis edilebilmesini ifa etmek,
5-Yukarıda yazılı haberleşme sistemleri konusunda mobil (araç) telefon cihazları ve sistemleri, özel telefon cihazları, faks cihazları, telefon üniteleri ve kablosuz telefonlar her nevi çağrı sistemleri kurmak, işletmek, ithalat ve ihracat dahili ticaret yapmak, mümessillik, bayilik yapmak, komisyon almak ve vermek,
6-Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli, gazlı fırınlar, mikrodalga fırınlar, şofben, gaz ve katı yakıt sobaları, elektrikli halojen sobalar, elektrikli radyatör, klima cihazları, vantilatörler, elektrikli süpürgeler, halı yıkayıcıları, su arıtma cihazları ve filtreleri, termoslar, hava temizleyicileri, portatif ve sair soğutucular, saç kurutucuları (fön), çelik tencere ve düdüklü tencere, çatal, bıçak, kaşık takımı ve çaydanlık ve diğer her türlü makine, cihaz ve aletlerin ithali, ihracı, ve dahili ticaretini yapmak.
7-Mutfak robotları, mixerler, su ısıtıcıları, meyve sıkacakları, ütüler, tost makineleri, ekmek kızartıcıları, plastik, ahşap, metal ve porselenden ısıya dayanıklı ve dayanıksız camdan ve seramekten mamül bilimum mutfak eşyaları ve diğer her türlü ev aletleri mutfak ve ev aletlerinin ve gereçlerinin ithali, ihracı ve dahili ticaretini yapmak.
8-Her türlü görüntülü ve görüntüsüz haberleşme ve güvenlik sistemleri, sesli ve ışıklı alarm cihazları, görüntülü ve görüntüsüz telefonlar, cep telefonları, radyo, teyp, TV, müzik seti, video, audio, teyp, dvd ve video bantlarının ithali, ihracı ve dahili ticaretin yapmak.
9-Daktilolar, hesap makineleri, fotokopi makineleri, faks makineleri, bilgisayar, bilgisayar sistemleri ve diğer her türlü büro makineleri ile bunlara ait her türlü kırtasiye malzemeleri ve yedek parçalarının ithali, ihracı ve dahili ticaretini yapmak.
10-Her türlü mobilya, hazır mutfak, banyo ürünleri ve aksesuarları, aydınlatma araç ve gereçleri aksesuarlarının ithali, ihracı, toptan ve perakende dahili ticareti ile pazarlamasını yapmak.
11-Her türlü makine, elektrikli radyatör, klima cihazları, vantilatörler, termoslar, hava temizleyicileri, portatif ve sair soğutucular, ve diğer her türlü makine, cihaz ve aletlerin kiralanması imalatı, ithali, ihracı, ve dahili ticaretini yapmak.
12-Her türlü mobilya, hazır mutfak, banyo ürünleri ve aksesuarları, aydınlatma araç ve gereçleri aksesuarlarının imalatı, ithali, ihracı, toptan ve perakende dahili ticareti ile pazarlamasını yapmak.
13-Şirket her türlü reklam işleri yapar bu amaçla; radyo, televizyon, video, gazete, dergi, el ilanı gibi araç ve vasıtalardan faydalanır.
Şirket her türlü reklam hizmetlerini sunar.
Bilgisayar ve büro makinalanaları ile dizgi, baskı filimlerini hazırlar her türlü baskı tekniği ile basımını yapar.
Şirket konusu ile ilgili reklam filimleri yapar.
Bu flimlerin yapımında kullanılan araç, gereç ve malzemelerinin ses görüntü ve iletişim araçlarının ve aksam ve parçalarının alımı, satımı, ithalatını ve ihracatını, dahili ticaretini yapar.
14-Her türlü naylon, plastik ve benzeri maddelerden eşya, oyuncak, süs eşyaları, ambalaj maddelerinin ihracı, ithali, dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak.
15-Kağıt ve karton imalatında kullanılan her türlü mürekkep ve boyaların, her türlü ham ve yarı mamül maddelerin imalatı, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
16-Şirket konusu ile ilgili , Her türlü elektronik malzemelerinin alımı, satımı, ithalatı, ihracatı ve pazarlamasını yapmak.
17-Bilumum elektronik ve yardımcı malzemelerinin alımı,satımı, ithalat ve ihracatını yapmak,
18-Her türlü elektronik, mutfak ve ev aletleri ürünlerinin ithali, ihracı, toptan pazarlamasını ve satışını yapmak.
19-Her nevi ambalaj malzemelerin, makinaların, konuyla ilgili tüm ham, yari mamül ve mamül maddelerinin, makinaların ve bunların aksam, tefarruat ve yedek parçalarının yurt içinde ve yurt dışında alımı, satımı, imalatı,
20-Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar, kiraya verir.
21-Yurtiçinde ve yurtdışında finans, ekonomi, hukuki, ticari, mali ve idari tüm alanlarda yönetim, finans ve yatırım danışmanlığı yapmak kaydıyla, her türlü danışmanlık ve yönetim hizmeti vermek ve tüm bu alanlarda iştigal eden kamu, yerli ve yabancı özel sektör kuruluş ve şirketlerinin danışmanlığını ve yönetimini üstlenmek.
22-Kurum performansını arttırıcı.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
KÜÇÜKGÜZEL GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL