MAHMUT CANKIYMAZ ERE SPOR GİYİM VE TEMİZLİK İŞLERİ TİCARET

KÜÇÜK PİYALE MAH. YOLCU SOK. NO:5 B BEYOĞLU - BEYOĞLU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 18.02.2021 18:53:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : MAHMUT CANKIYMAZ ERE SPOR GİYİM VE TEMİZLİK İŞLERİ TİCARET
 • Tabela Ünvanı : PASHAGİYİM
 • Kuruluş Tarihi : 1 Mart 2018 Perşembe
 • Sermaye : 100
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KASIMPAŞA VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 53437294108
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 127200-5
 • Oda Sicil Numarası : 1117057
 • NACE Kodu : 477111
 • Mersis No : 5343729410800001
Pasha Spor Giyim 2014 yılında kuruldu. Beyoğlu’ndaki mağazasında hizmet veren marka, 18 ay önce n11.com ve Trendyol ile anlaşarak online satış kanallarını oluşturmadaki ilk adımını attı.
 Hepsiburada.com ile prensipte anlaşmaya varan Pasha Spor Giyim ilerleyen günlerde bu mecrada siz değerli müşterilerine hizmet vermeye başlayacak.
Başta Nike olmak üzere, Adidas ve Puma ürünlerini de tüketici ile buluşturan marka; ayakkabı, erkek-kadın spor giyim (eşofman, GYM ürünleri, branş ürünleri vb.) ve spor gıdalarını müşterilerine sunuyor.
Orijinal ürünleri faturalı olarak müşterilerine gönderen Pasha Spor Giyim, ücretsiz ve hızlı kargo seçeneğiyle rakiplerinin bir adım önüne çıkmayı başarıyor.
Günümüzde yaşanan dijital dönüşüm, finansal teknolojilerin ve e-ticaretin gelişimi göz önünde bulunduran ve müşterilerine yenilikçi çözümler sunan Pasha Spor Giyim, hızlı ve kaliteli hizmet için kendi e-ticaret platformunu açıyor.
Düşük fiyat politikasını benimseyen Pasha Spor Giyim’i @kpashaoutlet etiketi ile Instagram üzerinden takip edebilir, kampanya ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz.
Herkese iyi alışverişler dileriz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
İÇ GİYİM VE AKSESUARLARI Meslek Grubunda İSTANBUL / BEYOĞLU Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda spor giysisi perakende ticareti (eşofman, mayo, kayak giysisi, dağcılık kıyafetleri, vb) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda spor giysisi perakende ticareti (eşofman, mayo, kayak giysisi, dağcılık kıyafetleri, vb) ve Belirli birmala tahsis edilmiş mağazalarda spor ayakkabısı perakende ticareti (kayak botları dahil) ile Binaların genel temizliği (daire, apartman, büro, fabrika, kurum, mağaza vb. her türlü binanın genel temizliği dahil, pencere, baca, sanayi makinesi, vb. uzmanlaşmış temizlik faaliyetleri hariç)

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MAHMUT CANKIYMAZ ERE SPOR GİYİM VE TEMİZLİK İŞLERİ TİCARET
İPTAL