KUZHAN ANNE BEBEK ÜRÜNLERİ VE OYUNCAK LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTBEY MAH. 2450. SOK. NO:77 PK:34218 BAĞCILAR - BAĞCILAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.10.2020 16:18:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : KUZHAN ANNE BEBEK ÜRÜNLERİ VE OYUNCAK LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 10 Haziran 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 1.000.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - GÜNEŞLİ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6010915099
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 247877-5
 • Oda Sicil Numarası : 1237639
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0601091509900001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-89300-94860
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, BAĞCILAR / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Şirketin Maksat Ve Konusu Şunlardır

A- OYUNCAK, PROMOSYON
1-)Her türlü oyuncak ve bilgisayarlı oyun makinalarının alımı, satımı, pazarlaması, ithali, ihracı ve dahili-ticaretini yapmak.
2-)Her türlü elektronik ve mekanik oyuncak imal etmek, bu amaçla fabrikalar ve tesisler kurmak.
3-)Her türlü promosyon (özendirme) ürünleri toptan ve perakende alımı satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
4-)Her türlü el ve makine ile yapılmış metal, ahşap, plastik, kauçuk, kıymetsiz tüm taşlardan; kolye, küpe, bileklik, yüzük, kemer ve benzeri takılarının alım, satım, ithalat, ihracat ve üretimini yapmak
5-) Metal, ahşap, cam, seramik, porselen, taş, mum, plastik, kağıt, polyester, bez ve deriden mamul olmak üzere her türlü turistik ve hediyelik eşya imalatı, alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
6-) sıfır-üç yaş ve sonrası anne-bebek ürünlerinin (anne kuçağı, beşik, salıncak, yürüteç, kaydırak, bebek koltuğu, lazımlıklar ve benzeri) ve her türlü çocuk oyuncaklarının imalatı ihracatı ve dahili ticaretini yapmak.

B- İNTERNET VE PERAKENDE TİCARET

1-) Yürürlükteki her türlü mevzuata uymak kaydıyla internet üzerinde her türlü mal ve hizmetin alım satımını yapmak, dağıtmak, tanıtmak ve pazarlamak ile bu amaçla açık artırma ve eksiltme düzenlemek.
İnternet sitelerinde ilan almak, vermek.
Alım ve satım işlerine aracılık etmek.
Her türlü teknolojiden ve telekomünikasyon aracından yararlanmak suretiyle amaç ve konusunu gerçekleştirmek için gerekli her türlü sistemi kurabilir, kurdurabilir, tasarlayabilir, bu sistemlerden faydalanmak suretiyle bilgi ve veri toplayabilir, bunları pazarlayabilir.
İnternet üzerinden servis verebilir, web sitesi kurabilir kudurabilir bu site üzerinden satış, açık artırma ve eksilme yapabilir, alıp satıma aracılık edebilir.
2-)Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden her türlü ticari emtianın perakende ticaretini yapmak.

C- BİLGİ TEKNOLOJİLERİ
1-Her türlü bilgisayar ve çevre birimleri imalatı, ithali, ihracatı ve dâhili ticaretini yapmak.
Her türlü Bilgisayar, yazılım, elektronik ve telekomünikasyon donanımlarının ve diğer büro ekipmanlarının imali ithali ihracı toptan ve perakende ticaretini yapmak.
Hesap makineleri ve hesaplama fonksiyonu olup verilen bilgileri kaydeden, kaydedilen bilgileri yeniden veren ve gösteren cep tipi makinelerin imalatı (elektrikli, elektronik, mekanik vb.) imalatı, ithali, ihracı, toptan ve perakende dâhili ticaretini yapmak.

D-DANIŞMANLIK
Lüzumu halinde yürürlükteki mevzuata göre gerekli izinleri almak kaydıyla, yurtiçinde ve yurtdışında finans, ekonomi, ticari, mali ve idari alanlarda danışmanlık hizmetleri yapmak, yönetim danışmanlığı hizmeti vermek.
Kamu, yerli ve yabancı özel sektör kuruluş ve şirketlerinin danışmanlığını ve organizasyonunu üstlenmek.
Kurum performansını arttırıcı organizasyonel gelişim, değişim yönetimi, yöneticilik ve liderlik becerilerini geliştirme, müşteri odaklı, yüksek performanslı kurum kültürü yaratma, satış etkinliği sağlama, alanlarında danışmanlık, araştırma, geliştirmek hizmetleri, ile bunların eğitim hizmetlerini yapmak, yaptırmak, sağlamak, İnsan kaynakları danışmanlık hizmetleri vermek, personel işe alımı, personel eğitimi vermek ve dışarıdan almak, şirket stratejileri oluşturmak, şirket personeli iç yönetmeliğini tanzim etmek, personel performans değerlendirmeleri yapmak, personel kariyer planlamaları yapmak, yetkinlik modelleri oluşturmak, şirket kurumsal kimliği oluşturmak, şirket organizasyonlarını yeniden yapılandırmak, şirketlerin yemek, ulaşım, güvenlik gibi destek hizmetlerin satın alınmasında danışmanlık yapmak.
Şirketlere kalite danışmanlık hizmetleri vermek, kalite denetimleri yapmak, personel iyileştirme çalışmaları yapmak, bu hususta belgelendirme yapabilmek için teknoloji ve (know-how) ile lisanslar satın almak, satmak, aracılık yapmak.
Ulusal ve uluslararası düzeyde, her sektörden kurum, kuruluş ve firmalara yönelik her türlü pazarlama ve reklam kampanyaları ile pazar araştırması ve sponsorluk faaliyetlerini tasarlamak, geliştirmek, uygulamak, anahtar teslimi yada bir bölümünü yapılacak sözleşmeler çerçevesinde gerçekleştirmek üzere projeler üstlenmek, dağıtmak, pazarlamak, satmak, kiralamak, kurulumunu yapmak, işletmek, yenilemek, ithal ve ihraç etmek.
II- Şirket bu amaçları gerçekleştirmek için;
a-)Şirket ile ilgili hammadde ve yarı mamul maddelerin, makine, komple tesis, kalıp, yedek parça ve aksamının ihracı,ithali imal ve dâhili ticaret işleri.
b-) Şirketin konusu ile ilgili yurtiçi ve yurtdışı fason işleri yapmak ve yaptırmak ve yeni şirketin konusu ile yurtiçi ve yurtdışı resmi ve özel ihalelere iştirak etmek.
Bunlarla ilgili taahhütlerde bulunur, teminatlar yatırır ve gerektiğinde teminatları çeker.
Laboratuvarlar kurmak suretiyle araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde bulunmak, laboratuvar hizmetleri vermek.
c-)Şirketin konusu ile ilgili olarak ihracat, ithalat, dâhili ticaret, genel bayilik tesis işleri.
d-) Şirketin işleri için iç ve dış piyasalardan uzun, orta, kısa vadeli istikrazlar (borçlanma) akdetmek, emval kefalet kredileri temin etmek
e-) Şirketin amacının gerçekleşmesi için her türlü mali ticari idari tasarruf faaliyetlerinde bulunmak.
f-) İştigal konusu ile ilgili veya ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
KUZHAN ANNE BEBEK ÜRÜNLERİ VE OYUNCAK LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL