LİVA KOZMETİKS GÜZELLİK KOZMETİK VE ESTETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADNAN KAHVECİ MAH. AVRUPA CAD. AKUBIS ISTANBUL PARK RESIDANCE NO:108/81 PK:34200 BEYLİKDÜZÜ - BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 11.06.2021 18:37:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : LİVA KOZMETİKS GÜZELLİK KOZMETİK VE ESTETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : LİVA ESTETİK VE GÜZELLİK
 • Kuruluş Tarihi : 9 Ocak 2020 Perşembe
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BÜYÜKÇEKMECE VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6090991566
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 227946-5
 • Oda Sicil Numarası : 1217706
 • NACE Kodu : 960201
 • Faaliyet Alanları : Güzellik Salonu İşletmeciliği (Solaryum, Epilasyon, Cilt Bakımı, Makyaj, Protez Tırnak v.b.)
 • Mersis No : 0609099156600001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-09333-48069
Liva Estetik ve Güzellik Merkezi
Liva Estetik ve Güzellik & Estetik uzman kadrosu ile profesyonel ürünleri ve güzellik ekipmanlarıyla güzellik ve bakım hizmetleri sunmaktadır.

GÜZELLİK
KIRIŞIKLIK TEDAVİSİ
LEKE TEDAVİSİ
HYDROFACİAL MEDİKAL
DERMAPEN-DERMAROLLER
G5 MASAJI ZAYIFLAMA
ANTİ AGİNG BAKIM
KOLOJEN BAKIMI
SELÜLİT TEDAVİSİ
LAZER EPİLASYON
ZAYIFLAMA
CİLT BAKIMI
AKNE BAKIMI TEDAVİSİ

SAÇ TASARIM VE KUAFÖR
SAÇ KESİM MODELLERİ
RÖFLE
GELİN BAŞI
OMBRE VE SOMBRE
KERATİN BAKIM
MİKRO KAYNAK
TOPUZ MODELLER

HAKKIMIZDA
Liva Kozmetiks Güzellik Kozmetik ve Estetik Ticaret Limited Şirketi Markası olan Liva Estetik ve Güzellik Salonu, içten ve güler yüzlü bir hizmet anlayışına sahip olarak; sizlere hijyenik ortamda uzman kadromuz ve ileri düzeyde sonuç alan işlemlerimiz, son teknoloji makina ve cihazlarımızla %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak bay ve bayan danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

Liva Kozmetiks Güzellik Kozmetik ve Estetik Ticaret Limited Şirketi olarak hizmet anlayışımızda ülke ekonomisine üretim katkısı sunarak dışa bağımlılığı kozmetik ürünlerinde en aza indirerek ülke insanının cilt, yüz yapısına uygun ürünler ile tüketiciyi buluşturma anlayışı üzerine kurulmuştur. Liva Estetik ve Güzellik Salonu Markası ile siz danışanlarımıza cildinize uygun işlemleri anlatıp bilgilendirdikten ve uygulama sonrası işlemler basamak halinde anlatılarak şeffaf bir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Bünyemiz içerisinde yer alan gerek imalat, eğitim ve hizmet saha alanında çalışan arkadaşlarımız kendi alanlarında yıllardır bu sektörde çalışmış deneyimli uzman arkadaşlardır.
Firmamız içerisinde sürekli inovasyon anlayışı ile gerekli eğitimler yapılmakta olup bu eğitimler başarı sertifikaları ile taçlandırılmaktadır. Firmamız sadece kendi bünyesinde hizmet anlayışına sahip olmayıp kendi bünyesi dışında da bir çok sosyal projelerde de yer almıştır ve almaktadır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
KOZMETİK Meslek grubunda, BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL Bölgesinde Güzellik salonlarının faaliyetleri (cilt bakımı, kaş alma, ağda, manikür, pedikür vb.nin bir arada sunulduğu salonlar) (sağlık bakım hizmetleri hariç) konularında hizmet vermektedir.
-Güzellik veya estetik amaçlı sağlık merkezi, güzellik ve estetik merkezi, güzellik salonu, cilt ve vücut bakımı, masaj salonu, makyaj, lazer ve iğneli epilasyon ve benzeri hizmetler veren işletmeler açmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek.
-Bay ve bayan kuaförü, güzellik salonları açmak, işletmek, mevcut salonlara ortak olmak, yurt içinde ve yurt dışında şubeler açmak.
-Her nevi saç ve suni olarak yapılmış perukların toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak, bakımı, onarımını yapmak.
-Saç ekimi ve saç ekimi ile ilgili ürünlerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Kuaförlük yapmak; cilt bakımı, saç bakımı, manikür, pedikür, ağda, solaryum, makyaj isleri yapmak.
-Lazer epilasyon, iğneli epilasyon, varis tedavisi, kolojen tedavisi, selülit tedavisi, botoks, dolgu, enjektörlü işlemler, iğnesiz tedavi, mezzoterapi gibi her türlü estetik sağlık hizmetleri yapmak.
-Şirket kozmetik, güzellik mustahzarat, vücut ve cilt bakim ürünleri, kolonya, parfüm, şampuan ve benzerlerinin ithalat, ihracat, alım satımı ve pazarlamasını yapmak.
-Kuaförlük, güzellik ve estetisyen alanlarında akademik kuruluşlar kurmak, bu konularda ürün imalat çalışmaları, arge çalışmaları yapmak, estetisyenlik hizmetleri sunmak.
-Kuaförlük, güzellik ve estetisyenlik alanlarında otel ve ilgili sunum alanlarında, kamusal alanlarda paneller, eğitimler düzenlemek, yaşam koçluğu yapmak, özel ve milli eğitim sertifikalı kurs açmak, bu konularda yazılı görsel basında yer almak.
-Bayanlara ve baylara yönelik olmak üzere jimnastik, masaj ve sauna salonları alabilir, açabilir, işletebilir.
-Saç bakımı, manikür, pedikür, ağda, solaryum isleri yapmak.
-Kuaför, güzellik, estetik, kozmetik alanlarında makina üretimi yapmak, yurt içinde ve yurt dışında şubeler açmak bu makinaların satışı, üretimi, showrom açmak, stadlar kurmak, standtlarda yer almak, ithalat ve ihracatını yapmak.
1.Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
2.Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir.
Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kisiler namına teminat, kefalet, isletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir.
Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir.
3.Şirket konusu islerin oluşabilmesi için kanuni mevzuatın gerekli kıldığı tüm teşebbüs ve merasimi ifade ederek gerekli izin, imtiyaz, ruhsatname, patent, ihtira beratları, lisans, know-how marka, fesihname, belge, alameti farika gibi sınai, mülkiyet haklarını ve emsali hakları iktisap etmek veya tamamen üçüncü şahıslara devredebilir, her türlü hukuki tasarruf işlemlerde bulunmak.
Ayrıca, yukarıdaki hakları kiraya verebilir veya kiralayabilir.
4.Şirket gaye ve konusunun gerçekleştirilmesi için arsa, arazi, bina ve gayrimenkul hakları satın alabilir, inşa edebilir, iktisap edebilir, satabilir.
Iktisap edilen gayri menkulleri devir ve ferag, bunları kısmen veya tamamen üçüncü şahıslara kullandırabilir veya kiralayabilir.
5.Şirket gayelerinin oluşmasını teminen kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdedebilir, aval ve kefalet kredileri temin edebilir.
Şirketin kuracağı tesisleri için gerekli iç ve dış kredileri dahili ve harici finansman kurumlarıyla yerli ve yabancı kuruluş ve işletmelerden temin edebilir.
6.Şirket konusuyla ilgili mamullerin depolanması, nakli, satısı için gerekli her türlü makine, tesisat, nakil vasıtaları, cihaz alet ve edevat ve sair menkul malları ve hakları satın alabilir veya satabilir, ithal ve ihraç edebilir, kullanabilir, kiralayabilir ve kiraya verebilir.
7.şirket gayelerini gerçekleştirmek için tüm sınai mali ve hukuk işlem ve tasarruflarda bulunabilir, resmi ve özel bilumum ihalelere iştirak edebilir, acentelik, mümessillik, komisyonculuk, bayilik, distribütörlük alabilir ve verebilir.
8.Şirket konusuyla ilgili olan şirket kurabilir, ortaklık yapabilir, mevcut ve ileride kurulacak işletme ve şirketlere iştirak edebilir.
Şirket konularıyla iştigal eden firmaları ve ticari işletmeleri devren iktisap edebilir, aracılık yapmamak kaydıyla kurulmuş ve kurulacak şirketlerin, hisse senetlerini ve paylarını satın alabilir veya satabilir, devredebilir ve bunlar üzerinde her türlü tasarrufta bulunabilir.
9.Şirket gayesine faydalı olmak ...ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
LİVA KOZMETİKS GÜZELLİK KOZMETİK VE ESTETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL