OLODO GIDA TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İÇERENKÖY MAH. PROF.DR.ALİ NİHAT TARLAN CAD. SÜLEYMAN BAŞKAN İŞM. NO:84/12 PK:34752 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 28.11.2019 00:07:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : OLODO GIDA TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : KARADENİZSEPETİ
 • Kuruluş Tarihi : 28 Ağustos 2019 Çarşamba
 • Sermaye : 50.000,00 TL
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6420792376
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 205576/5
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0642079237600001
 • E-Tebligat Adresi : 25929-75332-67046
Karadeniz'e Dair Her şey | Doğal Ürünler | Karadenizsepeti.com
Tarihten gelen parlak ışığa kayıtsız kalamadık ve henüz omuzlarımızda iplerinin izleri varken, onu yeniden sırtlamak üzere 2019’un Sonbahar’ında karadenizsepeti.com’u kurduk.

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET Meslek Grubunda İSTANBUL / ATAŞEHİR Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
Firma İş Konusu:
A-Şirketin Amaç ve Konusu başlıca şunlardır;
- Teknolojik araştırma geliştirme çalışmaları yapmak, her türlü teknolojik ürünleri almak, satmak ve dış ticaretini yapmak - Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden mal ve hizmet alımı, satımı ve pazarlaması yapmak,
- Süt ve süt ürünleri üretimi, alım satımı, depolama, paketleme, ambalajlama, pazarlama ve dağıtımı ile e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü gıda maddelerinin üretimi, toptan ve perakende alımı, satımı, e-ticareti, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek. -Her türlü bebek mamalarının üretimi, toptan ve perakende alım satımı, dağıtımı, e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Her türlü dana, sığır, koyun, kuzu, keçi eti toptan ve perakende alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. Her türlü kümes hayvanları etlerinin toptan ve perakende alım ve satımınıi e-ticaretini, yapmak.
- Un, şeker ve sütten mamul her türlü gıdaların yaş meyve ve sebzelerin, tahıl ürünlerinin hububat ve bakliyatların, kakaoların, un haline getirilmiş, konsantre edilmiş, konserve ve salamura halde bulunan her türlü gıda maddesinin, her türlü yağların toptan ve perakende ticareti, e-ticareti, ithalatı ve ihracatını yapmak.
- Sucuk, salam, sosis, pastırma, kavurma, soslar, ketçaplar, salçalar, mayonez sosu, salata sosları ve salata barlarının ithalatı, ihracatı, e-ticareti, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Kültür ve doğal mantarlardan oluşan gıda maddelerinin ve bu mamullerden oluşan konserve turşu ve dondurulmuş gıda maddelerinin toptan ve perakende ticareti, e-ticareti, ithalatı ve ihracatını yapmak. -Yaş sebze ve meyvelerin yenilir köklerinin, yumrularının, çiçeklerinin ve bunların mahsullerinin, bakliyat, soğan, sarımsak, susam, soya, badem, çam fıstığı ürünlerinin, zeytin, fındık, kuru üzüm, çay ve hububat gibi gıda ürünlerinin alım satımı, ithalat, ihracatı, toptan ve perakende ticareti, e-ticareti, pazarlamasını yapmak ve yaptırmak.
- Zeytin alım satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü zeytinyağı, ayçiçek, mısırözü, fındık yağlarının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Taze ve kuru tüm yiyecekler, meyveler, marmelatlar, reçel, şekerli ve şekersiz yiyecekler, içecekler ve tüm gıda maddeleri almak, satmak, pazarlamak, e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Her türlü yaş, kuru, dondurulmuş sebze, meyve, çiçek, bakliyat, hububat, tarımsal ürün imalat, üretim, işleme, alım satım, paketleme hizmetleri, e-ticareti, ithalat ihracatını yapmak. -Sebze, meyve, tohum, fide, fidan, her türlü tarla ve süs bitkileri üretim, e-ticareti, alım ve satımını yapmak.
- Her türlü tarımsal ürünlerin konserve, salça, marmelat, reçel, şurup, pekmez, sirke gibi imalat alım satımı, e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Konusu ile ilgili faaliyetler için gerekli menkul, gayrimenkul, tesis, bağ, bahçe, arazi, sera, tarım teknolojileri kurmak, kullanmak, devir almak, devretmek, inşa etmek, almak ve satmak, kiralamak veya kiraya vermek, bunlar üzerinde her türlü ayni ve şahsi tasarruflarda bulunmak. -Her türlü dokuma mamullerinin, ham bez kumaş trikotaj ve sanayiinde faaliyetlerde bulunmak ,ipek, orlon, pamuk, triko, hazır giyim eşyaları ile çorap ve çamaşır, bay bayan ve çocuk giyim eşyaları, kot takımlar, kot pantolonlar, kot gömlekleri, kot montlar, her türlü diğer hazır giyim eşyaları yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi, e-ticareti, ithalatı ve ihracatı ile pazarlamasını yapmak.
- Tekstil sanayiine ait her türlü hammadde yarı mamul ve mamul maddelerin, giyim sanayi ürünleri her nevi yünlü, pamuklu, ipekli, suni sentetik plastik maddeler iplik ham bez ve kumaşların yurt içinde ve yurt dışında üretilmesi alım ve satımı ithalat ve ihracatı, e-ticareti, yurt içinde ve yurt dışında pazarlaması.
- Her türlü mefruşat, çeyiz, havlu, bornoz alımı satımı, imalatını, e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Her türlü hastanede kullanılan önlük, tulum, çarşaf, yastık gibi ürünlerin imalatı, alımı satımı, e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü yerli ve yabancı hazır giyim, konfeksiyon ürünleri ve aksesuarları toptan ve perakende alım satımını, e-ticareti, imalatını, ithalat ve ihracatını yapmak.
- Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul konfeksiyon ürünlerinin üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, e-ticareti, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, e-ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. -Masa, sandalye, dolap, kanepe, koltuk, gibi ev eşyaları, hediyelik eşyalar, müzik aletleri ve tüm bu konularla alakalı malzeme, parça, ekipmanların (ahşap, metal, pvc plastik) toptan ve perakende alım satımı, imalat ve montajı, e-ticaret, ithalat ve ihracatını yapmak. -İnternet üzerinden reklam hizmetleri, .

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
OLODO GIDA TEKNOLOJİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL