NOVART İSTANBUL PRODÜKSİYON HİZMETLERİ SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

YEŞİLCE MAH. ÇELİK CAD. NO:43 KAĞITHANE - KAĞITHANE / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 17.05.2019 14:17:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : NOVART İSTANBUL PRODÜKSİYON HİZMETLERİ SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : NOVART.İSTANBUL
 • Kurucu Ortaklar : MEHMET PEHLİVAN
 • Yetkili : MEHMET PEHLİVAN
 • Kuruluş Tarihi : 8 Mayıs 2019 Çarşamba
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - MASLAK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6320940169
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 191880/5
 • NACE Kodu : 742026
 • Faaliyet Alanları : Fotoğrafçılık
 • Mersis No : 0632094016900001
 • Çalışan Sayısı : Yalnızca kendim
Novart İstanbul | Moda Reklam Tanıtım Stüdyo Fotoğrafçılığı
Novart Creative Production Studio

Novart İstanbul Creative Production Studio, değişen dünyadaki reklam ve tanıtım ihtiyacınıza cevap vermek için Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarından oluşan bir ekip tarafından kurulmuş, kreatif görsel çözüm merkezidir.

Novart İstanbul Creative Production Studio, değişen dünyadaki reklam ve tanıtım ihtiyacına karşılık vermek için kurulmuş bir kreatif görsel çözüm merkezidir.

Görünürlük ve yaratıcı görsellik, günümüz dünyasının anahtar kelimesidir. Daha çok görünmek ama yaratıcı ve etkili görünmek hem sizin konumlandığınız yeri yukarıya taşıyacak hem de ilgili kesime doğru bir şekilde ulaşmanızı sağlayarak hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Kişi ve firmaların günümüz dünyasındaki görsel çöplükten sıyrılmasını sağlayacak, görsel anlamda kendi imzalarını atabilecekleri, kalitesini ve farkını ortaya koyarak ilgili kesime en etkili şekilde ulaşmasını sağlamayı amaç edinmiş olan Novart İstanbul Creative Production Studio; Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarından oluşmuş kreatif bir ekiptir.

Görselliği ve tanıtımı, fotoğraf ve video gibi dallar ile sınırlandırmayan Novart İstanbul Creative Production Studio, bir bütün olarak tüm görsel kimliğinizi oluşturacak tüm görsel hizmetlerinize cevap vermek için kurulmuştur.

MODA – REKLAM TANITIM STÜDYO FOTOĞRAFI

Ağırlıklı olarak Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarından oluşan kreatif ve deneyimli ekibimiz ile iş disiplinimizi birleştiriyoruz. İhtiyacınızı anlayarak ona uygun çözümler üretme perspektifimiz ile olmazlara değil ‘Nasıl yaparız?’ a odaklanıyoruz. İyi sonucun, iyi bir ekip, güven ve iş birliği ile olduğunun bilincindeyiz.

MİMARİ VE MEKAN TANITIM FOTOĞRAFI
Bina ve mekanın nasıl okunacağını, nasıl gösterileceğini bilen Güzel Sanatlar Fakültesi mezunlarından oluşan fotoğraf, video ve drone çekimi konusunda deneyimli ekiplerimiz bu alandaki görsel tanıtım ihtiyaçlarınıza en doğru ve yaratıcı çözümleri sunuyoruz.

VİDEO TASARIM – KURGU – RENK STÜDYOSU
Görünür olmanın var olmak ile eş tutulduğu bu görüntü çağında, çarpıcı videolar ile akıllara kazınmak istediğinizin farkındayız. Sinema sektöründe yetişmiş deneyimli ekibimiz ile, ihtiyacınızı anlayarak ona en pratik çözümü sunmaya odaklanıyoruz. Video Çekim, kurgu ve Renk Düzeltme-Color Correction aşamalarının tümünü tek yerde sunan stüdyomuzda, size çarpıcı, kaliteli görüntüler vermek kadar zaman kazandırmak da en büyük amacımız.

EVENT ETKİNLİK ÖZEL GÜN FOTOĞRAFI
Büyük emeklerle hazırladığınız festival, gala, açılış gibi büyük etkinlik ve eventlerin; düğün ve doğum ve gibi özel günlerin sizin için öneminin farkındayız. Ancak geriye kalan fotoğraf ve videolar ile anlatılabilecek, geniş kitlelere duyurulabilecek bu günleri, yüzünüzde tebessümle bakacağınız görseller ile hatırlamanızı istiyoruz. En özel, seçkin ve büyük etkinliklerin dahi altından kalkabilecek kalabalık, disiplinli bir ekibiz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
FOTOĞRAFÇILIK Meslek Grubunda İSTANBUL / KAĞITHANE Bölgesinde Reklamcılık ile ilgili fotoğrafçılık faaliyetleri (reklam görselleri, broşür, gazete ilanı, katalog vb. için ticari ürünlerin, moda kıyafetlerinin, makinelerin, binaların, kişilerin, vb.nin fotoğraflarının çekilmesi) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1-Şirket yurtiçinde veya dışında her türlü görsel reklamların, iç ve dış mekan çekimlerinin, çekilmiş görüntülerin montajlanmasını, izlemeye hazır hale getirilmesini, tanıtım, sanatsal içerikli filimler, belgeseller, klipler vb nitelikte filmlerin prodüksiyonlarını ve çekimlerinin yapılmasını, senaryolarının yazılmasını yapar. Her cins ve ebatta renkli ve siyah beyaz fotoğraf basım işi; her cins ve ayarda artistik, teknik, sanayi, moda ve reklam fotoğraf ve dia pozitif çekim işlerini ifa etmek; nişan, düğün, yaş günü ve diğer toplantılarda profesyonel video, film ve fotoğraf çekimleri yapmak.
2-Uzun ya da kısa metrajlı sinema filmi, dizi film, televizyon filmi, reklam filmi, tanıtım filmi, klip çekimi, üretim ve yapımcılığı, prodüksiyonu, montajı, dublajı, alım satımı, dağıtımı, pazarlanması, ithalat ve ihracatını yapmak, yurtiçi ve yurtdışında gösterimini sağlamak, Yurtiçi ve Yurt dışı sinema, dizi film, belgesel film ve her nevi film dağıtımı yapmak, gösterime sunmak, satış ve pazarlamasını yapmak. Her türlü Televizyon, Radyo programları yapmak, Sinema, Tiyatro gösterileri düzenlemek, her türlü skeç, tiyatro, fotoğrafçılık görsel sanatlarla ilgili filmlerin çekimi , drama, animasyon, çizgi film, belgesel, eğlence ve show programları ve konserleri çekmek çektirmek ya da başka kuruluşlara hazırlatmak, söz konusu yapımlar için sponsor firmalarla anlaşmak, bu eserleri , yurt içi ve yurt dışı her tür televizyon, radyo, film ve video şirketlerine pazarlamak, kiralamak yahut satmak
3- Her türlü halkla ilişkilerle ilgili hizmetler vermek. Yerli ve yabancı manken, film, tiyatro, ses, dans sanatçılarının ajanlığını yapmak. Reklam ajansı kurmak. Her türlü reklam işleri yapmak, reklam filmleri çekmek. Reklamcılıkla ilgili olarak hediyelik eşya ve promosyon ürünlerinin alımını, satımını, ithalat ve ihracatını yapmak.
4-Şirket her türlü yazılı, görsel ve işitsel basın ve yayın ortamlarında yayınlanabilecek tanıtım ve reklam ürünleri, tanıtım ve reklam kampanyaları hazırlar ve bu reklam işleri için broşür, katalog, poster gibi basılı işler, tasarı, uygulamalar ve danışmanlık yapar.
5-Şirket Basın Ajanslığı faaliyetleri ile birlikte konusu ile ilgili olarak radyo ve televizyon kanallarına haber, özel haber , eğlence, dizi, yarışma, belgesel ve toplum kurallarına uygun her türlü eğitici ve öğretici programlar yapar.
6-Şirket metal, ahşap, cam, seramik, porselen, taş, mum, plastik, kağıt, polyester, bez ve deriden mamul olmak üzere her türlü turistik ve hediyelik ürünlerin; Her türlü sanatsal ürünler ile antika eşyalar, el sanatları eserleri, tablolar, hat sanatları, el yazmalarının; Her türlü promosyon ve oyuncaklar ile bunlara ilişkin aksesuarların ve ham maddelerin;
7-Her türlü yünlü, pamuklu, ipekli, sentetik iplik ve karışımlardan imal edilen giyeceklerin, her türlü kumaş, iplik ve deriden mamul hazır konfeksiyon ürünlerinin, triko, deri, kösele, kürk ve bu maddelerden mamul eşya, saraciye eşyası, ayakkabı ve benzeri eşyaların; Erkek ve Kadın giysileri ile her türlü gece kıyafetleri, çocuk konfeksiyon ürünleri, spor, kayak ve yüzme kıyafetleri ile her türlü giyim aksesuarlarının; Yukarıda sıralanan ve ana konu ile ilgili meydana gelecek ek faaliyetlerde kapsayacak şekilde bahsi geçen alanlarda faaliyette bulunmak iştigal konuları ile ilgili ürün ve malzemelerin tamamının İnternet üzerinden pazarlamasını, Toptan ve Perakende ticareti ile ithalat ve ihracatını yapar. Ayrıca İnternet üzerinden kendi sayfasından vereceği ilave sayfalarla gerçek kişi, kurum ve kuruluşlara ürünlerini pazarlayacak İnternet ortamları oluşturabilir, üreticilerin ürünlerini kendi sayfalarından aracılık sıfatı ile pazarlamasını yapabilir.
Şirket bu amaç ve konularını gerçekleştirebilmek için;
1- Şirket amaç ve konusuna ait işlerin yapılması için gerekli tesis, plato, laboratuarlar, set ve atölyeleri kurmak ve kurulmuş benzeri tesisleri ve stüdyoları kiralamak,satın almak,bu nitelikteki tesis sahipleri ile her türlü ortaklık yada anlaşmalar yapar. Gerekli araç,nakil vasıtaları,makine ve bunların yedek aksamını satın almak,ithal etmek,gayrı menkuller iktisap etmek,sahip olunan gayrı menkul, ekipman ve tesisleri gerektiğinde satmak veya kiraya vermek,gayrı menkuller ve tesisler kiralamak,satış ve teşhir yerleri kurmak gerektiğinde bunları kiralamak,kiraya vermek ve satmak,şirketin ve üçüncü şahısların borç ve alacaklarını teminen ipotek,rehin kefalet ve diğer teminatları vermek ve almak,ipotek ve rehinleri fek ve tadil etmek gibi işlemlerde bulunabilir.
2- Amaç ve konusu ile ilgili olan veya bu faaliyetleri için faydalı bulunan konularla ilgili eğitim vermek, amacıyla eğitim organizasyonları düzenler, bu amaç ile ilgili her türlü sınıf ve alan kiralayabilir.
3-Amaç ve konusu ile ilgili olan veya bu faaliyetleri için faydalı bulunan ihtira hakları ve beratları,marka,patent,teknik yardım,ticaret unvanı,imtiyaz ve ruhsatnameler ile bunun gibi diğer fikri ve sınai mülkiyet haklarını devir alabilir.Kullanabilir.Teminat olarak gösterebilir.Kiralayabilir.
4-Amaç ve konusu ile ilgili işleri yapan gerçek ve tüzel kişilerle şirketler kurabilir.Kurulmuş ve kurulacak şirketlere iştirak .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
NOVART İSTANBUL PRODÜKSİYON HİZMETLERİ SANAYİ VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL