MAHALL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CEVİZLİ MAH. BAĞDAT CAD. PLAZA 519 APT. NO:519/9 MALTEPE - MALTEPE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 13.01.2021 03:33:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : MAHALL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : TURKMAHALL
 • Kuruluş Tarihi : 15 Ocak 2018 Pazartesi
 • Sermaye : 10.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KÜÇÜKYALI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6100744294
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 271211-5
 • Oda Sicil Numarası : 1260976
 • NACE Kodu : 702202
 • Mersis No : 0610074429400001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-98350-75554
Türkmahall Danışmanlık | Ücretsiz Yatırım Teşvik Belgesi
Devlet Teşvikleri, Fuar Teşvikleri, Personel Teşvikleri, Yurtdışı Teşvikleri, Proje Yönetimi, Marka Danışmanlığı, Mali Müşavirlik, Yazılım Otomasyon ve E-Satış hizmetlerimiz ile bizi tercih eden firmaları mutlu ediyoruz.

KURUMSAL
Şirketimizin Yusuf SAN tarafından 1992 yılında küçük ve orta ölçekli imalatçı firmalara personel, makine, ekipman, yazılım vb. alımlarını projelendirerek finans sağlamak yatırımlarını yönlendirmek amacı ile kurulmuştur.

Otomotiv, tekstil, gıda, kimya, mobilya, bilişim, medikal vb. sektörlerde faaliyet gösteren 50.000’i aşkın imalatçı kobilerin üretim, ticaret ve markalaşmaları yolunda ışık tutarak çözüm ortağı olduk.
İstanbul, Kocaeli, Bursa, İzmir, Ankara, Çankırı, Erzurum, Diyarbakır, Mardin lokasyonları başta olmak üzere hayata geçirdiğimiz 3.000 çiftlik projesi, 10.000 fabrika yatırım projesi hayata geçirilmiştir.

2020 yılında hizmet yelpazemize kurumsal iletişim, mali denetim, gümrük müşavirliği, hukuk müşavirliği, ithalat-ihracat departmanlarını bünyemizde toplayarak danışanlarımızın tüm ihtiyaçlarına çözüm sunmaktayız.

YATIRIM TEŞVİK BELGESİ
Devletin, Yatırım Hacminin Arttırılması Amacıyla, Bu Konularda Önceliği Olan Yörelere Daha Çok Olmak Üzere, Yatırımın Cinsine Bağlı Olarak Değişen Oranlarda Verilen Ve Yatırımcıya Sunulan Desteklerdir.

ÜCRETSİZ MARKA TESCİL BELGESİ
Markanın korunması bir iş modelinin ya da ürünün geliştirilmesi aşamasından itibaren önemsenmesi gereken bir husustur. Sınai bir hak olan markanın korunması ise tescil ile mümkündür.

İHRACAT TEŞVİKLERİ
İthal edeceğiniz hammaddelerde Gümrük Vergisi, KKDF Fonu, KDV, VRHİ, yerli alacağınız hammaddelerde KDV oranı kadar vergi İstisnalarından yararlanmak için Dahilde İşleme İzin Belgesi almayı ihmal etmeyiniz.

YABANCI PERSONEL İŞLEMLERİ
Türkmahall Danışmanlık, yabancı personel çalışma izinleri yasa ve uygulama kurallarını çok iyi bilen güçlü uzman kadrosuna sahiptir. Türkmahall arandığında, hizmet verilen konu ile ilgili uzman personelleriyle hizmetinize hazırdır.

PAZAR ARAŞTIRMA DESTEĞİ
Yeni ihracata başlayan firmalar demografik ve fiziki çevreye, politik ortama, ekonomik faktörlere, sosyal ve kültürel çevreye, pazara girilebilirliğe ve ürün potansiyeline dayalı birkaç hedef pazar araştırmalıdırlar

SINAİ MÜLKİYET HAKLARI
Türkmahall , deneyimli ekibiyle markaların seçimi ve araştırılması, tescil durumu, marka yenilemeleri, marka lisans sözleşmeleri ve marka hukukuyla ilgili diğer bütün konularda müvekkillerine hizmet sağlamaktadır.

YURT DIŞINA YÖNELİK DESTEKLER
Uluslararası nitelikteki sertifikaları alan, Yurtdışıda Ofis, mağaza, kiosk, depo, reyon, showroom açanların, Şirketleri giderleri Ekonomi Bakanlığı tarafından belirlenen oranlarda desteklenmektedir

TURİZM YATIRIM TEŞVİKLERİ
Yatırımın büyüklüğüne, yıldız sayısına, Turizm işletme belgesi ve Yeşil yıldız belgesi alım Kriterlerine göre yatırımın önceden planlanarak yapılmasına yönelik Turizm Bakanlığı’ndan alınan belgedir.

PERSONEL MAAŞ DESTEĞİ
İşverenlerin yükünü hafifletecek , devlet teşviklerinden faydalanmak istiyorsanız Türkmahall doğru adresiniz. Personel desteği veya daha etaylı Bilgi almak için uzman ekibimizle iletişime geçin.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, MALTEPE / İSTANBUL Bölgesinde İşletme ve diğer idari danışmanlık faaliyetleri (bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında danışmanlık) konularında hizmet vermektedir.
1- Yurtdışında halihazırda faaliyet gösteren veya açılacak olan yurtdışı birim (şirket, mağaza, depo, şube, daimi stand ve showroom) gibi yerleri temin etmek , kiraya vermek ve danışmanlık desteği vermek. Yurtdışında kendi unvan ve markasıyla satış yapmak amacıyla yurtdışı birim açılması ve Yurtdışında mal ticaretine aracılık yapmak amacıyla yurtdışı birim açılması veya bir şirketin veya sektörel dış ticaret şirketinin (SDŞ) yurtdışındaki bir firmaya temsilcilik/distribütörlük hakkı vermesi danışmanlık desteğini vermek.
2- Her türlü iç mekan , dış mekan, reklam panosu , direkli yol tabelası , ışıklı duvar ve yol tabelaları imalatı satış ve pazarlaması, araç üzeri digital baskılı veya normal folyo ile kaplamaları, bayrak, flama ve diğer kumaş baskıları ve bunların direk ve uygulamaları ve reklam ile ilgili malzemelerin ithalat ihracat ve pazarlamasını yapmak.
İç mekan yönlendirmeler, fuar ve sahne stand kurulması ve tasarımları ve şirket kurumsal kimlik çalışmaları yapmak,... ve an asözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MAHALL İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL