NOVA EV ALETLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BALMUMCU MAH. BARBAROS BLV N:66 A PK:34349 BEŞİKTAŞ - BEŞİKTAŞ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 26.02.2020 12:50:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri, yorumlar ve şikayetler

Şikayet Yaz İşletme hakkında yorum yaz
5 puan
1 yorum
Aslıhan E.

Aslıhan E.

23 Şub 2020

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : NOVA EV ALETLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 11 Ekim 2019 Cuma
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEŞİKTAŞ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6320990721
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 212683/5
 • NACE Kodu : 475401
 • Faaliyet Alanları : Beyaz Eşya İmal, Satış ve Tamirciliği,Elektrikli Araç Gereç ve Ev Aletleri İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0632099072100001
 • E-Tebligat Adresi : 25909-76387-29061
Nova Ev Aletleri kurulduğu yıldan bu güne kadar mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan firmamız, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

Kuruluşundan bu güne firmamız ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ Meslek Grubunda İSTANBUL / BEŞİKTAŞ Bölgesinde Belirli bir mala tahsis edilmiş mağazalarda beyaz eşya ve elektrikli küçük ev aleti perakende ticareti (buzdolabı, çamaşır makinesi, su ısıtıcı, vantilatör, davlumbaz, tost makinesi, mutfak robotu, vb.) (radyo, televizyon ve fotoğrafçılık ürünleri hariç) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1-Her türlü dayanıklı tüketim malları buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, video, teyp,radyo,mutfak robotları, saç kurutma makinesi, müzik seti, fırın,şofben, elektrik süpürgesi, uydu anteni, tv sehpaları , elektrikli ve elektriksiz küçük ev aletleri,elektrikli ısıtıcılar, her türlü elektrik ve elektronik eşya, beyaz eşya, oto teyp, cd çalar, dvd,vcd, ve benzeri ürünlerin ve sarf malzemelerinin alımını, satımını ve pazarlamasını, ithalatını ihracatını toptan ve perakende olarak yapmak bakım, onarım ve servis hizmetlerini yapmak, bunlarla ilgili yedek parça aksamlarının ithalatı, ihracatı, toptan perakende alım satımını yapmak, Bu cihazların teknik servis bayiliklerini almak ve işletmek.
2-Elektrikli ve elektriksiz mutfak aletleri, kahve makinaları ve kahve ekipmanları alım satımı, ithal ve ihracı, bu ürünlerin pazarlanması.
3-Her türlü züccaciye, çelik mutfak eşyası, şişe, cam ürünleri, porselen, emaye, plastikten mamul ürünler, mutfak eşyaları alım satımı, ithalatı ve ihracatı.
4- Her nevi çekirdek, çiğ kahvenin , granül kahvenin, kakao ve kahve kremalarının ,her nevi çayın ithalat, ihracatını ve ticaretin yapmak,
5-Çekirdek kahvenin makinelerde kavrulma işlemlerinin yapılması, kavrulmuş kahvelerin değirmenlerde çekilmesi ve toz haline getirilmesi, ambalajlanması
6- Her türlü kuruyemiş ürünlerinin toptan ve perakende alımı satımı, imalatı ile ithalat ve ihracatını yapmak
7- Kahve ambalaj makinaları ve hazır kahve ambalajları alım, satım ve ithalatını yapmak
8- Her türlü baharat ve aktariye ürünlerinin alım satımı, ihracat ve ithalatı ile pazarlamasını yapmak.
9- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü şifalı bitkilerin alımı, satımı, pazarlaması ve dağıtımını yapmak,
10-Şirket birleşmeleri ve satın almaları konusunda danışmanlık yapmak, işlemlerini yürütmek
11-İnternet üzerinden reklam hizmetleri, elektronik ticaret (e-ticaret) yapmak. Telif ve patent hakları elde etmek. Şirket reklam amacı ile internet tasarımı ve sayfalarının, reklam,elektronik posta kutularının hazırlanması, firma isim ve tescili ve internet üzerinde alan bulundurmak, yayın yapmak, internet sunucularının kurulması, kiralanması, internet üzerinde erişimin sağlanması
12-Şirket ticari ve gayri ticari ilan ve reklamları alabilir. Bu ilan ve reklamları araçlar üzerinde yayınlatabilir veya yayınlattırabilir. İlan ve reklamlara ait dokümanları, filmleri, teyp, CD, video kaset, fotoğraf, slayt, kitap, dergi, gazete, broşür, katalog, harita, tabela, pano, afiş gibi ışıklı ışıksız her türlü ilan ve reklam işlerini almak, yapmak veya başkalarına yaptırmak
13-Bilumum reklam, tanıtım ve promosyon hizmetleri vermek. Reklam ve tanıtım ajanslığı yapmak, yerli ve yabancı radyo, televizyon ve yazılı medya kuruluşları ile reklam anlaşmaları yapmak, radyo, televizyon ve sinema reklamları için ses ve film kayıtları, grafik ve animasyon tasarımları yapmak veya yaptırmak.
14-Yayınlanacak reklamlar için yerli ve yabancı şahıs ve firmalardan reklam almak, yayınlamak, yayınlatmak, aracılık etmek, bu faaliyetlerle ilgili radyo, televizyon, yazılı basın ve sinemalarda yer ve süre satın almak, kiralamak ve bu yerleri pazarlamak.
15-Bu amacını gerçekleştirmek için kullanılan tüm hammadde, yarı mamul, mamul, alet, makine, cihaz ve teçhizatın alım satımı, ithalat ve ihracatını yapabilir.
16- Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek.
17- İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek.
18-Her türlü bebek mamalarını almak, satmak, imalat, ithalat ve ihracatını yapmak.
19-Bebek mamaları ile ilgili ham, yarı mamul ve mamul maddelerini almak, ihracatını yapma
20-Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini, pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak.Yemek üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devir almak.
21-Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir, kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar.
22-Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. 23-Şirket her türlü bilardo salonu, kahvehane, kafe, çay bahçeleri açar, kiralar, kiraya verir ve işletmesini yapar.
24-Her türlü eğlence ve gösteri merkezi, sergi ve panayır alanı, kongre merkezi, sanatsal gösteri merkez kompleksi işletmek, kiraya vermek, kiralamak ve danışmanlık yapmak. Yetkili mercilerden izin almak kaydıyla yurt içinde ve yurt dışında sanat ve eğlence gösterileri, konserler, müzikal oyunlar, tiyatro oyunları, folklor gösterileri, bale oyunları, eğlence ve yarışma programları ve benzeri sanat ve eğlence faaliyetleri organize etmek, sergilemek, tertip etmek veya ettirmek.
25-Sesli ve ışıklı, görüntülü .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
NOVA EV ALETLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL