ONR İNTERNET HİZMETLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BARBAROS MAH. ÇİMEN SOK. LOOMİS APT. NO:40/2 ATAŞEHİR - ATAŞEHİR / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 25.06.2021 01:05:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ONR İNTERNET HİZMETLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Tabela Ünvanı : FAVORİN BURADA
 • Kuruluş Tarihi : 24 Mart 2020 Salı
 • Sermaye : 50.000
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - KOZYATAĞI VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6430697744
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 242485-5
 • Oda Sicil Numarası : 1232245
 • NACE Kodu : 479114
 • Mersis No : 0643069774400001
 • E-Tebligat Adresi : 25939-65355-22024
Favorin Burada - Güvenli Online Alışveriş
Bilgisayar, giyim, televizyon, kozmetik, ilginç hediyeler ve binlerce ürün uygun fiyatlarla favorinburada.com'da. Ücretsiz kargo fırsatları ile her şey ayağına gelsin FavorinBurada.com

HAKKIMIZDA
Türkiye'nin teknoloji, satış ve pazarlama konularında önde gelen firmalarında görev almış olan yönetim ekibimizin bir araya gelmesiyle birlikte ONR İnternet Hizmetleri adıyla kurularak ticari faaliyetlerine başlamış olan şirketimiz; internet ortamındaki yeni yüzümüz olan favorinburada.com markasıyla online alışveriş platformunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Favorinburada.com olarak; sizlere hizmet verirken öncelikli hedefimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti ve satış öncesi ve satış sonrası kesintisiz destek sağlamak ve bunu sağlarken doğru ve güncel içeriğe sahip bilgi kirliliğinden uzak, güvenli bir platform üzerinden sizlere ulaşmaktır.

Bilgisayardan ,cep telefonuna, Saat'ten Kitap'a 12.000'in üzerinde farklı ürün çeşidimiz, profesyonel müşteri hizmetleri ekibi ve yönetim kadrosumuz,2 farklı depomuzda 3.000 yerleşik ürün stoğumuz ve son altı ayda tamamlanmış olan 2000'i aşkın sipariş sayımızla birlikte şirket olarak son dört yılda edindiğimiz tecrübelerimizi harmanlayarak bu yola çıktık.

4 yıl önce başladığımız ilk satışımızdan bugüne kadar gerçekleşen tüm işlemlerde; gerek sistem altyapımızla gerekse operasyonel anlamda daima, hiçbir müşterimizin zarara uğramaması için çaba sarf ettik ve müşterilerimizin kargo, marka, hasar..v.b. Gibi satın aldıkları ürünlerle ilgili her türlü sorunlarının çözümünde uzman müşteri hizmetleri ekibimizle sürecin başından sonuna yanlarında olduk ve bundan sonra da uzun yıllar olmak arzusundayız.

Favorinburada.com’dan aldığınız ürünlerin tamamı distribütörlerin veya bakanlık onaylı ithalatçıların garantisi altındadır. Garanti konusunda ileride oluşabilecek sorunların şimdiden önüne geçebilmek adına tedarikçilerimizi ve çalıştığımız markaları titizlikle seçiyoruz.

Ayrıca favorinburada.com platformundan alışveriş yaparken girmiş olduğunuz tüm kişisel bilgileri ve ödeme bilgilerinizi üst düzey güvenlik sistemi altyapısı ile şifreleyerek koruyoruz.

Öncelikle hedefimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti, satış öncesi ve sonrası kesintisiz destek sağlamak ve bunu sağlarken doğru, güncel içeriğe sahip, bilgi kirliliğinden uzak, güvenli bir platform üzerinden sizlere ürünlerinizi ulaştırmaktır.

Güney İtalya’nın tarzı Polovlonex ile karşınızda size aksesuar modasının en trend tasarımlarını sunuyor.

RESMİ FAALİYET KONUSU
PERAKENDE TİCARET Meslek grubunda, ATAŞEHİR / İSTANBUL Bölgesinde Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret konularında hizmet vermektedir.
HEDİYELİK EŞYA OYUNCAK VE BUJİTERİ
a. Metal, ahşap, cam, seramik, porselen, taş, mum, plastik, kağıt, polyester, bez ve deriden mamul olmak üzere her türlü turistik ve hediyelik eşya imalatı, alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
b. Her türlü promosyon ürünleri toptan ve perakende alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
c. Her türlü oyuncaklar, bilgisayarlı oyun makinalarının alımı, satımı, pazarlaması, ithali, ihracı ve dahili ticaretini yapmak.
d. Her türlü elektronik ve mekanik oyuncak imal etmek bu amaçla fabrikalar ve tesisler kurmak.
e. Her türlü el ve makine ile yapılmış metal, ahşap, plastik, kauçuk, kıymetsiz tüm taşlardan; kolye, küpe, bileklik, yüzük, halhal, kemer v.s. takıların alımını, satımını, ithalatın, ihracatını ve üretimini yapmak.
f. Şirket tüm boncuk, süsleme, nazarlık, bijuteri ürünlerinin her türlü fason işçiliğini, imalatını, toptan alım satımını yapmak.
g. Her türlü sanatsal ürünleri ve aksesuarların tasarımı, imalatı, ihracatı ve ithalatını yapmak.
h. Her türlü eski ve antika eşyalar, el sanatları eserleri, heykeller, tablolar, hat sanatı ile ilgili yapıtlar, el yazması eserlerin müzayedesi, dekorasyonu alım ve satımını yapmak.
i. Fiberglas, ahşap, cam, metal malzemeleri ve her türlü doğal taşlar, döküm malzemesi kullanarak heykeltıraşlık işleri yapmak.
I. yukarıda sayılan mamül ve ürünlerin internet satış kanalıyla pazarlanması ve perakende ve toptan satışının yapılması

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ONR İNTERNET HİZMETLERİ DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL