MEKOS PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SULTANTEPE MAH. SELMANAĞA BOSTANI SOK. EVREN APT APT. NO:11/2 ÜSKÜDAR - ÜSKÜDAR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.02.2021 19:10:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : MEKOS PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 25 Eylül 2020 Cuma
 • Sermaye : 450.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - ÜSKÜDAR VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6141380972
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 266977-5
 • Oda Sicil Numarası : 1256737
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0614138097200001
 • E-Tebligat Adresi : 25868-58372-09140
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ÜSKÜDAR / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
A-PAZARLAMA
1-İnternet ve On-Line sistemler içinde ve telekomünikasyon yolu ile her türlü bilginin dağıtım, ticaret, pazarlama ve iletişimini yapmak, iletişim sistemleri kurmak.
İlgili mercilerden izin almak kaydı ile telli veya telsiz haberleşme halleri ile yurtiçi ve yurtdışı enformasyon sistemlerine erişim hizmeti sağlamak ve her türlü hizmetlerini sunmak.
İnternet erişimi sağlamak, internet üzerinden her türlü malın alım, satım, işlemlerini gerçekleştirmek ve bu amaçla sanal mağazalar oluşturmak ve alt yapı hizmetleri vermek.
2-Her türlü kurumsal ve/veya bireysel müşterilere internet servis sağlayıcılığı, internet içerik sağlayıcılığı ve internet üzerinden elektronik posta adresi, internette web sayfası oluşturulması, web sayfasında reklam gösterimleri, elektronik ortamda alış veriş merkezleri oluşturulması, elektronik ortamda ticaret yapılması ve ödeme sistemleri oluşturulmasına dair hizmetlerin sunulması, tanıtımı, pazarlaması, satımı ve satılan hizmet ve ürünlerle ilgili olarak internet son kullanıcısı da dahil olmak üzere kurumsal ve bireysel müşterilere fatura kesilmesi.
3-Her türlü gıda,temizlik,tekstil ve giyim malzemeleri almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak ve bunların internet ortamında pazarlamasını yapmak.
4-İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve sanal ortamda alım, satım ve pazarlamasını yapmak.
Her türlü bebek mamaları ve malzemelerini almak, satmak, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak.
Her türlü kozmetik, güzellik müstahzaratı, vücut ve cilt bakım ürünleri, kolonya, parfüm şampuan ve benzerlerinin, her türlü elektrikli, elektronik eşyanın, her türlü mutfak eşya ve ekipmanlarının, sanayi mutfaklarının, aksam ve aksesuarlarının, her türlü kırtasiye ve ofis malzemeleri ile kitap, dergi, cd, dvd ve benzeri yayınların, her türlü hediyelik eşya, oyuncak ve benzerlerinin, her türlü temizlik malzemeleri ve ürünlerinin, her türlü müzik aletleri, enstrümanları, film, cd, dvd ve benzerlerinin, tekstil ürünleri, spor malzemeleri ve aksesuarlarının, hırdavat malzemeleri ve aletlerinin, oto aksam ve aksesuarlarının, evcil hayvanlarla ilgili her türlü pet ürünlerinin, her türlü bahçe malzeme ve ekipmanlarının, çiçek, film, fotoğraf makineleri, hırdavat ürünleri, spor ve sağlık ürünleri, kişisel bakım ve hobi ürünleri, takılar, saat, gözlük, beyaz eşya, ev elektronik ürünleri, oyuncaklar, çocuklara ve büyüklere yönelik eğitim setlerinin internet ortamında pazarlamasını, alım, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak.
5-Şirket yukarıda sayılan ürünlerin tamamının internet üzerinden pazarlamasını yapar, ayrıca internet üzerinden kendi sayfasından vereceği ilave sayfalarla gerçek kişi, kurum ve kuruluşlara ürünlerini pazarlayacak internet ortamları oluşturabilir, üreticilerin ürünlerini kendi sayfalarından aracılık sıfatı ile pazarlamasını yapabilir.
ŞİRKET BU MAKSAT VE GAYELERİN TAHAKKUKU İÇİN YUKARIDA BELİRTİLEN İŞLETME MEVZUUNUN ÇERÇEVESİ İÇİNDE KALMAK ŞARTIYLA BÜTÜN HAKLARI İKTİSAP, İLZAM EDEBİLİR.
ŞÖYLEKİ;

1-Konusu ile ilgili yurtiçinde ve yurtdışında şubeler açılabilir.
2-Konusu ile ilgili komple tesis, yedek parça ve ham maddeler ile yine yarım mamul maddelerin ve sarf malzemelerin alımı, satımı ile ithalatı ve ihracatını yapabilir.
3-Konusu ile ilgili olarak her türlü ihaleye iştirak edebilir.
4-Konusu ile ilgili her türlü ticari, sınaî, mali ve hukuki tasarruflarda bulunabilir.
5-Şirket konusu içinde kalmak şartıyla taahhüt işleri, acentelik,komisyonculuk ve mümessillik yapabilir.
6-Şirket maksat ve mevzuunu gerçekleştirmek için gayrimenkul mallar satın alabilir, satın alınan gayrimenkul mallar üzerinde bina inşaat ettirip tesisler kurabilir, yine maksat ve mevzuunun tahakkuku için gayrimenkul mallar kiralayabilir, tesisler kurabilir.
7-Şirket sahibi bulunduğu menkul mallar ile gayrimenkul malları gerektiğinde satabilir, kiraya verebilir, rehin ve ipotek verebilir.
8-Şirket konusuna giren malların imalatını başkalarına fason olarak yaptırabilir.
9-Şirket maksat ve mevzuunun tahakkuku için bilcümle motorlu nakil vasıtaları iktisap edilebilir,Devir edebilir, devredebilir, kiraya verebilir ve ahardan kiralayabilir.
10-Şirket borç alma sözleşmeleri yapabilir, kefalette bulunabilir.
11-İştigal mevzuuna giren işler için dahilden ve dış piyasadan uzun, orta ve kısa vadeli krediler alabilir.
Bu nedenle de ilgili müesseseler ile anlaşmalar yapabilir, şirketin ihtiyaç duyacağı istikrazlarda bulunabilir.
Şirket alacaklarını teminat altına almak için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehini alabilir.
Fek edilebilir ve şirket mevzuundan mütebillit borçlar için gayrimenkul ipoteği ve menkul rehini verebilir.
12-Şirket uğraşma konusunu gerçekleştirmek için konu ile sınırlı menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir.Bunları borçlara rehin ve ipotek edebilir, bu ipoteklerin kaldırılmasını isteyebilir, alacakları için rehin ve ipotek kabul edebilir.
İhtiyaç fazlası menkul ve gayrimenkul malları ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MEKOS PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL