MONO LABORATUVAR SİSTEMLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH. MİLANGAZ CAD. DUMANKAYA VİZYON SİTESİ A1 BLOK NO:77/1/38 KARTAL - KARTAL / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.10.2019 16:51:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : MONO LABORATUVAR SİSTEMLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : MONO LABORATUVAR ÇÖZÜMLERİ
 • Kurucu Ortaklar : RIZA AKSOY
 • Yetkili : RIZA AKSOY
 • Kuruluş Tarihi : 10 Eylül 2019 Salı
 • Sermaye : 10.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KARTAL VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6221681100
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 207224/5
 • NACE Kodu : 310102
 • Faaliyet Alanları : Laboratuar ve Eğitim Malzemeleri İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0622168110000001
 • E-Tebligat Adresi : 25838-77399-88135
MonoLab Laboratuvar Çözümleri
“PROJELERİNİZİ HAYATA GEÇİRMEK İÇİN EN DOĞRU ÇÖZÜM ORTAĞINIZ”
Vizyonumuz "Tüm Türkiye'de ve dünyada tanınan ve sevilen bir marka olma" yolunda dürüst ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek, genç ve dinamik kadromuz ile emin adımlarla ilerlemektir.

KALİTE
Monolab olarak güvenlik kültürümüzden ödün vermeden, hizmetlerimizde en yüksek kaliteyi müşterilerimize sunmayı taahhüt ederiz.

DOĞRU PLANLAMA
Monolab olarak müşterilerimizin zamanına değer verir, çalışma takvimlerine saygı duyarız ve işin teslimatını zamanında gerçekleştiririz.

PROFESYONEL HİZMET
Monolab olarak geçmişte ki tecrübelerimiz ile ihtiyaç ve beklentilerinizi tam anlamıyla tespit ederek kağıt üzerinde tasarlanan projelerinizi hayata geçirmeyi garanti ederiz.

MONOLAB'A HOŞGELDİNİZ
Türkiye içinde bir çok proje tamamlamış, edindiği ilkeleri ile müşterilerine verdiği kaliteli hizmeti sektörde kanıtlamış bir firmayız.

Projeleri zamanında ve bütçe sınırları içinde tamamlamak
Yüksek işçilik kalitesi
Yüksek ürün kalitesi
Uygun güvenlik ve iş sağlığı gereksinimlerinin karşılanması

RESMİ FAALİYET KONUSU
MOBİLYA Meslek Grubunda İSTANBUL / KARTAL Bölgesinde Laboratuvarlar ve teknik bürolar için tezgahların ve mobilyaların imalatı (mikroskop masaları, laboratuvar masaları (vitrinli, gaz memeli, musluk tertibatlı, vb. olsun olmasın), çeker ocaklar, teçhizatsız çizim masaları, vb.) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1- Başta Kimya Laboratuvarları olmak üzere her türlü tesislerin mobilya, tezgah sistemleri ve dekorasyon işlerini yapmak, kullanılacak olan ekipmanları (cihazlar, kimyasal malzeme, cam ve plastik sarf malzemeler) tedarik etmek, taahhütlerde bulunmak.
2- Laboratuvar ile ilgili her türlü tesisat, donanım, mobilya, dekorasyon malzemeleri, ahşap plastik ve metalden büro ve dekorasyon işleri, masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak.
3- Mobilya imalatı için gerekli olan her türlü orman ürünleri ve mamullerinin alımını, satımını, ithalatını, ihracatını yapmak.
4- Laboratuvar cihazları ve deneyler için kullanılacak her türlü kimyasal maddenin alımını, satımını, ithalatını,ihracatını yapmak.
5- Türkiye sınırları içinde veya yabancı ülkelerde, resmi ve özel kurum ve kuruluşları tarafından kapalı zarf, açık arttırma, eksiltme, teklif alma ve pazarlık usulü ile ihaleye çıkarılacak her türlü küçük ve büyük yapıların her türlü inşaat işlerini anahtar teslimi taahhüt etmek.
6- Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüd, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek.
Şirket bu amaçla;
a - Çalışma konusuna giren mamullerin ve emtianın alım satımı ithalini, ihracı, depolanmasını ve saklanmasını, toptan ve perakende satış mağazaları depolar ve soğuk hava depoları ve bunlara mümasil sistemler vücuda getirip işletebilir.
b- Amaç ve konusuna giren faaliyetleri serbest bölgelerde icra edebilir. Serbest bölgede işyeri depolar ve tesisler kurabilir, şubeler açabilir, serbest bölgeler mevzuatının gördüğü her türlü işlem ve faaliyetlerde bulunabilir.
c - Çalışma konusuna giren malzeme, gerekli hammadde, yardımcı madde ve yedek parçaları, yurt içinden alabilir, yabancı memleketlerden ithal edebilir.
d - Konusu ile ilgili taahhütlerde bulunabilir ve ihalelere girebilir.
e - Konusu ile ilgili yerli ve yabancı firmalardan acentelik mümessillik ve bayilikler deruhte edebilir. Aynı maksatla acente mümessillik ve bayilikler tesis edebilir. Distribütörlük anlaşmaları yapabilir. Distribütörlük alabilir, verebilir.
f - Konusu ile ilgili sahalarda yurt içinde ve yurt dışında her türlü ticari ve sınai imtiyazlar telif ve patent hakları alameti fabrikalar ve sair maddi ve fikri haklar konusunda anlaşmalar yapabilir, bunları satın alabilir, satabilir, devredebilir.
g - Çalışma konuları ile ilgili gayrimenkul satın almak, satmak, devir, ferag, kısmen veya tamamen kiraya vermek veya kiralamak ayrıca irtifa, intifa, sükuna hakları ile medeni kanun hükümleri gereğince ayni ve gayri maddi haklarla ilgili her çeşit iltizamı ve tasarruf işlemleri yapmak, gayrimenkuller üzerinde mükellefiyetli ve mükellefiyetsiz tasarruflarda bulunmak, ipotek almak ve ipotek vermek, leye ve aleyhine ayni haklar tesis etmek.
h - Amacına ulaşmak için her türlü mali, ticari, idari tasarruf ve faaliyetlerde bulunabilir. İç ve dış piyasalardan orta ve kısa vadeli kredi alma anlaşmaları akdedebilir, gayrimenkul ve üretim tesisleri kiralayabilir. Kiraya verebilir. Şirket yine amacı doğrultusunda üçüncü şahıslara kefalet edebilir veya bunların kefaletini alabilir.
ı -Yukarıda yazılı islerin temini için kurulmuş veya kurulacak şirket ve müesseselere ortaklık tesis edebilir, bunlara iştirak edebilir, devir alabilir, gerektiğinde bunların tasfiyesine tevessül edebilir.
i- Şirket amaçlarını yerine getirebilmek için yurt içinde ve mevzuat hükümleri dairesinde yurt dışındaki pazarlamada, uzun vadeli, orta vadeli ve kısa vadeli borca girebilir. Kredi temin karşılığında garanti verebilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MONO LABORATUVAR SİSTEMLERİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL