ONUR-SAN MADENCİLİK İNŞAAT HAZIR BETON TURİZM VE TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ

BEŞTEPE MAH. DUMLUPINAR BLV. A BLOK NO:6/1/18 PK:06560 YENİMAHALLE - YENİMAHALLE / ANKARA / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 2.03.2020 02:25:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

  • Ünvanı : ONUR-SAN MADENCİLİK İNŞAAT HAZIR BETON TURİZM VE TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ
  • Kuruluş Tarihi : 14 Ocak 1998 Çarşamba
  • Vergi Dairesi : ANKARA - ULUS VERGİ DAİRESİ
  • Vergi Numarası : 6430063148
  • Ticaret Odası : ANKARA TİCARET ODASI
  • Sicil Numarası : 136342
  • NACE Kodu : 081201
  • Mersis No : 0643006314800016
  • E-Tebligat Adresi : 25999-65315-86374
KİREÇTAŞI, AGREGA,TEMEL VE ALT TEMEL MALZEME, DUVAR TAŞI

Yirmi yılı geride bırakırken;

Onur-San şirketler gurubu; kurucularının ilkeleri ve kurumsal sorumluluklarının bilinciyle; faaliyet gösterdiği ve göstereceği her alanda ülkemize hizmet etmeyi görev bilmektedir.

Şirketler grubumuz bir ‘aile şirketler grubu’dur.Yurt sathında mal ve hizmet sunmaya 1988 yılında Ankara’da kurulan HOYTAŞ İNŞAAT Ltd.Şti.ile başlamıştır.Madencilik,kırma taş,mıcır ve yol yapımı için gerekli tüm alt yapı malzemelerinin üretimi , yol yapımı, muhtelif yolların alt ve üst yapı ile sanat yapıları işleri olmak üzere yurdumuzun muhtelif yerlerinde ilgili kurum ve kuruluşlara hizmet vermeye başlamıştır.Sektörde hızla büyümeye başlamasıyla birlikte 1993 yılında UĞUR İNŞAAT VE MADENCİLİK LT.ŞTİ.kurulmuştur.Böylece her iki şirkette faaliyet alanları içerisinde hızla yol almaya başlamış ,gerek personel gerekse de makine parkı genişlemiş ve verilen hizmetler yurt sathına yayılmaya başlamıştır.

1998 Yılında günümüzde ana şirket konumunda bulunan ONUR-SAN MADENCİLİK LTD.ŞTİ.kurulmuş verilen hizmetleri ağırlıklı olarak bu şirket üstlenmiştir.

Böylelikle bünyesinde altı şirket bulunan bir aile şirketler grubu oluşmuştur.İlerleyen zaman içerisinde sektörde büyüyüp gelişen grubumuz gerek ödediği vergi ve diğer yasal yükümlülüklerle , gerekse de geniş isdihdam alanları sağlamasıyla,yurt ekonomisine katkıda bulunmaktan kıvanç duymaktadır.

Madencilik,kırma taş,mıcır,yol inşaatları,sanat yapıları işlerinde kullanmış olduğu makine cihaz ve gereçleri çağın gerektirdiği şekilde modernize eden,iş kapasitesine göre çoğaltan şirketimiz yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri takip ederek bünyesinde uygulamaktadır.

Her geçen gün artan ulaşım hizmetleri,ve ülkemizi bir ağ gibi ören yollarımızın revizyonu için gerek malzeme ve gereksede yolların alt ve üst yapı inşaatı için tercih edilen şirketler arasında önceliği olan gurubumuz,bu hizmetleri vermekten gurur duymaktadır.

Kardemir A.Ş. ve Karçimsa A.Ş. gibi ülkemizin önde gelen büyük sanayi kuruluşlarına Dolomit ve Kiraç taşı gibi önemli madenlerin üretimini ve teminini sağlayan gurubumuz bu hizmette öncülüğünü sürdürmektedir.

İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan gurubumuz; tüm çalışanları ile kilitlenmiş bir aile anlayışı içerisinde,hizmette doğruluk ve yerindelik ilkesinden taviz vermeden,büyümesini ve hizmet alanlarını genişletmesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.
Gurubumuz bünyesindeki şirketler,donanımlı teknik kadrosu ve hergün genişleyen modern makine parkıyla sektörün en iyisi olma yolunda ilerlerken, taahhüt ettiği tüm işleri de zamanından önce ,eksiksiz ve en iyi şekilde teslim etme başarısını göstererek ilgili kurum ve kuruluşların takdirlerini kazanmıştır.

Bunca yıldır çağdaş, dürüst , ilkeli ve kesintisiz bir geçmişe sahip olan şirketler gurubumuz , bundan sonrada sektörel alanda ve diğer alanlarda çağın ve teknolojinin gerektirdiği şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Bizlere güvenerek projeleri uygulama imkanı veren kurum ve kuruluşlara ve bizleri bu günlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımızı sunarız.

KIRMA TAŞ MICIR
Onur-San Madencilik; İşletme Ruhsatları kendisine ait bulunan Karabük- Eskipazar - Yazıkavak mevkii ve Safranbolu-Yukarıdana köyü mevkiindeki Taş Ocakları Tesislerinde ilgili kurum ve kuruluşların, yörede yol işi yapmakta bulunan firmaların ve yörenin mıcırve hertürlü taş ihtiyaçlarını temin etmektedir

TCK
Karayolları 15.Bölge Müdürlüğü'nün sorumluluğundaki sınırlar içerisinde Taahhüt yolu ile müdürlüğün ve bağlı işletme şefliklerinin yol yapımında kullanılan her türlü malzemelerin temininin sağlanmasında şirketimiz yıllardır hizmet vermiş olup almış olduğu işbitir meleri ile deneyimini kanıtlamıştır.

KÖYDES
KÖYDES projeleri kapsamında Karabük ili sınırlarında birçok ilçe ve köy yollarının yapılmasında malzeme temininin yanısıra yol yapım işlerinde de şirketimiz, bölgede en fazla tecrübe sahibi firmaların önünde yer almaktadır.

ORMAN
Karabük ili çevresinde bulunan orman yollarının yapımı ve Stabilizeyol kaplama işleri için şirketimizin yapmış bulunduğu işler doğrultusunda kurumca tercih edilen konumdadır.

TEMEL VE ALT TEMEL
Karabük ili ve çevresinde iş yapmakta bulunan tüm resmi kurum, özel ve tüzel kişilerin yol yapımında kullandıkları temel ve alt temel malzeme ihtiyaçlarının karşılanmasında şirketimiz , kapasite, kalite ve uygunlukta istenilen en üst seviyedeki kriterlere sahiptir.

ŞÜT DUVAR -RİPRAP TAŞI
Karabük ve ilçe belediyelerince merkez ve ilçelerde yapımı gerçekleştirilen duvar işlerinde , istenilen niteliklere sahip her türlü taşlar tesislerimizde üretilerek iş yapan ve yaptıran kurum ve kuruluşların ihtiyaçları karşılanmaktadır.
Ayrıca; Karayollarına yol yapmakta bulunan firmaların da butün ihtiyaçları alt taşeron olarak, firmalarımızca karşılanmaktadır.

SERME- SULAMA-SIKIŞTIRMA
KÖYDES uygulama projeleri içerisinde Karabük merkez ilçe , ilçe ve köy yollarının yapımında şirketimiz kendi yol iş makinaları ve ekip manları ile serme-sulama-sıkıştırma işlerini taahhüt yolu ile gerçekleştirmektedir.

STABİLİZE KAPLAMA
Firmamızın sahip olduğu Teknik personel,Yapı araçları ve KÖYDES proğramı uygulamalarında ihalesini almış olup ,bitirdiği işlerden dolayı mevcut İş Bitirmeleri bu yapım işlerinde şirketimizin tecrübesini kanıtlamaktadır.

ASFALT KAPLAMA
Karabük ve çevresindeki ilçe yollarının asfalt kaplama ve her türlü alt ve üst papım işleri sanat yapıları işleri gerek münferiden gerekse ortaklıklar kurularak taahhüt yolu ile yapılmakta bu tür kapsamlı yol işlerinde de firmamız her türlü deneyim ve donanıma sahiptir.

KİREÇ TAŞI VE DOLOMİT
KARDEMİR

KARABÜK DEMİR ÇELİK FABRİKALARI A.Ş.nin mamül madde üretiminde katalizör olarak kullanmak üzere ara hammadde özelliğine sahip DOLOMİT TAŞI'nı şirketimiz , yıllardır temin etmiş ve halen de temin etmektedir.

Kireç Taşı olarak da; Eskipazar Yazıkavak taş ocağımızdan 40 km. mesafeye Kardemir A.Ş.'nin ihtiyacı olan yıllık 600.000 ton kireç taşını istihsal ederek nakletmekteyiz.

KARÇİMSA
KARÇİMSA ÇİMENTO SANAYİ A.Ş.nin üretiminde ara hammadde girdisi olarak kullandığı KİREÇ TAŞI ihtiyacı da şirketimiz tarafından karşılanmaktadır.Bu hizmetlerimiz halen devam etmektedir.

HAZIR BETON TESİSİ
Karabük-Yenice 20 Km.mesafedeki Dolomit Üretim Ocağına gerekli restorasyon yapılarak Hazır Beton Tesisi kurulmuş olup Beton üretim ve pazarlamasına başlanılmıştır.

İŞ MAKİNALARI KİRALAMA HİZMETLERİ
Şirketimizin sahibi bulunduğu makine park listemizde belirtilen iş makinaları uygun koşullarda kiraya verilmek suretiyle ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunulmaktadır. Bu hizmetimiz yurdumuzun her yöresi için her zaman geçerlidir.

LABRATUVAR HİZMETLERİ
Firmamız yol yapım işlerinde her türlü topoğraf, haritacılık, zemin etüt ve aplikasyon ile yapılan imalatların; fiziki, yoğunluk, nem ve kimyasal analizlerinin yapılabildiği her türlü teknik donanıma ve personele sahip labratuvara sahiptir.Bu alanda kendimize ait işlerin yanısıra bölgede iş yapan ve bu donanıma sahip olmayan firma e kuruluşlara da hizmet vermektedir.

İŞ MAKİNESİ TAMİR VE BAKIM ATELYESİ
Karabük Organize Sanayi Bölgesinde kendimize ait atelye kendi ihtiyacımız haricinde bölgenin ihtiyaçlarıda karşılanmaktadır.

İŞ MAKİNESİ
Sektörde kullanılan her türlü iş makinesi lastikleri istenilen marka ve ebatta ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır.

KAMYON
Her marka ve ebatta kamyon lastik ve cantın yurdumuzun her yöresine yerinde teslim olarak satışı yapılmaktadır.

RESMİ FAALİYET KONUSU
MERMERCİLİK VE MADENCİLİK Meslek grubunda, ANKARA ili Bölgesinde Çakıl ve kum ocakçılığı (taşların kırılması ile kil ve kaolin madenciliği hariç) konularında hizmet vermektedir.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ONUR-SAN MADENCİLİK İNŞAAT HAZIR BETON TURİZM VE TAAHHÜT LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL