MURAT AKMAN Fİ YAPIM MEDYA

OSMANAĞA MAH. KUŞDİLİ CAD. YUVASAN IS HANI NO:48/3 PK:34714 KADIKÖY - KADIKÖY / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 22.11.2019 01:02:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : MURAT AKMAN Fİ YAPIM MEDYA
  • Tabela Ünvanı : Fİ YAPIM MEDYA
  • Kuruluş Tarihi : 8 Nisan 2019 Pazartesi
  • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KADIKÖY VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 14015911664
  • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 187750/5
  • NACE Kodu : 781004
  • Mersis No : 1401591166400001
Medya Televizyon Dizi Sinema Reklam Prodüksiyon Casting Ajansı
Fi yapım medya ile sizlerde birçok dizi ve filmlerde rol alabilirsiniz.Tek yapmanız gereken bizlere başvurunuzu yapmak.

2007 yıllarında faaliyete geçen ajansımız, profesyonel ve dinamik ekibi ile birlikte kaliteyi ilke edinerek başarılı projelere imza atmıştır. Bünyemizde bir çok oyuncu yetiştirerek başarıları ile isimlerinden sözettirmeye çaba gösterdik. Kurumsal bir kimlik anlayışı ile sektörde ciddi başarılara imza attık. Kurulduğumuz günden itibaren sürekli büyümeyi ve kendimizi geliştirmeyi hedefleyerek güvenilir bir ajans olabilmenin temellerini attık.Gelişen teknolojiden yararlanarak Türkiye'nin her şehrinden oyuncu adaylarına online başvuru ile kapılarımızı açtık. Her yaştan oyuncu olmak isteyen adaylarımıza fırsat tanıyarak cast kadromuzdayer almalarını sağladık. Ekibimizin koordineli çalışmaları ile bir çok projeye oyuncu temin ederek tercih edilen öncü ajanslar arasında olmayı başardık. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı bizi fark yaratan firmalar arasına taşıdı. Sinema ve televizyon sektörüne özgü olan yeteneklerinizi değerlendirebilmeniz için kariyer yolunuza ortak oluyoruz. Atacağınız adımları ve eğitimlerinizi destekleyerek geleceğin başarılı oyuncuları arasında olmanız için ekibimiz yoğun bir çalışma içerisine giriyor.Merkezi İstanbul'da bulunan ajansımız farklı illerde anlaşmalı kurumları ile yeni yüzlere fırsat tanıyarak geniş bir cast kadrosu oluşturmuştur. Ajansımızın rehberliği eşliğinde oyunculuk mesleğine ilk adımı atabilirsiniz. Ajansımız sadece dizi ve film projeleri ile sınırlı kalmayarak reklam çekimleri, modellik ve mankenlik alanlarında da faaliyet göstermeye devam ediyor. Aynı zamanda prodüksiyon hizmetleri de sunarak ailemizi genişletiyoruz.

NEDEN BİZ?
Başarıya giden yolun hedef belirlemeden geçtiği düşüncesine inanarak, hizmetlerimizin geniş kitlelere ulaşmasını hedefledik. Kuruluşunun ilk yıllarında küçük bir ekip ile yola çıkarak şimdilerde büyük bir aile olmayı başarmış durumdayız. Oyunculuk alanında yetenekleriniz ajansımız için her zaman çok önemli olmuştur. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ajansımızın rehberliğinde kariyer planınızı oluşturabilirsiniz. Uzman kadromuzun deneyimlerinden faydalanarak ilerleyeceğiniz yolun yönünü birlikte belirliyoruz. Fuarlar, katalog çekimleri, tanıtımlar ve daha bir çok alanda profesyonel çalışmalarımız ile başarılı sonuçlar alıyoruz. Hedefimiz daha da büyüyerek oyunculuk hayali olan adaylarımızın hayallerine ortak olmaktan geçiyor.

RESMİ FAALİYET KONUSU
BİLGİ, İLETİŞİM VE MEDYA Meslek Grubunda İSTANBUL / KADIKÖY Bölgesinde Oyuncu seçme ajansları ve bürolarının faaliyetleri (tiyatro rol dağıtım ajansları vb.) konularında hizmet vermektedir. Firma İş Konusu: Sinema filmleri, diziler, reklamlar, televizyon programları için projeler yapmak. Sinema filmleri, diziler, reklamlar, televizyon programları için oyuncu temin etmek, çekim yapmak, senaryo yazmak.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
MURAT AKMAN Fİ YAPIM MEDYA
İPTAL