SEFA SÜRÜCÜ NEDEN YAPIM

ŞEREFİYE MAH. SÜLEYMAN KUYUMCU CAD. NO:38/Z 14 PK:81010 MERKEZ - DÜZCE / DÜZCE / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 9.02.2019 02:32:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Nahit S.

Nahit S.

8 Şub 2019

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : SEFA SÜRÜCÜ NEDEN YAPIM
  • Tabela Ünvanı : NEDEN YAPIM
  • Yetkili : SEFA SÜRÜCÜ
  • Kuruluş Tarihi : 21 Aralık 2018 Cuma
  • Vergi Dairesi : DÜZCE - DÜZCE VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 7880664056
  • Ticaret Odası : DİĞER
  • Oda Sicil Numarası : 43043
  • NACE Kodu : 731101
  • Faaliyet Alanları : Reklâmcılık

SEFA SÜRÜCÜ YAPIMCI & YÖNETMEN
Reklam ve tanıtım filmleri, ön yapım hazırlıkları, profesyonel seslendirme, zengin çekim olanakları, özgün kurgu teknikleri, tasarım ve marka yönetimi gibi çalışmaların yanı sıra sosyal medya, yerel TV kanalları ve sinema salonları gibi iletişim mecralarında boy göstermenizi sağlıyoruz. Geçmişten getirdiğimiz reklamcılık ve sinema birikimimizle, güvene dayalı hizmetlerimizle yanınızdayız. 

Önce neden vardı. Bir nedenden dolayı dünya var oldu. Nice duygunun, düşüncenin ve ihtiyacın altında nedenlerin mührü var. Hepimizin hayatı nedenlerin ipliğine sıkı sıkıya bağlı. Nedensiz üretilmiyor, nedensiz yazılmıyor, nedensiz yaşanmıyor. İşte her şeyin bir nedeninin olduğu yerde Neden Yapım var. Yenilikçi bir imaj ve yaratıcı bir enerji için Neden Yapım’ın diline ihtiyaç duyuluyor. Neden mi? Sunduğumuz çok sayıda nitelikli hizmetten dolayı elbette:

Reklam / Tanıtım Filmi
İnsanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmek, bir düşünceye yöneltmek, dikkatlerini bir ürün yahut hizmete, fikir ve kuruluşa çekmek için yapılan video çalışmasıdır. Her türlü iletişim kanalıyla hedef kitle üzerinde farkındalık oluşturulması amaçlanır.

Kısa Film / Video Klip

Kısa film; hazırlanan senaryo doğrultusunda bir konuyu sinemanın teknik imkânlarını kullanarak ve sanatsal kaygı güderek gerçekleştiren kısa süreli eserdir. Video klip; bir şarkının ve şarkıcının tanıtımını yaparak bilinirliğini arttıran, gündemde kalmasını sağlayan ve belli bir çevre tarafından talep görür hâle gelmesini mümkün kılan tanıtım filmidir.

Danışmanlık
Danışman; uzmanlığı olan alanda tüm bilgisini müşterileriyle paylaşan, bilgisini hiçbir durumda saklamayan ve muhatabına karşı kesinlikle dürüst kalan uzman kişidir. Bir ürünün veya hizmetin stratejik hedefler doğrultusunda satışının gerçekleşmesi için bir marka yönetim danışmanlığıyla imaj ve algı yaratma çalışması yürütülmesi olmazsa olmaz bir gerekliliktir.

Sefa Sürücü'nün yönetmenliğini yaptığı projelerden örnekler

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
SEFA SÜRÜCÜ NEDEN YAPIM
İPTAL