ÖZ EMRE TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

UĞUR MUMCU MAH. ŞAHİNKAYA SOK. AMAÇ YAŞAYAN KENT SİTESİ C BLOK NO:4B İÇ KAPI NO:24 KARTAL - KARTAL / İSTANBUL / TÜRKİYE

En son güncellenme Tarihi: 13.05.2022 16:22:00
Değerlendirme :

Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.

İşletme değerlendirmeleri ve yorumlar

Şikayet Yaz İlk yorum yapan siz olun

Firma Bilgileri

 • Ünvanı : ÖZ EMRE TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Kuruluş Tarihi : 12 Ekim 2021 Salı
 • Sermaye : 500.000,00 ₺
 • Vergi Dairesi : İSTANBUL - YAKACIK VERGİ DAİRESİ
 • Vergi Numarası : 6621526492
 • Ticaret Odası : İSTANBUL TİCARET ODASI
 • Sicil Numarası : 333209-5
 • Oda Sicil Numarası : 1323513
 • NACE Kodu : 812101
 • Mersis No : 0662152649200001
 • E-Tebligat Adresi : 25848-73370-53702
İŞLETME DESTEK HİZMETLERİ Meslek grubunda, KARTAL / İSTANBUL Bölgesinde Binaların genel temizliği (daire, apartman, büro, fabrika, kurum, mağaza vb. her türlü binanın genel temizliği dahil, pencere, baca, sanayi makinesi, vb. uzmanlaşmış temizlik faaliyetleri hariç) konularında hizmet vermektedir.

-Kamu kurum ve kuruluşları, ev, iş hanı, iş merkezi, toplu konut, özel binalar, hastaneler, sosyal tesisler, okullar, turistik tesisler, otel ve motellerin iç ve dış bina bahçe, kazan daireleri temizlikleri ile her türlü şahıs ve hükmi şahıs işletmelerinin temizlik iş ve işlemlerinin yapılması veya yaptırılması.
-Bu binaların çevre temizleme, haşere, sürüngen ve kemirgen kontrolü ve ilaçlama, dezenfekte hizmetlerini yapmak ve yaptırmak, temizlik malzemesi ve ekipmanları ile personelin temin ve çalıştırılması - Her türlü halı, kilim, battaniye, yastık ve yollukların yıkanması ve temizlenmesi için halı yıkama ve temizleme fabrika ve tesisleri kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek.
-Her türlü temizlik maddeleri ve malzemelerinin, sıvı, toz ve takı deterjan çeşitleri konsantre deterjan, sıvı sabun, sabun, yumuşatıcı ve benzeri, petro-kimya ürünlerin, evsel ve sınai gazların üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Şirket konusu ile ilgili her türlü hammadde, mamul, yarı mamul üretimi, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak.
-Her türlü gıda maddelerinin üretimi, toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yaprmak.
-Şirketin başlıca faaliyet konusu yürürlükteki mevzuat çerçevesinde her türlü mal ve hizmet üretimi alımı satımı ithalatı ve ihracatı yapmak.

Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak aşağıdaki işlemleri yapar:
a)Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ipotek verebilir ve ipotekleri fes edebilir.
Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli bedelsiz yola terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edilebilir.
Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.
b)Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verilebilir, yurt içinde ve yurt dışında, teminatlı veya teminatsız, her türlü borç alabilir.
Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayrimenkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat, kefalet, işletme rehni, ve ipotek tesis edebilir, fes edebilir.
Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir.
c)Şirket gayelerinin oluşmasını teminen kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdedebllir, aval ve kefalet kredileri ternin edebilir.
Şirketin kuracağı tesisleri için gerekli iç ve dış kredileri dahili ve harici finansman kurumlarıyla yerli ve yabancı kuruluş ve işletmelerden temin edebilir.
d)Şirket gayesine faydalı olmak şartıyla ve aracılık yapmamak kaydıyla şirket konusuna bağlı olmaksızın özel hukuk, kamu hukuku tüzel kişiler tarafından ihraç olunan ve olunacak hisse senetleri, tahviller, intifa senetleri ve kuponları gibi kıymetleri satın alabilir, devralabilir, teminat gösterebilir, kabul edebilir.
e)Şirket amaç ve konusunda bulunan tüm ticaret işlemlerini Radyo,Tv, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende olarak gerçekleştirebilir.
Yukarıda gösterilen konulardan başka ilerde şirket için faydalı lüzumlu görülecek başka işlere girişilmek istendiği takdirde genel kurur karar aldıktan sonra şirket bu işleri de yapabilecektir.
Ana sözleşme değişikliğinde olan işbu karar tescil ve ilan ettirilerek uygulanacaktır.

HATALI İŞLETME BİLGİSİ BİLDİRİMİ.KAPAT
İşletmelere mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" bölümünü kullanınız.
ÖZ EMRE TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İPTAL