LOJİMAKS RADYATÖR ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

AKALAN MAH. 1548 SOK. NO:103/1 PK:35730 KEMALPAŞA - KEMALPAŞA / İZMİR / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 5.05.2021 02:17:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : LOJİMAKS RADYATÖR ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 16 Aralık 2013 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : İZMİR - KEMALPAŞA VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 6090492071
  • Ticaret Odası : İZMİR TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 224046
  • Oda Sicil Numarası : 2100131
  • NACE Kodu : 252110
  • Mersis No : 0609049207100019
  • E-Tebligat Adresi : 25959-09382-97062
LOJİMAKS RADYATÖR
Isıtma Sektöründe 25 yıllık tecrübesi olan YAPILOJI ŞİRKETLER GRUBU tarafından 2008 yılında tescili alınan LOJIMAX markası, 2013 yılında LOJIMAKS RADYATÖR ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ A.Ş. adıyla şirketleşerek Bursa Organize Sanayi Bölgesinde alüminyum dizayn radyatör ve havlupan üretimine başladı.

2018 yılında Türkiye’nin en önemli ihracat limanlarından İzmir limanına 20km’lik bir mesafede olan İZMİR Ulukent Sanayi Bölgesinde bulunan 4850 m2’lik modern fabrikasına taşındı.

Yüksek kalite gereksinimini karşılamak adına siparişten teslimata kadar tüm süreçleri bilgisayar destekli özel yazılımlarla gerçekleştirmektedir. Ürünlerini Avrupa’nın Radyatörler için uyguladığı EN 442-2 standardına göre üretip belgelendirmektedir. Üretimde kullandığı hammaddeleri dünya standardında üretim yapan ve sertifikalarını bulunduran tedarikçiler tarafından sağlamaktadır.

Sektörüne özgün tasarımlarıyla, dekoratif görünümlü ve zengin renk seçenekli ürünleriyle yeni bir soluk getirme amacıyla yoluna devam etmektedir. Birçok inovatif yüzey seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan bazıları, elektrostatik toz boya, krom eloksal, gold eloksal, ahşap desenler, antik eskitme uygulamaları, satine ve doğal ahşap kaplamadır.

Dünyada da 140 farklı model ile ürün çeşitliliği konusunda liderliği elinde bulundurmaktadır. Üretim hatlarını maksimum verimliliğe ulaştırmak için modern üretim hattı anlayışını benimsemiştir. Bununla birlikte butik üretim anlayışını da müşterilerine çok yönlü hizmet vermek amacıyla sağlayarak üretimde sınırları zorlamaya devam etmektedir. Üretim hattındaki tüm makine parkuru özel üretim olup, paketlemede de kendi sistemini oluşturarak ürünlerinin her noktasını maksimum düzeyde koruyan özel bir sistemi devreye sokmuştur.

200mm yükseklikten 2000mm yüksekliğe kadar ürün üretebilme imkanına sahip olup, hayal gücünüzle sınırlı çeşitlilikte yüzey seçeneklerini müşterilerine sunup, seçimi sizlere bırakmaktadır. Genç ve dinamik yapısıyla arge ve yeni dizayn ürün çalışmalarını sürekli olarak devam ettirerek sektörde her yönden öncü olma hedefiyle yoluna devam etmektedir.


Registered in 2008, Lojimax was born within Yapıloji group of companies, which has professional experience in the Heating sector.

Founded in 2013 in Bursa Nilüfer industrial zone, Lojimax Radyatör Isıtma Soğutma Sistemleri A.Ş. has started production in its facilities. In 2018, Lojimax moved to its new and modern facilities in Izmir Ulukent Industrial Zone which has 4850 m2 total area and continues its production.

Manufacturing high-quality Aluminum Radiators and Towel Dryers and thanks to our R&D and Design team, currently we have 165 different models and we are on the top of the World with product range.
Also, Pioneer in sector with production heights between 200mm – 2200mm.

Besides classical RAL colors, Lojimax offers unlimited options with eloxal(bright,matte), Gold, Wood pattern transfer paint and 0,5mm Natural Wood Cover.

Lojimax aims to expand its sales network with genuinely designed radiators, decorative look and a wide range of color options.

RESMİ FAALİYET KONUSU
MAKİNA VE EKİPMANLARI Meslek grubunda, KEMALPAŞA / İZMİR Bölgesinde Merkezi ısıtma radyatörleri imalatı (elektrikli radyatörler hariç) konularında hizmet vermektedir.


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
LOJİMAKS RADYATÖR ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL