ODAK TECH MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

BEYLİKDÜZÜOSB MAH. BİRLİK SANAYİ SİTESİ 3. CAD. NO:13/74 PK:34524 BEYLİKDÜZÜ - BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 14.09.2020 14:03:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ODAK TECH MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 2 Aralık 2019 Pazartesi
 • Sermaye : 240.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - BEYLİKDÜZÜ VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6340887907
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 221090-5
 • Oda Sicil Numarası : 1210882
 • NACE Kodu : 281205
 • Faaliyet Alanları : Hidrolik Makine ve Teçhizat İmal, Satış ve Tamirciliği,Mekanik, Hidrolik (Sıvı) ve Pnömatik (Hava) Sistemlerle Çalışan Makine İmal, Satış ve Tamirciliği
 • Mersis No : 0634088790700001
 • E-Tebligat Adresi : 25919-56329-02195
Odak Tech – Hidrolik & Pnömatik Sistem Çözümleri 
Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon, Test Sistemleri, Mühendislik, Tasarım&Projelendirme ve İmalat konularında sayısız proje gerçekleştirerek sahada sorunsuz devreye almış olmanın verdiği güven ve haklı gururla siz paydaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Odak Tech Hakkında
Hidrolik & Pnömatik Sistemlerde Çözüm Ortağınız

Müşteri odaklı çalışmalarımız ile güvene dayalı tesis ettiğimiz sektör serüvenimize, yaklaşık 15 senedir süregelen satış ve proje mühendisliği deneyimimiz ışığında, 2019 yılında kurduğumuz Odak Tech Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile devam etmekteyiz.

Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon, Test Sistemleri, Mühendislik, Tasarım & Projelendirme ve İmalat konularında sayısız projeyi gerçekleştirerek sahada sorunsuz devreye almış olmanın verdiği güven ve haklı gururla siz paydaşlarımıza daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız.

Aynı zamanda Teknik Servis, Yedek Parça ve Eğitim konularında da hizmet vermekteyiz.

Proje ve Mühendislik
Hidrolik Güç Üniteleri

Pek çok farklı uygulama için hidrolik güç üniteleri atölyemizde;
kuvvet, hız, frekans, çalışma sırası, pozisyon koruma, hız sabitleme v.b. fonksiyonlara göre tarafımızca projelendirilip üretilmektedir. Hidrolik güç ünitelerimiz sızdırmazlık, basınç ve fonksiyon testine tabi tutulmaktadır.

Hidrolik Silindirler
Uygulamaya göre hidrolik silindir tasarımı, hidrolik silindir imalatı, hidrolik silindir testi, montaj ve devreye alma işlemleri yapılmaktadır.

Hidrolik Valf Standları
Yapılacak sistem donelerine göre projelendirme, Müşteri istekleri doğrultusunda blok giriş-çıkış yönleri tasarımı, Çalışma ortamına göre açık veya kapalı stand tasarımı.

Hidrolik Valf Blokları
Hidrolik bloklar, her müşterinin uygulamasına yönelik özel olarak dizayn ve imal edilir. Devre mantığı ve işlevselliği, performans, güvenlik ve montaj beklentilerini karşılayacak şekilde ileri mühendislik yaklaşımıyla üretilir.

Hidrolik Akümülatör Standları
Pistonlu Akümülatör Standları, Balonlu Akümülatör Standları, Nitrojen Tüp Standları, Proje ihtiyaçlarına göre efektif seçim, yerleşim, ihtiyaçlarına göre yatay ve dikey tasarım.

Merkezi Yağlama Sistemleri
Merkezi otomatik yağlama sistemi; makinenin çalışmaya, başlamasından itibaren ilk yağlamayı yaparak devreye girer. Ve belirlediğiniz zaman aralıklarında istenilen yerlere istenilen miktarda yağ göndererek makinelerden azami ölçüde istifade etmenizi sağlar.

Hidrolik Filtreleme Üniteleri
Tüm hidrolik filtre çeşitlerinin imalatı. Yüksek kalite. Yüksek performans. Uygun üretici fiyatı. Özel tasarım. Endüstrinin ihtiyaçlarını karşılama. Zamanında teslimat. Partikül boyutlarını tutacak şekilde mikron dizaynı. Aşındıran ve kirleten parçacıkların filtrelenmesi.

Pnömatik Sistemler
Pnömatik, hava basıncı ile çalışan otomasyon makineleridir. İlk buhar kazanlarının ortaya çıkmasıyla birlikte elektrikten hidrolikten çok önce pnömatik bilimi ortaya çıkmıştır.

Özel Makina İmalatı
İhtiyaçlarınız tanımlanarak size en uygun çözümün bulunması temel hedeftir.Amaca uygun endüstriyel ürünlerin mekanik ve elektronik sistem tasarımları firmamız bünyesinde yapılmaktadır.Sanayinin İhtiyaçlarına yönelik özel tasarım ve üretim hatları imalatı Firmaya özel makina tasarımı , analizi projelendirmesi ve imalatı Firmamızın kalitesiyle tanışan müşterilerimizin ürettiğimiz makine ile daha hızlı iş yapacak ve daha çok gelir elde edilecektir.Firmamız uzun yıllar sektörde hizmet vermesi ve ürettiği makinalarda ön plana çıkması herzaman tercih edebilme sebeplerimizden biridir.

Test Sistemleri ve Aparatları
ARGE / ÜRGE kapsamındaki prototip ya da seri üretim ürünler için ihtiyaç duyulan test sistemlerinin; projelendirme, tasarım, imalat ve devreye alma hizmetlerini vermekteyiz.

RESMİ FAALİYET KONUSU
TAKIM TEZGAHLARI VE OTOMASYON Meslek Grubunda İSTANBUL / BEYLİKDÜZÜ Bölgesinde Akışkan gücü ile çalışan ekipmanların ve bunların parçalarının imalatı (hidrolik ve pnömatik motorlar, hidrolik pompalar, hidrolik ve pnömatik valfler, hidrolik sistemler ve bunların parçaları) konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
1.Her nevi hidrolik ve pnömatik konularla ilgili komple tesisleri,donanımları,parça ve komponetleri ve bu konuların elektrik ve mekanik aksamlarını,bağlantı ve birleştirme parçalarını ayrı ayrı ve kısmen veya komple imal etmek veya ettirmek,bunların her türlü ticaretini yapmak,bunları gerektiğinde ithal ve ihraç etmek.
2. Her türlü sanayi ve iş makineleri,cihazları ile bunlara ait yedek parçaları, teçhizat ve ekipmanlarının alımını, satımını, pazarlamasını, ithalatını, ihracatını ve dahili ticaretini yapmak. 3. Bilumum elektrikli ve elektronik makine ve aletlerin üretimi, tamir ve montajını yapmak.
KONUSU İLE İLGİLİ OLMAK ŞARTI İLE AŞAĞIDAKİ İŞLEM VE FAALİYETLERDE BULUNABİLİR.
1-Şirket amacına ulaşabilmek için lüzumlu makina teçhizat ve tesisler ile gayrimenkullerin iktisap etmek devir ve ferağ etmek, kiraya vermek kiralamak, gayrimenkullerin üzerinde gerek şirketin gerekse 3. şahıs ve şirketin borçlarını temin etmek üzere gayrimenkullerle ilgili tapu kütüğü ve sicilinde işlemler yapmak, ipotek irtifak, intifa, rehin, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti kat mülkiyeti, kat irtifakı, terkin, ifraz, tahsis ipotek, cins tahsisi işlemleri gayrimenkuller üzerine intifa tesis etmek veya ettirmek, vesair tapu işlemlerini yapmak, şirket aktifinde bulunan gayrimenkullerin amaç ve konuya uygun olarak karşılıklı olarak takas işlemlerinde bulunmak, devir ve ferağ etmek ipotek almak ve vermek.
2-Şirketin işleri için gerekli taşıtları iktisab etmek devir etmek ve satmak bunlar üzerinde ayni ve şahsi tasarruflarda bulunmak, konusu ile ilgili işlerde resmi ve hususi şahıslarla ve hükmi şahıslarla karşılıklı taahhütlerde bulunmak ve ihalelere iştirak etmek.
3-Şirket konusu ile ilgili olarak markalar, ihtira beraatleri, ustalık ve sınai mülkiyet haklarını iktisab etmek devir ve ferağ etmek, bunlar üzerinde lisans anlaşmaları yapmak, amacına uygun bayilikler tesis etmek, komisyonculuk acentalık, mümessillik tesis etmek, komisyonculuk acentalık ve mümessillik muamelelerini yapmak, faaliyeti için her çeşit gerekli iç ve dış istikraz muameleleri yapmak, adi ve müteselsil kefalet, rehin, ipotek ve vesair her türlü teminatları almak ve yapmak, çözmek her çeşit banka kredileri temin etmek.
4-Şirket maksat ve konusu çerçevesinde kalmak şartı ile bütün hakları iktisab ve boçları ilzam edebilir.
5-Şirket maksat ve mevzuuna giren işlerde hakiki ve hükmi şahıslarla birlikte yeni şirketler kurabilir ve kurulmuş şirkete ortak olabilir. Yabancı sermaye daire başkanlığından izin almak şartı ile yabancı ortak alabilir, gerekli izinleri almak şartı ile yabancı personel çalıştırabilir.
6-Şirket konusu ile ilgili yurt içi ve yurt dışı ihalelere katılabilir ve taahhütlerde bulunabilir.
7-Şirket konuları ile ilgili mümessillik, müşavirlik, acentelik, patent, lisans, imtiyazlar, ticaret unvanları satın alabilir, kendi adına tescil ettirebilir, devir edebilir, konuları ile ilgili tesisler kurabilir, Bunları kısmen devredebilir ve kiraya verebilir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ODAK TECH MAKİNA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İPTAL