MODEL UÇAK UĞRAŞ EVİ - KEMAL ATİK

SEYİTNİZAM MAH. DEMİRCİLER SİTESİ 8.CAD. GALAKSİ İŞ MERKEZİ B BLOK NO:73 KAT:5 D:207 PK:34015 ZEYTİNBURNU - ZEYTİNBURNU / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 6.05.2019 02:38:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Nahit S.

Nahit S.

1 Şub 2019

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : MODEL UÇAK UĞRAŞ EVİ - KEMAL ATİK
 • Tabela Ünvanı : MODEL UÇAK UĞRAŞ EVİ
 • Yetkili : KEMAL ATİK (Yetkili)
 • Kuruluş Tarihi : 6 Temmuz 2018 Cuma
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BAKIRKÖY VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 47179846084
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 146624-5
 • NACE Kodu : 465202
 • Faaliyet Alanları : Ahşap Kalıpçılığı,Kontrplak ve Kontrplaktan Eşya İmal ve Tamirciliği
 • Mersis No : 4717984608400020

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri

Model Uçak Uğraş Evi; Model Uçak Ahşap Ürünler, Model Uçak Balsa, Model Uçak Plywood, Model Uçak Ihlamur Çıtalar, Model Uçak Aksesuarlar, Model Uçak Drone, Model Uçak ESC, Model Uçak FPV Ekipmanlar, Model Uçak Karbon Fiber Ürünler, Model Uçak, Model Uçak Motorlar, Model Uçak Pervaneler, Model Uçak Pil ve Bataryalar, Model Uçak Pixhawk Oto Pilot, Model Uçak RC Kumandalar, Model Uçak Servo Motorlar, Model Uçak Yapıştırıcılar

RESMİ FAALİYET KONUSU
Her türlü model uçak araçlarının motorlu-motorsuz, jet motorlu, pervaneli uçakların üretimi ile yedek parçalarının üretimini, ithalat ve ihracatını alım satımı yapmak.

Bu araçların bakım ve onarımlarını yapmak, bakım onarım anlaşmalarını imzalamak, bunların kiralanması için anlaşmalar yapmak, Çeşitli şekillerde iktisap etmek ve elden çıkarmak. Yurt çapında pazarlama ve servis hizmetlerini vermek, hizmet birimlerinde çalışacak elemanların eğitimlerini sağlamak, bütün bu faaliyetlerin yürütülmesi için yurt içi ve dışında gerekli tüm anlaşmaları yapmak. Elektronik cihaz ve parçalar ile yarı iletken cihazlar, mikroçipler, entegre devreler, motorlar, elektronik hız kontrol parçaları, baskılı devrelerin alımı satımı ile imalatı ve ihracatını yapmak. Radyo, TV, posta yoluyla veya İnternet üzerinden satış yapmak.

Sportif amaçlı havacılık faaliyetlerinde bulunmak, model uçaklar imal etmek, ithalat ve ihracatını yapmak, yarışmalar düzenlemek. Konusu ile ilgili her türlü havacılık uçuş eğitimleri vermek, öğrencilere uçuş faaliyetleri düzenlemek. Amaç ve konusu ile ilgili, yurt içinde ve yurt dışında mümessillik, komisyonculuk, acentelik, bayilikler alabilir, verebilir, irtibat büroları, depolar, antrepolar, her türlü, ithalat, ihracat, taşıma ve taahhüt işlemlerini yapabilir ve bu hususları organize edebilir Amaç ve konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında üretilen mal ve hizmetlerin diğer ülkelere ihracını yapmak ve her türlü ham, yarı mamul, mamul, yardımcı madde, ambalaj, karbon fiber ürünler, balsa ağacı ürünler i ve diğer malzemeleri, benzinli ve elektrikli motorlar, makine, teçhizat, tesisat ve yedek parçaları, ürün ve tali ürünleri ithal ve ihraç edebilir, satın alabilir ve satabilir.

İhtiyaç duyulan sahalarda yabancı personel çalıştırabilir, yurt içinde ve yurt dışında personel eğitebilir, yetiştirebilir, istihdam edebilir, amaç ve konusuna dahil iş ve işlemleri üçüncü şahıslara yaptırabilir.

Elektronik cihaz ve parçalarının toptan ticareti (elektronik valfler, tüpler, yarı iletken cihazlar, mikroçipler, entegre devreler, baskılı devreler, vb.) (seyrüsefer cihazları hariç) konularında hizmet vermektedir. 


HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MODEL UÇAK UĞRAŞ EVİ - KEMAL ATİK
İPTAL