MB PAZARLAMA VE MEDYA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EMEKYEMEZ MAH. YOLCUZADE İSKENDER CAD. IST.HAN. NO:40/5 PK:34421 BEYOĞLU - BEYOĞLU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 11.09.2020 15:59:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : MB PAZARLAMA VE MEDYA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 22 Nisan 2020 Çarşamba
 • Sermaye : 25.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYOĞLU VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6131601563
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 243811-5
 • Oda Sicil Numarası : 1233567
 • NACE Kodu : 731202
 • Mersis No : 0613160156300001
 • E-Tebligat Adresi : 25838-68363-48958
BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA Meslek grubunda, BEYOĞLU / İSTANBUL Bölgesinde Çeşitli medya reklamları için alan ve zamanın bir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak satışı (ilan tahtası, billboard, bina, araç vb. üzerinden reklam alanlarının ve zamanlarının satışı dahil) konularında hizmet vermektedir.
Şirketin amaç ve konusu şunlardır
1- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü televizyon, radyo, sinema, video sistemleri, yazılı ve yazısız basın araçları, ışıklı ve hareketli panolar, basılı malzemeler, tabela, afiş, afişet, pankart, açık hava panoları ve diğer yararlanabilecek araç ve yöntemlerle reklamcılık faaliyetlerinde bulunmak.
2- İnternet üzerinden reklam hizmetleri,elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak.Telif ve patent hakları elde etmek.Şirket reklam amacı ile internet tasarımını ve sayfalarının ve sayfalarının reklam,elektronik posta kutularının hazırlanması,firma isim ve tescili ve internet üzerinde alan bulundurmak,yayın yapmak,internet sunucularının kurulması,kiralanması internet üzerinden erişiminin sağlanması.
3- Şirket ticari ve gayri ticari ilan ve reklamları alabilir.Bu ilan ve reklamları araçlar üzerinden yayınlatabilir veya yayınlattırabilir.
4- Bilumum reklam,tanıtım ve promosyon hizmetleri vermek.Reklam ve tanıtım ajanslığı yapmak yerli ve yabancı radyo,televizyon ve yazılı medya kuruluşları ile reklam anlaşmaları yapmak,radyo,televizyon ve sinema reklamları için ses ve film kayıtları,grafik ve animasyon yapmak veya yaptırmak.
5- Bir organizasyonun stratejik, mali, pazarlama, üretim, iş süreçleri, proje vb. yönetim hizmetleri ile ticari marka ve imtiyaz konularında pazarlama ve danışmanlık yapmak veya yaptırmak.
6- Her türlü ürünleri internet ortamında pazarlama ve satışını yapmak.
Şirket maksat ve amacına erişebilmek için;
Konusu ile ilgili olarak her türlü, hammadde, yarı mamul maddelerin ithalat, ihracat , imalat ve dahili ticaretini yapabilir.
Konusu ile ilgili İnternet siteleri kurmak , internet üzerinden alım satım yapmak hizmet vermek ve e-ticaret yapmak.
Şirket tek başına veya yerli ve yabancı hakiki ve tüzel şahıslar ile işbirliği yaparak serbest bölge ve limanlarda yürürlükteki mevzuatlar dairesinde konusu ile ilgili her türlü ticari faaliyetlerde bulunabilir.
Bu hususların tahakkuku için de ilgili mercilerden izin ve ruhsat istihsal edebilir.
Maksat ve mevzunun icap ettirdiği ve bunların tahakkuku için gerekli görülen her türlü emtiayı yürürlükteki mevzuatlar dairesinde ithal edebilir, ihraç yapabilir. Konusu ile ilgili her türlü mali hukuki tasarruflarda bulunabilir. Konusu ile ilgili yurt içinde ve yurtdışında resmi ve özel kuruluşlarca açılacak ihalelere katılabilir, harici ve dahili teminatlar alabilir ve verebilir.
Konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında taahhüt işleri acentelik, komisyonculuk ve mümessillik ile bayilik yapabilir.
Yurtiçinde ve Yurtdışındaki firmalardan, mümessillik, distribütorlükler, acentelikler ve franchısıng alabilir, verebilir.
Şirket maksat ve mevzunun gerçekleştirmek için gayrimenkuller satın alabilir,satabilir ve ipotek edebilir.
Alınan gayrimenkuller üzerinde bina inşa edip tesisler kurabilir yada kiralayabilir, kiraya verebilir.
Şirket, maksat ve mevzunun tahakkuku için bilcümle motorlu ve motorsuz nakil vasıtalarını iktisap edebilir, devir alabilir ve edebilir, kiraya verebilir veya karalayabilir.
İştigal mevzuuna giren işler için dahilden veya dış piyasadan uzun , orta ve kısa vadeli krediler alabilir, bu nedenle ilgili müesseselerle anlaşmalar yapabilir.
Şirket maksat ve mevzuna giren işleri ile ilgili yerli ve yabancı sermaye ve ortaklıklar ile işbirliği yapabilir. Yeni ortaklıklar kurabilir.
Lisans, imtiyaz, telif ve ihtira beratı, ticaret unvanı fabrikasyon marka gibi gayri maddi hakları iktisap edebilir, kullanabilir, devir edebilir, satabilir, verebilir veya kiralayabilir.
Şirket amaç ve konusu ile ilgili çalışmaları gerçekleştirmek için ya teknik bilgi, eğitim ve kurs için yurt dışına eleman gönderebilir yada eleman getirtebilir.
Şirket konusu ile sponsorluk yapabilir ve alabilir.
Şirket, konusu ile ilgili her türlü dahili ve harici ticaret yapabilir.
Şirket, Türk Ticaret Kanunun ilgili hükümlerini kullanmak sureti ile yukarıda yazılı işlerden başka işleri de yapabilir

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MB PAZARLAMA VE MEDYA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL