MOBİLFİX BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YAKUPLU MAHALLESİ 61. SOK. NO:15/2 PK:34524 BEYLİKDÜZÜ - BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.08.2020 22:12:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
1 puan
2 yorum
Ahmet Y.

Ahmet Y.

2 May 2021
Ahmet G.

Ahmet G.

14 Eki 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : MOBİLFİX BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 25 Şubat 2020 Salı
 • Sermaye : 50.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6221773187
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 237815-5
 • Oda Sicil Numarası : 1227571
 • NACE Kodu : 951101
 • Faaliyet Alanları : Bilgi İşlem Yazılım, Tasarım, Kurulum Hizmetleri,Bilgisayar Sarf Malzemeleri Satıcılığı,Telefon, Cep telefonu, Faks, Telsiz ve Diğer Haberleşme Cihazları ve Aksesuarları Satış, Tesisat Kuruculuğu, Bakım ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0622177318700001
 • E-Tebligat Adresi : 25828-77321-86274
TABLETİNİZ Mİ BOZULDU? MOBİL CİHAZINIZ MI BOZULDU? TÜM TABLET VE MOBİL CİHAZLARIN BULUŞMA NOKTASI

Neden MobilFix`i Tercih Etmelisiniz?
Hizmetler fark yaratır ve onları sizler için listeliyoruz.

Ekonomik Çözümler

Ürününüzü orijinal yedek parça ile onarıyor ve ekonomik çözümlerle yapmaktayız.

Uzman Ekip
Uzman çağrı merkezi, teknik servis ekibi ve kargo ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

6 Ay Ücretsiz Garanti
Ürününüzdeki onarılan bölge için tam 6 ay garanti veriyoruz ve sizleri güvence altına alıyoruz.

HAKKIMIZDA

Cep Telefon Servisi bir MobilFix Bilişim Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi kuruluşudur. 2005 yılında kurularak bu sektörde yerini alan Cep Telefon Servisi sizlere en iyi hizmet için çalışmaya devam etmektedir. Tüm Türkiye`ye hizmet vererek kargo aracılığı ile ücretsiz gönderim hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. 2005 tarihinden bu zamana kadar mobil cihazlara satış öncesi ve sonrasında hizmet vererek büyümeye devam etmektedir.

Özel cep telefon servisi olan firmamız Acer, Alcatel, Amazon, Apple, Archos, Artes, Asus, Auri, BlackBerry, Casper, Chuwi, Codegen, oncord, Cube, Dark, Dell, Escort, Everest, Excon, Exper, Ezcool, General Mobile, Genesis, Gigabyte, GoldMaster, Google, Grundig, Hi-Level, Hometech, HP, HTC, Huawei, Inca, JSmax, Jumper, Kawai, Lenovo, LG, Malata, Microsoft, Midbook, Mobee, Motorola, Navitech, Nexoc, Next, Nextbook, Nvidia, Oblio, Onda, Onyo, Panasonic, Piranha, Polaroid, PolyPad, Powerway, Praktica, ProBook, Quadro, Reeder, Rowell, Samsung, .SmartQ, Sony, Sunny, Syrox, Teclast, Toshiba, Trident, Ttec, Turkcell, Vestel, Viewsonic, Vodafone, Xiaomi, ZTE gibi markalara servis alanında destek sunmaktadır. Tüm Türkiye`ye hizmet veren firmamız: Yurtiçi Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo, Sürat kargo ve UPS kargo ile servis hizmetleri vermektedir.

Türkiye`nin hizmetinde olan firmamız sizlere kapıdan alma hizmetini de sizlere sunmaktadır. Tüm kargo firmalarının kurye hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz hizmet anlayışı yine MobilFix`dedir. Şu anda 33 personel çalıştıran ekibimiz ile mutlu bir şekilde büyümeye devam ediyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ TEKNOLOJİLERİ Meslek grubunda, BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL Bölgesinde Bilgisayarların ve bilgisayar çevre birimlerinin onarımı (ATMler ve pos cihazları dahil) konularında hizmet vermektedir.
a. Bilgisayar proğramlarının ve bilgisayar kontrolü sistemlerinin üretimi,toptan ve perakende alım-satımı,dağıtımı,ithalat ve ihracatı,montajı,bakımı ,için gerekli ham,mamul yarı mamul sistemlerinin ünitelerin parçaların ve yedeklerinin ve bunlara uygun her türlü bilgisayar ile control edilebilecek ve gelecekte uygulanabilecek teknolojide imal edilmiş mamul ve yarı mamul parça system ve üniteler olarak üretimi,toptan ve perakende alım satımı,dağıtımı,ithalat ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü bilgisayar sistemleri,yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak,her türlü yazılımı üretmek,geliştirmek,bakımlarını yapmak ve teknik hizmetlerini sunmak.
c. Kamu,özel ve tüzel kişilere bilgisayar yazılım ve donanım seçiminde fizibilite raporları hazırlamak,mühendislik,müşavirlik,destek ve servis hizmetleri almak , vermek.
d. Her marka bilgisayar ve alt mikro işlemcileri ile bilgi kaydedici,saklayıcı,yazıcı,çizici, iletici, gösterici,tahvil edici,yorumlayıcı cihaz,aksesuvar,donanım,unite,parça ve yedek parçaları üretimi, toptan ve perakende alımı,satımı,dağıtımı,ithalat ve ihracatını yapmak,montaj ve servis hizmetleri sunmak.
e. Yurt içi ve yurt dışında üretilen ve üretilecek her türlü yazılımın ithalatı,satışı ve dağıtım faaliyetlerinde bulunmak.
f. Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini, tüm bilgisayar ve ve yan donanımları birimleri mikrofilm faksim ile bunlar gibi tüm bilişim sistemleri endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek. internet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak.
g. Her türlü bilgisayar sarf malzeme alım ve satımını yapmak,bilgisayar proğramı yazmak ve program lisansı almak.
h. Bilgisayar sistemlerinin kurulması ve bunun için her türlü elektrik,elektronik domanımın toptan ve perakende alımı,satımı,dağıtımı,ithalat ve ihracatı ile montajını yapmak.
ı. Ticari amaçlı bilgi işlem merkezleri kurmak, bu merkezlerin yurt içi ve yurt dışı data şebekeleri ile irtibatını sağlamak.
j. Bilgi işlem teknolojileri alanına giren konularda projeler üretmek ve satmak,satın almak ve benzeri faaliyetleri yapmak.
k. Bilgisayar yazılım ve donanımı ile ilgili faaliyet gösteren her türlü yerli ve yabancı şirketin şubesini açmak,bayiliğini yapmak,irtibat büroları ve satış ofisleri açmak.
l. Veri hazırlama, onarma, düzenleme işlemleri veya hizmetlerini yapmak, satmak, yada bunları kiraya vermek, internet üzerinde yayınlamak.
m. Bilgisayar proğramları ve bilgisayar proğramları üzerine eğitim vermek,servis sağlamak ve bilgisayar kursları açmak.
n. Şirket konusu ile ilgili kurslar,seminerler düzenlemek,etütler,araştırma geliştirme ve test faaliyetlerini icra etmek,üretim teknolojileri geliştirmek ve güvenli kalite control sistemine ulaşmak amacıyla fizibilite ve proje taslak çalışmaları yapmak.
o. Konusu ile ilgili olarak taahhütlerde bulunmak,iç ve dış bankalardan krediler temin etmek, halkla ilişkiler faaliyetlerinde bulunmak,organizasyonlar yapmak.
p. Yurt içi ve yurt dışı fuar ve sergilere katılmak,ihtira beratı, marka, patent, lisans,know-how gibi hakları satın almak,gerektiğinde satmak.
Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak aşağıdaki işlemleri yapar:
1. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir. Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
2. Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir. Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat, kefalet, işletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir. Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir.
3. Şirket konusu işlerin oluşabilmesi için kanuni mevzuatın gerekli kıldığı tüm teşebbüs ve merasimi ifade ederek gerekli izin, imtiyaz, ruhsatname, patent, ihtira beratları, lisans, know-how marka, fesihname, belge, alameti farika gibi sınai, mülkiyet haklarını ve emsali hakları iktisap etmek veya tamamen üçüncü şahıslara devredebilir, her türlü hukuki tasarruf işlemlerde bulunmak. Ayrıca, yukarıdaki hakları kiraya verebilir veya kiralayabilir.
4. Şirket gaye ve konusunun gerçekleştirilmesi için arsa, arazi, bina ve ...ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MOBİLFİX BİLİŞİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL